Фильм! Фильм! Фильм! Метод

Продублирую отдельным топиком. Подвисла на сериале, не могу оторваться. Ооооочень всем рекомендую только детей от экранов уберите.

115 комментариев

avatar
Кто-то смотрел может?
Еще раз убеждаюсь, что все проблемы родом из детства.
avatar
Так і є, нажаль, треба подивитись.
avatar
Слышу первый раз о таком. Надо теперь найти время и посмотреть. В свою очередь рекомендую «За пределом» (Extant). Космос+фантастика.
avatar
о чем там?
avatar
О маньяках )
avatar
треба глянути. ми готем дивились теж цікавий і Слепое пятно -рекомендую.
avatar
о подивилась вже 4 серії, дивлюсь 5, ппі, заставляє задуматись, про наше відношення до дітей, людей, стільки жорстокості. Мене ще затягнуло, хожу скрізь з телефоном і навушниками і дивлюсь) Круті в нього методи шукати маньяків.
avatar
Еще одну подсадила )) пиши потом впечатления) я тоже с телефоном и наушниками ходила ) сегодня досмотрела.
avatar
я тут скромно Сагу о Форсайтах смотрю))) теперь вот хочу ваших маньячин)
avatar
Давай, присоединяйся ))
avatar
кстати, смотрю по ходу дела ещё и Сверхестественное, и, судя по коменнтам смотрю я и куча малолеток))) и вот читаю и думаю, это мы тоже такие глупые были что ли???? играет в одной серии музыка — они «докатились, музыку из рекламмы рафаэло поставили!», а сижу и думаю — это же Шопен… и много всякого такого. и вобе странно, как для любителей мистеки не знать большинства используемых в сериале легенд и существ — это точняк знала в детсве.
avatar
о я теж Сверхестественное дивлюсь, скачала 10 серію останього сезону, іду дивтись )
avatar
и мы с мужем смотрим
avatar
Мы с мужем 2 серии глянули, ну ничего так.Будем дальше смотреть
avatar
Смотрите уже, а то мне обсудить не с кем )
avatar
и мы две серии посмотрели) как то особо чегото эдакого я не увиделиа, но интересно)
avatar
я подивилась всі серії, хороші в нього методи))))) я хоча і проти всяких вбивств, але є такі люди, життя без яких, було б набагато кращим для всіх. Ато живуть так серед людей план помсти готують, а потім вбивають когось. Якісь їхні травми дитинства виходять на волю. Ех, ці батьки(((( І міліціонери так само як в реальному житті все оформляють як треба, а не як є на справді, думала в кінці буде якийсь хепіенд, а тут все тільки починається, знов… Може буде друга частина?)
avatar
я зазвичай сміюсь в кіно на триллерах і страшних фільмах, та що там сміюсь ржу))))), а тут деякі сцени тримали в напруженні і наводили страх((((
avatar
Будет 2 сезон )
Ты же понимаешь, в чем мораль? Это мы их сделали такими. Где-то обидели, где-то прошли мимо…
avatar
буду дивитись, та да, зачепило мене це сильно, згадала купу всього з свого дитинства і як батьки на це реагували не так як мені потрібно було. Хоч і в мене ще було нормальне дитинство, батьки не алкаші якісь, не били сильно і постійно, тільки деколи, але там всяке різне бувало, до неврозів доводили і я їх також((( тепер стараюсь бути не такою мамою, але хто його знає як, боюсь десь перегнути палку, стараюсь їм постійно проявляти любов, менше сварити, більше розуміти їх, але хз що з них потім виросте((
avatar
згадався такий випадок, не з мого дитинства, коли мама розлучилась з татом, тато знайшов собі нову сім`ю, потім маленький хлопчик ненавидів жінок і коли виріс одружився, з жінкою не дуже склалось, всі казали, такий батько, двоє діток, такий хороший, а потім в нього приступи якісь були з дитинства такі( і при одному такому він забив насмерть мою сусідку, випотрошив всі органи і викинув через вікно, а тіло на смітник. Після скоєного йому полегшало і він заснув і нічого не пам`ятав навіть((((( але сліди вели в його кімнату в гуртожитку((((
avatar
ужас
avatar
та да( там всі психіатри говорили, що травма дитинства і ще плюс жертва заділа його за живе і тепер сумно, що його стараються признати психічно хворим, так і є, але його б на довічне, бо потім відпустять з психлікарні, а він тут ще помститься комусь.
