avatar
добре) тут ще є трохи часу, ще навіть можна буде після 20 травня купити і відправити за 2 дні і встигнути до дня народження. Сама ще чекаю якихось грошей, щоб прийшли на картку чоловіка, щоб перерахувати, то поки в нас 100 грн, ще я точно 100 а може й більше докину.
avatar
Я в 23:22 сбросила 100 грн, если выберем подарок подороже и/или мало желающих сброситься наберется, еще докину, держи в курсе.
Надо карту пополнить(
avatar
Храпан Аліна Василівна 4149 4996 4469 5643
avatar
Алина, а напиши номер карты, куда сбрасывать
avatar
це прекрасно! успіхів і насолоди від походу! я теж дуже хочу в похід.
в мене досвід тільки стаціонарного наметового життя, коли дісталися пункту призначення, розбили табір та живемо. З переходами ще справи не мала.
якось може з тобой напрошуся)
avatar
ну або вже і мащинку треба буде пошукати за якусь не саму високу ціну))
avatar
Або в мене ще є одна ідея, не машинка, а робот на управлінні, можна ж Ніну запитати чи він би такого хотів. Моєму сину такого подарували на 7 років і він був в захваті і бачила де таких продають і там ціна не висока, десь до 500 грн був. Ще працює))) prom.ua/p635679286-robot-radioupravlenii-8812ab.html Ось такий знайшла в інтернеті, тут ціна також до 500 грн. Акумулятори заряджаються. Думаю це плюс в іграшках на батарейках)))
avatar
Я бачила в магазині дешевші, навіть вертоліт на радіоуправлінні можна за 500 грн взяти і є ще дешевші. Я якось зайду в магазин з іграшками і пофотографую, що там є. Може так буде дешевше.
avatar
це ж чудово))) потім будеш цінувати воду з крана)))) Удачі вам в дорозі!!!
avatar
Все, рюкзаки зібрані ) Майже ))
Найскладніше — визначитись, без чого із жіночих звичних щоденних штучок я можу обійтись )))
avatar
Бегло глянула машинки — от 900 грн внушающие доверие
avatar
Але там і Ніна вже пише, що вони ж щось мають подарувати, то куплять смарт-годинник, а ми вже тоді машинку на радіоуправлінні.
avatar
О ще поки я тут писала, то Ніна написала, що з дорогого він хоче смарт-годинник. Ну тут трохи треба буде скинутись. Ніби й можна було б назбирати і взяти навіть з сенсорним екраном гривень за 800 грн але може не встигнемо таку суму назбирати, а машинки є від дешевших до дорожчих, можна на будь-яку суму знайти.
avatar
Добре, там ще доречі Ніна мені написала за побажання Роми, то він хоче машинку на радіоуправлінні або щось дуже дороге, я її поки спитала що то таке дороге, але вона ще не відписала)))
avatar
Ні )))))
Я за 1,5 місяці аж почала присідати. хоча навіть більше часу пройшло, я точно не занотовувала, коли почала )))
avatar
За три дня до похода Женя начала приседать))) это так по женски)))
avatar
Классно) а мы в июне едем в Закарпатье на 4 дня) но у нас просто экскурсионная программа)
avatar
Давай собирай)))
avatar
Мені зібрати гроші? Час то ще є, але по трохи можна збирати гроші, Ще Ніна напише чи по телефону скаже, що Рома хотів би в подарунок.
avatar
Ніна ще не подумала) написала їй, нагадала, може відпише найближчим часом.