avatar
Девчонки, вы очень большие молодцы!
Вероника за такое короткое время так здорово танцевать, ты рождена для этих танцев!
Женечка, твой танец с веерами мой любимый ))
avatar
Ох в нас чогось так само друга дитина, тільки дівчинка, більш з характером. Якби вона в мене була першою дитиною, я б більше ніколи не наважилась стати мамою)))) Але вже з часом стало легше))) З нею тепер хоч поговорити можна)))) Хоч на днях їй брат сказав, що сьогодні свято Водохреща, а вона на всю маршрутку крикнула, що вона не хоче, щоб було свято Водохреща))))))))))) От дочка моя, як треба кудись спішити, ніби спеціально йде найповільніше, як тільки можна!!! Я її за це готова вбити)))) Їй повезло, що я її люблю))))))))))
avatar
www.adme.ru/svoboda-psihologiya/22-zabavnyh-detskih-kapriza-kotorye-znakomy-kazhdomu-roditelyu-1622815/
22 причины закатить истерику, когда тебе 4 года))))))) таке правда може трапитись і раніше і пізніше 4 років)))))
avatar
Поздравляю))))
avatar
Ти знаєш, щось вона здалась останнім часом (( Забагато сімейних проблем. Як би їх не біло — думаю, що хотіла б ходити. А зараз вона стала до всього байдужою, хоча вона в мене дуже творча і ініціативна.
avatar
))))))) а я думала только у меня мальчик с загонами! Я и мужу сказала был бы он первым, никогда бы на второго не решилась, хотя Аня у меня тоже не подарок ;-))
Я иногда чувствую себя злой мачехой, когда успокаиваю на улице (( а вот если спешить надо то вообще меня потом типает часик точно ))
avatar
зараз нова і популярна в нас іграшка це змійка рубіка)))) крутимо з неї різні фігури, аж самій цікаво))))
avatar
А вона тіла б?)
avatar
О так це взагалі чудово, так і має бути в великій і дружній сім`ї, всі вболівають і підтримують))))
avatar
И я и я поздравляю!!!
avatar
Дякую, вам, мої хорошї лисички!!! *Angel*
avatar
Да, то как принимают очень важно)
avatar
Спасибо!:)
avatar
Для меня ничего=)))
avatar
Дякую )))
На справді, я її сильно і не напружувалась тримати — на стільки тепло нас зустріла команда Вероніки і всі, хто прийшов дивитись.
От перед цим у нас був виступ — то я спочатку ледве-ледве її видавлювала з себе, поки судома (ну, образно кажучи) не схопила губи ))) А потім забила і вже не намагалась посміхатись — так було напружено якось в залі, глядачі всі щось з такими холодними поглядами були — брр
avatar
Нічого, що я за Вероніку відповідаю? Може то секрети? )
avatar
Ну, багато хто був, так ) Молодці, прийшли підтримати :) І мама, і Діаночка. І чоловік був, і всі троє донечок. Кристинки не було :)
avatar
Я хотела в этом году первый раз, но потом были сильные морозы и я дала заднюю. а итоге был 0+1:(( но я одна дома с детьми и чего-то не решилась без кого-то взрослого рядом.
avatar
Ничего не могу с собой поделать)) и ты не многая из танцующих держишь улыбку:*
avatar
Была вся семья Вероники?)