avatar
надо глянуть))
avatar
пошукала за 2 сезон, то він буде аж восени 2016, треба чекати
avatar
Смотрю уже 6 серию, ух как мне нравится он, я к русскому кинематографу как то была равнодушна, но посмотрела Мажор, Измены и вот теперь метод. Нравится небольшое количество серий, а то американцы клепают без устали по 10 сезонов)
avatar
Это, пожалуй, лучший из рос сериалов. Я и толкового ничего кроме кухни и интернов не вспомню. Но это совсем не то пальто.
avatar
Я ситкомы вообще не в каком виде не переношу, а еще все три сериала, которые смотрю объединяет Денис Шведов, я от него тащусь вообще)))) только что в Методе его узрела, ух какой он классный. а ты измены и мажор видела?
avatar
Не видела.
avatar
Мажор похож, но больше для девочек, и приятно, там украинский актер Шевченко, и снят в Киеве. А измены просто классный)
avatar
Подбор актеров очень хороший.
avatar
темный мир, тайный город)))
avatar
вот темный мир да, посмотрю его наверно
avatar
и мне понравился смотрю 8 серию щас:)))))
avatar
Маньячки ))
avatar
а ми ніби не такі самі)))
avatar
Подивилась першу серію, поки Влади нема вдома. Вмикаю наступну )
avatar
дивись, дивись)) так затягує, я тепер чекаю другого сезону)))
avatar
А я все думаю карандашик в карман положить, чтоб домой вечером не страшно было возвращаться ))
avatar
о сестра))) я знайшла свій кишеньковий складний ніж, там і штопор і ніж)))) ато в нас тут маньяків також вистачає на вулицях, ще олівець візьму на замітку))))
avatar
якраз про це подумала, що треба носити шось з собою, ато ми випадково можемо стати чиєюсь жертвою
avatar
Я чет вспомнила серию, как он учил ее обороняться. Главное- не теряться и использовать подручные средства( у меня вчера в пакете лежала стеклянная бутылка пепси). Бугага ))
avatar
))))) ти вже мислиш правильно))))) ну а шож, зараз ти можеш просто повертатись додому і хтось нападе, того і краще в підозрілі моменти мати щось з собою.
avatar
А еще стала чаще задумываться ЧТО я говорю детям.
avatar
І я, так не хочеться їм травм наробити дитячих, а ще коли їх двоє, щоб не ревнували і через це потім проблем не було. Так по собі пам`ятаю, як думала, що брата меншого більше люблять. Так нас серіал заставив багато про що замислитись.
avatar
а ще з`явилось на мінуточку бажання врятувати весь світ)))))) але весь світ не реально, а хоча б змінити себе, свою сім`ю, близьких, друзів реально.
avatar
Не, меня так не накрывает, но я социофоб.
avatar
Ну тут я в тому сенсі, що от жалко цих дітей недолюблених, не хочу вбивати всяких маньяків, а краще навпаки не допустити, щоб вони такими виросли. Я щось також зрозуміла під час цього фільму, що я соціофоб.
avatar
Ну своих, понятно, нужно беречь)
avatar
і своїх і ще подумала, що в дитячих будинках там такі хороші дітки, не у всіх є мама і тато, якось ми з моїми заняття проводили і вони були щасливі, що є з ким поговорити, шось розказати, показати. Організовували благодійні фонди, водили їх в кінотеатр на мультфільми, на піццу. Їм подобалось дуже))) зараз це проводиться по інтернатах області, ще приєднаюсь до них з глиною.
