Будь здоров! Не поїду більше в Болгарію...вірус

Класно відпочивали тиждень, вирішили взяти ще 2 дні тут же на Сонячному березі. І тут у дитини страшення рвота і понос. Я такого ще не бачила. Думала притравився. Але ж їв те, що і ми. Не довго думаючи, заставила чоловіка дзвонити в страхову, щоб нас в лікарню направили. ДОбре, що я це зробила. Правда 200 грн. тільки з мого тел. з"їло поки по їх «безкоштовній» лінії додзвонились.
Приїхали в лікарню, а там таких як ми вже 3-є. Кажуть вірус якийсь. Я в шоці. Мале мучається. Не знаю як з ним їхати додому 1200 км. Мабуть, будемо тут «Відпочивати» поки у нього все не нормалізується.
Якби не ця болячка, було би супер. А так, неприємний осадок на душі. І тривожно за малого.

12 комментариев

avatar
Кишечна інфекція для літа не дивина(( Головне одужуйте швидше і ніяких негативних емоцій, це могло статися де завгодно!
avatar
це просто капець, як малеча мучається. Думаю, наступний раз буду з ним тільки в Україні. Тут хоч і лікарі класні, і сервіс європейський, але дома і стіни лікують.
avatar
Ой не знаю, лежали ми з таким в українській лікарні, враження не дуже((
avatar
Капец, выздоравливайте!!!
avatar
Оце відпочинок ((( Швидше одужуйте!!!
avatar
несколько лет назад все из Крыма поголовно с кишечными приезжали, так что тут никто и нигде не застрахован
avatar
о ппц, бідненький, тримайтесь всі там, все буде добре і не хворійте більше.
avatar
Выздоравливайте побыстрее.Представляю как тебе.Держитесь.
avatar
сьогодні нарешті приїхали в Україну. Гнали машину майже добу без зупинки. Всі прям вимотані. Хочу сказати, що на страховці при виїзді за кордон економити не варто.Болгарські лікарі допомогли всім чим змогли: капельницю ставили, препарати призначили, а коли ми їм повідомили, що змушені їхати додому в Україну — допомогли зібрати необхідне в дорогу. Загалом молодці. Було дуже страшно їхати, але нічого, я навіть приноровилась ставити свічку Віталіку без зупинки авто.
Моя дитина сиділа на горшку в самісінькому центрі Бухаресту (а що робити. якщо приспічило?).Боялась, щоб малому не стало гірше в Румунії. Бо в Болгарії всі розуміють або російську, або мою ломану англійську. А в Румунії вони взагалі по англ.ні бельмеса. Навіть молодь.
вже на українському кордоні ледь не розцілували прикордонника — так приємно було чути українську мову.
В Житомирі моя мама зустріла нас біля лікарні — організували нам крапельницю. Карапузу вже краще, навіть жартувати почав.
avatar
ох, ну Слава БОГу)
с возвращением и скорейшего восстановления
avatar
Дівчата, дякую всім за підтримку. Ми правильно зробили, що не стали чекати і поїхали одразу до лікаря. Це нас просто порятувало. Ми з чоловіком геть розчаровані таким закінчення відпочинку.
Загалом то нам сподобалось, але ця хвороба малечі геть перекреслила все. Мабуть, до 5-6 років ми будемо відпочивати тільки в Україні.
avatar
Хорошо, что ВЫ уже дома.
как мама я тебя понимаю, я б тоже не смогла б ни о чём думать, когда ребёнок болеет.
Чужая страна+болезнь-это тяжко.Ну ничего все наладится.дома и стены помогают.
выздоравливайте!
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.