Благотворительный фонд "Лисички" Допоможіть 7-місячній Марійці побачити життя

Маленька Маша потребує термінової пересадки печінки. На операцію в ізраїльській клініці необхідно $ 300 тис.
Від народження у Маші не було жодної ознаки хвороби. Мати випадково місяць тому виявила асиметрію на животику, коли купала донечку.

Лікарі поставили діагноз — ембріональна гепатобластома, рак печінки. Це стало для батьків шоком. До того ж, хвороба швидко прогресує.

Перед діагнозом Маші місцеві лікарі повністю безпорадні. Можуть лише підтримати організм дівчинки.

Діагностика виявила, що пухлина печінки в кілька разів перевищує розмір дитячого органа. Хіміотерапія не врятує дитину. Лікарі кажуть, що потрібна термінова операція з пересадки печінки. Проте батьки не можуть допомогти дитині через законодавство, яке не дозволяє взяти донора зі сторони. Самі вони донорами бути не можуть через вік та стан здоров'я.

Донора пообіцяли знайти в ізраїльській клініці. Але ціна послуг закордонних лікарів фантастична для багатодітної родини, де мати сидить в декреті, а батько – інвалід.

«Клініка Шнайдер, яка візьметься за нас, але там суми такі непідйомні. $ 250 тис. вони просять за операцію і $ 50 тис., щоб передопераційні дії зробити», — розповів батько хворої дитини Анатолій Чигарев.

Батьки власними силами назбирали 20 тис. грн, але час не на користь маленької Маші. Операція потрібна терміново, тому батьки звертаються до всіх небайдужих допомогти дитині вижити.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанк
5168 7572 2595 7358
Батько Чигарев Анатолій Анатолієвич

Телефон для зв'язку
+38 095 208 6982

1 комментарий

Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.