avatar
Это хорошее дело )
avatar
заточу так гостренько)))
avatar
Досмотрела метод, теперь не знаю что смотреть, ничего не охота))
avatar
Хочется продолжения )
avatar
о і мені так само не хочеться нічого дивитись, він просто важкий такий, вже інші фільми так не вразять, чого так довго чекати другого сезону?)) мені цікаво хто той Ты меня никогда не поймаешь.
avatar
думаю что ты меня не поймаешь, это одногруппник героини))
avatar
я щось так само думаю))) може той Жека)
avatar
і мені щось так здається.
В останній серії ще не відомо про це? Я лише 11 подивилась
avatar
ні( це напевно розкриється в останніх серіях другого сезону
avatar
«менталиста» посмотри
avatar
не то пальто )
avatar
вот в 6й серии у них цветок не правильный. дурман индийский совсем не такой и труба ангела тоже не такой. в фильме показана эхмея… я понимаю, что это фильм, ноне люблю такие штуки
avatar
Я, кстати, тоже на это внимание обратила )
avatar
я думаю если еще и показать как выглядит дурман, получится инструкция для начинающих маньяков)
avatar
та мне кажеться все знают как выглядит дурман — такие большие белые или розоватые грамофоны, которые распускаются ночью. мне с детсва объясняли, что рвать их нельзя, потому что они ядовитые и можно уснуть и не проснуться.
avatar
первый сезон раньше видел… надо будет и второй посмотреть
avatar
ууууууууу я не о том фильме… надо посмотреть, я такое люблю
avatar
він дуже страшний і важкий психологічно, стільки крові, вбивств
avatar
переживу… я такое смотрю
avatar
просто сюда втисну… из последнего просмотренного вот что понравилось, рекомендую Сериал Измены
avatar
Измены классный сериал)
avatar
о треба подивитись)
avatar
они такие разные — эти сериалы про ментов. в одних все дела, как тут, раскрывает следователь, типа криминалисты вобще не при чем, а в других наоборот — такое ощущение, что следователи вобще сидят и курят бамбук (типа CSI))))))
avatar
пля… и как заснуть теперь… насмотрелась…
avatar
о да, спати після нього важко я поки за пару днів продивилась всі серії погано спала, от думаю може ще якось раз передивлюсь
avatar
видимо, я не такой впечатлительный человек)))
avatar
та я ніби також, не дуже вразлива, але цей фільм задіває якісь травми дитячі, от прям відчуваєш таку біль, як ті герої, яку тобі колись батьки заподіяли. Згадалось багато всього такого, ех, треба бути самій не такою мамою як моя, ще мій тато зовсім не брав участь в моєму вихованні, не спілкувався і не спілкується зі мною, добре, що в нас не так в сім`ї.
avatar
а я вот впечатлительная но после этого сериала спала аки сурок))
avatar
та заснула вчера… но сериальчик ещё тот… надо подготовится психологически, что-бы дальше досмотреть
avatar
там ще в кінці ппц, що твориться
avatar
Ох, додивилась зранку останні три серії — не можу знайти собі місця весь день.
І страшно дуже, і затягує. І сумно не реально :(
Наступний сезон чекаю, але рада, що прямо зараз нема продовження. Треба відпочити та набратись сил для перегляду. Це вперше зі мною таке, що нема сил дивитись продовження )
avatar
ех, такий важкий просто, дуже також вразив, заставив задуматись багато про що, покопатись в собі трохи. Щось так само нічого не хочеться дивитись, подивилась після цього серіалу пару фільмів так в фоновому режимі і не вразили зовсім, а цей дивилась не відриваючись і переживала і страшно було і боляче(((
avatar
чего ж меня так не цепляет то… хожу чай делать — даже на паузу не ставлю… аж обидно как то
avatar
мне понравился, но чтоб зацепил прям сильно-нет)
avatar
Це ж добре, ато мені нагадалось багато кошмарів болючих з мого дитинства і перехідного віку, через які жити не хотілось колись, от дивишся як їм боляче і відчуваєш майже те саме, або шось схоже( ех(((
avatar
Так, досмотрели)Посоветуйте еще что то такое, стремненькое
avatar
Декстер? Мои папики смотрели «Нюхач», я не видела.
