Рейтинг
+80.28
avatar

Прямой эфир

Подробнее ↓

Прямой эфир Легенди та міфи давньої України

Прямой эфир: Легенди та міфи давньої України

Взяли почитати у шкільній бібліотеці.
Читаю я перед сном, Владі самій таке читати важко, бо язик можна зламати ) Виявилось, що дуже цікаво, навіть наш тато слухає )

Як утворився світ, з самого початку — тобто ще коли була лише сама пітьма. Перекликається з варіантом виникнення світу з Бібліїі, але тут йдеться з точки зору язичницької віри.
Все почалося з першоптаха (він же Сокіл-Рід). Який створив Білобога та Чорнобога (зніс два яйця), а потім з ребер створив їм дружин і ще багато-багато чого і кого ) Богів тут багато ) І Сонце, і Місяць і Веселка. Так все заплутано і так багато створінь, що в двох словах не переказати. Але з біблейською історією періодично дуже схоже.
Домовились з Владою і чоловіком, що коли дочитаємо, то візьмемо чи купимо одразу дитячу біблію. Цікаво одразу перечитати ще той варіант виникнення світу ))

Прямой эфир Ще трохи краси з Карпат (новий похід)

Щось став часто ходити в походи чоловік )
Сказав, щоб я готувалась, навесні підемо разом. Ну, потроху морально готуюсь )
Сподіваюсь, маршрут буде легший, ніж той, куди він ходив останній раз о_О
Прямой эфир: Ще трохи краси з Карпат (новий похід)

Прямой эфир Захворіла :(

Моя дитиночка захворіла.
Та пропустила все цікаве у школі (((

Сьогодні був день літніх іменинників у школі. Щойно зайшли до нас дівчатка та передали Владин подарунок та солодощі. Влада ще не знала, що вона пропускає цей день. Розплакалась. Так
Читать дальше

Прямой эфир Лисички :)

Прямой эфир: Лисички :)
вот, собсна :) в Бельгии тоже любят лисичек :) это граффити в маленьком переулочке, отводили в воскресенье Камиллу на день рождения к подружке и я увидела. Не знаю, как передает фото, а вживую смотрится очень симпатично!

Прямой эфир Холодно.

Прямой эфир: Холодно.
Як там у вас з температурою в квартирі? А на вулиці? В нас сьогодні вже температура опустилась до +2 градусів тільки, дуже холодно. Я сьогодні так замерзла, а прийшла додому погрітись і вдома не краще ніж на вулиці((( З опаленням чогось не спішать, ех(((

Прямой эфир 6 лет моему принцу.

Вчера отгуляли день рождения Ларика.
Фоток к сожалению очень мало, день прошел в таком темпе, что реально некогда было фотографировать(((
Взрослый уже мой птенчик, аж не верится что скоро в школу. Ларик ходит на танцы, мы туда попали случайно и внезапно, но ему нравится и самое главное что тренер очень хвалит.Танцы бальные.Для меня это конечно шок, так как я всегда говорила что никогда не отдам на бальные танцы, но наша лучшая подружка пошла ну и мы вслед за ней. Тренер не может ими нахвалиться, Ларику нравится, ну думаю пусть ходит пока)
Прямой эфир: 6 лет моему принцу.

Прямой эфир Я так этого боялась, но это произошло!

Итак мне уже 30. Точнее 30 и один день.
Вчера получился длинный, но вполне приятный день.
Подстриглась, купила ботиночки, правда, часа 4 искала, но выбрала таки. Ещё платье хочу, джинсы и сумочки. Где время взять?))
Заказала столик на празднование с
Читать дальше

Прямой эфир Я, Бусина и слинг.

В целом все у нас срослось. Мотаемся и ездим куда нужно, чаще всего это в школу, на тхэквандо 2 раза в неделю и на курсы по вождению два раза. Вначале мотала колыбельку, и она сразу засыпала, но когда похолодало начали пробовать сидячее положение, по
Читать дальше