Совет специалиста можу домогти з юридичних питань

Дівчата, якщо кому потрібна порада юриста — звертайтесь.
    Теги:
  • нет
  • +2
  • 0
  • 302

15 комментариев

avatar
Я бы хотела! можно?
avatar
можна. якщо не хочеш щоб всі бачили, можеш в лічку писати
avatar
А по квартирному вопросу можешь проконсультировать?
avatar
давай. допоможу по мірі можливостей.
avatar
Вот кто мне нужен был — юрист)))) Я в личку!
avatar
давай.
avatar
Скажите, положен моему мужу обязательный отпуск на работе, если ребенку 1 год? ато он пошел оформлять, а ему сказали — 100 $
avatar
Ви маєте на увазі щорічнку відпустку? чи за власний рахунок?
avatar
Якщо щорічна — то 24 календарних дні дати зобов«язані. Забороняється заміна відпустки грошовою компенсацією. Якщо без збереження зар.пл. — то до 15 к. д. за сімейними обставинами.
А взагалі якщо роботодавець обнаглів. Пишете заяву на відпустку — реєструєте у секретаря або іншого працівника який відповідає за діловодство, або ж кидаєте поштою тільки листом рекомендованим із повідомленням про вручення. А взагалі можна поговорити нормально з начальством, бо у нас взагалі є інспекція праці — вона швидко мізок вправляє.
avatar
ежегодную.
avatar
Я розумію, що в КЗПП написано одне, а для дурня-начальника закон не писаний. Але спробуйте все-таки із посиланням на ст.6 Закону України «Про відпустки» і ст.74, 75 Кодексу законів про працю України написати заяву про надання щорічної відпустки. Може якщо мордою тикнути — дійде.
avatar
Дело в том, что он пошел в контору свою, а там ему сказали, что когда они захотят тогда и дадут ему отпуск. а он даже в том году не был.
avatar
Тобто, він працює перший рік. А з якого точно числа?
avatar
нет. он работает уже 7 лет. я имела ввиду, что в том году в отпуск не ходил
avatar
Ну за минулий рік ви не можете добрати відпустку. А взагалі повинен бути графік відпусток. Якщо такого немає, — тоді це підстава поскаржитись (або пригрозити що поскаржитесь в інспекцію праці).
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.