avatar
о Декстер якраз думала подивитись))) запишу в список)))
avatar
Декстер крут))))) я б её раз посмотрела)
avatar
меня после сезона четвертого Декстер подутомил, ушла от него в отпуск. Потом как то досмотрю
avatar
А ви — чекаєте другий сезон? )
От є серіали та фільми, які я через деякий час можу знову передивитись. А цей серіал — особливий. Я скажено чекаю другий сезон. Періодично вмикаю серії з першого сезону, можу подивитись одну-дві — і більше не можу. Він важкий дуже, щоб передивлятись заново те, що вже побачив. Але неймовірно цікавий )
avatar
А я не смотрела. Скачать, что ли?
avatar
Тільки дивись так щоб діти не бачили, бо там є страшні сцени.
avatar
Теперь вопрос: где скачать?
Искала всера и не нашла(
Либо ссылка для скачивания удалена правообладателем, или вирусняки качаются вместе с сериями ((
avatar
а онлайн подивитись? навіть на ютубі бачила, сайт ніби без вірусів.
avatar
Хотелось бы на флешку и на экранище))
avatar
великий екран це добре, але там страшні кадри, треба щоб діти не бачили.
avatar
У нас с мужем катрусин кинозал открывается после отбоя малышей едедневно, так что всё ок)
Заинтриговали! Я прям побаиваюсь, столько предупреждений по этому поводу)
avatar
ясно))) там просто маньяки і детально показані вбивства в кожній серії, з дітьми не подивишся))))
avatar
тоже хочу второй сезон. Один из тех фильмов, которые сложно забыть.
avatar
І я чекаю, тут сама ідея чудова, мене зачепило. Я люблю важкі фільми і серіали, які змушують задуматись. Я нещодавно думала також передивитись. Але з однієї сторони буде не цікаво, бо знаю, що буде. Хочу новий сезон.
avatar
А які ще фільми вас зачепили? Поділіться своїми відкриттями.
avatar
Дата выхода 2 сезона сериала «Метод» назначена, ориентировочно премьера новых серий состоится — 26 ноября 2017 года.
avatar
ще стільки чекати))))
avatar
Я до такого серьезного ещё не дошла))
Пока на 4м сезоне Анатомии Грей
avatar
Слабачка! Я на 14-м!))))
avatar
Я только недавно начала))
avatar
Эти серии с «воскресшим» Дэнни… мне не нравится! Надеюсь это скоро разрешиться))
avatar
За вчора і позавчора передивилась всі 16 серій по другому разу. Тоді ми дивились ще в 16 році, зараз було не нудно дивитись, знаючи як підуть розвиватись події. Знов навіть зачепило. Цікаво що ще придумали в другому сезоні. Причому десь читала ще минулого року, що багато тих вбивств і маніяків взято з реального життя. Тобто це навіть не фантазія сценаристів. Жесть.
avatar
Можна сказати, що фільм повчальний )
Мабуть, я після нього трохи по-іншому стала дивитись на оточуючих людей (потенційних маніяків) і Владу вчити безпеці. Я бачу, що зі сторони як фобія може виглядає ця фраза, що я написала щойно ))) Панікерша у беретику ))))) Ні-ні! Не фобія :) Я напишу приклади пізніше )
avatar
Ага, особливо діти, яких не розуміють, не підтримують в сім`ї можуть стати жертвами маніяків.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.