avatar
добре) в нас поки 400 грн і це ще я не доклала свою частину, то вже можна буде за ці кошти купити машинку на радіоуправлінні. Ще пофотографую те, що є в магазинах.
avatar
И я опробовала этот сервис. Заказывала 6рм, 4 пары обуви через посредника не захотела, решила попробовать сама. Скорость порадовала — заказала 3-го мая, 7-го 6рм привёз на склад НП в штатах, а вот вчера, 15-го я уже забрала посылку в Днепре! Вес был указан 3,5кг, не перевешивала, примерно так и прикидывала, 584 гривны за пересылку. Мне понравилось, буду заказывать ещё)
avatar
скинула 200 грн, если не хватит пиши)
avatar
Я завтра скину $)
avatar
Добре) Ще якось ходила дивилась на машинки на радіоуправлінні, то ціна є різна, гривень за 500 можна взяти, а є й за 350 грн десь. Ще якось сфотографую машинки і ціну.
avatar
Отлично! Первую неделю они временами мне мешали, особенно на одном глазу) потом постепенно чуть проредились, сейчас вообще не чувствую, а выглядит по-прежнему хорошо. Причем уже ж месяц прошел. Сплю лицом в подушку, умываюсь — все ок. Только расчесывать их после этого надо. Единственное, глаза нельзя хорошенько потереть, а иногда хочется)
avatar
Як поживають вії? :)
avatar
Перерахувала в 14,35
12,05,18
100 грн
Тримай в курсі, може зможу додати ще
avatar
Маша получила такую на НГ. Дед Мороз вспомнил об этой твоей теме, когда думал, какую книгу под елочку положить)
avatar
И вот, спустя 4 года, я ее нашла)) еще и на укр языке. Да и Женя уже как раз в том возрасте, чтобы по достоинству оценить.
Ловите chasmaistriv.com.ua/catalog/480/5069/
avatar
добре) тут ще є трохи часу, ще навіть можна буде після 20 травня купити і відправити за 2 дні і встигнути до дня народження. Сама ще чекаю якихось грошей, щоб прийшли на картку чоловіка, щоб перерахувати, то поки в нас 100 грн, ще я точно 100 а може й більше докину.
avatar
Я в 23:22 сбросила 100 грн, если выберем подарок подороже и/или мало желающих сброситься наберется, еще докину, держи в курсе.
Надо карту пополнить(
avatar
Храпан Аліна Василівна 4149 4996 4469 5643
avatar
Алина, а напиши номер карты, куда сбрасывать
avatar
це прекрасно! успіхів і насолоди від походу! я теж дуже хочу в похід.
в мене досвід тільки стаціонарного наметового життя, коли дісталися пункту призначення, розбили табір та живемо. З переходами ще справи не мала.
якось може з тобой напрошуся)
avatar
ну або вже і мащинку треба буде пошукати за якусь не саму високу ціну))
avatar
Або в мене ще є одна ідея, не машинка, а робот на управлінні, можна ж Ніну запитати чи він би такого хотів. Моєму сину такого подарували на 7 років і він був в захваті і бачила де таких продають і там ціна не висока, десь до 500 грн був. Ще працює))) prom.ua/p635679286-robot-radioupravlenii-8812ab.html Ось такий знайшла в інтернеті, тут ціна також до 500 грн. Акумулятори заряджаються. Думаю це плюс в іграшках на батарейках)))
avatar
Я бачила в магазині дешевші, навіть вертоліт на радіоуправлінні можна за 500 грн взяти і є ще дешевші. Я якось зайду в магазин з іграшками і пофотографую, що там є. Може так буде дешевше.
avatar
це ж чудово))) потім будеш цінувати воду з крана)))) Удачі вам в дорозі!!!
avatar
Все, рюкзаки зібрані ) Майже ))
Найскладніше — визначитись, без чого із жіночих звичних щоденних штучок я можу обійтись )))