avatar
ну летом можно носить любой цвет. я бы не заморачивалась
avatar
Сидят хорошо, даже учитывая что высокая посадка и не стрейчевые
У нас майки неоновые года три назад носили. Вот думаю этим летом пойдёт?
avatar
джинсы вижу, а как сидят — не вижу
avatar
Ап
avatar
вже гордиться новими зубами і їх відсутністю))))
avatar
видно, що моя дитина))) ще багато хто каже, що на тата схожий дуже. А от наші колишні сусіди колись думали, що я з чоловіком брат і сестра))))) поки не побачили нас в весільному вбранні, смішно так))))
avatar
Так на тебя похож! Одно лицо)
avatar
У нас ветрянка была как раз таки при наличии грудничка, я тоже очень переживала по этому поводу, но врач меня уверяла, что первые месяцы у грудничков иммунитет от мамы (в том случае, если мама болела ветрянкой). Что и подтвердилось, грудничок не заболел не смотря на то, что дети постоянно контактировали с малышом.
avatar
Гарний беззубик :):)
avatar
Вже спекла навіть і шматок спробувала і вона дійсно божественна))) дякую велике за рецепт!!! В мене правда вона невисока вийшла, але я її пекла в великій за діаметром формі)))
avatar
Тепер вже два верхніх прорізались, один повністю інший тільки на пару міліметрів і от нижні випадають. Чекаємо зубів. Колись було на верхній щелепі 4 страшних зуба, навіть пеньочка, а тепер все повиривали і новенькі гарні ростуть. Це така радість для батьків і для дитини, яка все своє життя з поганими зубами. Спочатку він навіть комплексував, що в когось білі гарні зуби, а в нього погані( Але тепер всім хвастається своїми новими зубами і їх відсутністю і чекає ще нових)))
avatar
))))))
avatar
три дня оксана подбирала
бюстгалтер чтоб под цвет трусов
олег в носке заштопал дырку
готов
avatar
:p)))
avatar
avatar
+1 ))))))
avatar
+1))
avatar
читаю: отдам даром девочку)))
avatar
Лосины тёплые примерно на 2 годика
kloomba.com/o/losiny-s-nachesom-na-23-31064053/
avatar
И ещё деми комбез 86+
kloomba.com/o/demi-kombinezon-86-torg-31063871/