Будь здоров! Зубні справи

Записала сина в п'ятницю до стоматолога, бо почав жалітись, що зуб болить, коли їжа потрапляє. Сходили, лікар сказала пломбувати, поставила поки тимчасову пломбу і записала на середу, щоб поставити постійну. Все було як завжди, це не перша його пломба, тільки ми до іншого стоматолога потрапили, не до того, що постійно. Але ще потім в суботу після обіду в сина з`явився флюс, ще й не над цим зубом, а над сусіднім. Поїхала з ним в ту клініку, там був черговий лікар в суботу ввечері. Він виявив таки причину нагноєння в іншому зубі і сказав, що його треба виривати і зняв поки пломбу. Це якраз перший зуб, рентген зробили, там постійні зуби близько і можливо найближчим часом проріжуться. Навіть той пеньочок від зуба похитувався вже, але це можливо він того, що там гній((( Пішли ми сьогодні з ним виривати той зуб. Добре, що їх відділення друге працює по неділям навіть. Ще анестезіолог прийшов спеціально для нас і зробив пробу на обезволювальне. Але лікар промучився з тим зубом більше години і промучив нашого сина((( І навіть так і не вирвали зуб(( Раніше було рано його виривати, щоб зуби не змістились, а зараз той пеньочок важко дістати, щоб не пошкодити постійний зуб і щоб там не залишилось маленьких шматків((( Син кричить і плаче. Ніби й укол зробили, а йому боляче чи неприємно дуже, чи боїться просто і кричить. Тримати його не допомагає, тільки шматок зуба відпав і розхитали трохи. Тепер треба його терміново вирвати. Завтра будемо йти знову, може вже потрапимо до нашого постійного дитячого стоматолога. Він ще й болить, син мучиться дуже. Але вже хоча б флюс зійшов трохи, сто разів промиваю і заснув в обід навіть, після того як випив Ібуфен. Ех, ще ніч попереду. Треба перетерпіти йому якось. Надіюсь завтра йому вирвуть той зуб і для нього це не залишиться травмою.

20 комментариев

avatar
чого ще в дітей якісь проблеми з здоров`ям завжди стаються в вихідні???? і потрібно шукати лікарів і лікарні які працюють в суботу і неділю?
avatar
удачно вам пережить ночь, а завтра удалить таки этот зуб безболезненно и быстро
avatar
ого, ну удачи вам! я не представляю, что бы я я делала, это все и для меня больная тема…
avatar
Дякую, ох ці зуби, вже не так страшно самій піти вирвати зуб, ніж відправити дитину.
avatar
Как можно час мучать ребенка??? Я в шоке…
avatar
Та може там зуб такий, мало виступає з ясен і його толком немає за що схопити. Вони ніби і хотіли обережно то не спішили, але намучили ще може й більше. Завтра вже підемо ще до якогось стоматолога, надіюсь швидко вирвуть. Погано, що перший раз прийшлось вирвати зуб, а тепер він знає, як це боляче, навіть з уколом. Бо так він сам сідав завжди в крісло стоматолога і давав спокійно зуби лікувати. Тепер не буде їм довіряти.
avatar
Скорішого одужання з тими зубками!!! :(
avatar
Поки записали його аж на 12 годину, то ще спокійно грається вдома. А там вже може нарешті вирвуть йому той зуб, без сильних мук.
avatar
Ще вночі спав нормально, піля Ібуфену, флюс вже трохи зійшов, самого об`ємного нариву немає вже, тільки почервонілі і болючі ясна.
avatar
Зуба так і не вирвали сину сьогодні, але може це й добре, хай поки відпочине і забуде ті муки((( пробували укол зробити, а він так плакав, крутився і кричав((( то лікар вирішила його не мучити, там дирка в зубі і флюс більше не зробиться. Тільки треба промивати постійно. особливо після їжі.
avatar
Мне даже читать страшно.
avatar
Не хочеться йому загальний наркоз робити, шоб зуб вирвати, якби ще операція, то це потрібно, а так для зуба не хочеться. Ще й треба кудись їхати в інше місто. В нас таке не зроблять.
avatar
Ану спецы посоветуйте. Заметила у Игоря в луночках4-рок темные пятнышки.попробую почистить, но мне кажется это выходят боком наши нар козы.что сейчас делают кроме серебрения и сколько это стоит?
avatar
Поки наш син дав попломбувати зуби, то серебрити напевно було вже пізно, то йому пломби ставили. Але їх ставлять, коли дитина відкриває сама рот широко. Думаю наркози впливають. Ще деякі стоматологи говорили, що антибіотики. Ми якраз з сином в три міс. потрапили в стаціонар і йому там добрячі дози прокололи і прокапали. А ще препарати заліза пив, потім через місяць зуби прорізались погані, темні.
avatar
у нас отличные белые зубки. вот вчера пыталась заглянуть, а темных пятен, уже вроде и нет. хотя знаю, что наркозы и всякие препараты могут сказываться на состоянии зубов
avatar
Мой муж до сих пор боится стоматологов, после таких манипуляций.Я писала как то, что у него в 31 год клык молочный выпал.Тоже в детстве пытались удалить, и не смогли.Слава Богу у него зубы хорошие,
avatar
Може він і так не буде боятись зуби пломбувати, а от уколи в ясна це шось йому дуже неприємно і боляче. То ще в середу йому пломбувати сусідній зуб, думаю навіть сяде спокійно і запломбує.
avatar
Ходила я вчора з сином на пломбу і так йому її не поставили(( Сказала стоматолог, її прийдеться протягом місяця поміняти, в нас ще є пару тижнів, записала його на понеділок, підемо спробуємо. Тепер після того виривання він не довіряє стоматологам. Хоч і обіцяла йому, що зуб вирвуть йому, коли він буде готовий і тільки пломбу поміняють, а він вже боїться, коли йому просвердлюють зуб і слину відсмоктують, а раніше тихо сидів і терпів. Це ж молочні зуби і вони навіть не болять, а з тим уколом і вириванням вже боїться пломбу ставити. Вже другий раз йде з кабінету стоматолога, без приза (бо там його дають тільки за сміливість). Ніби розуміє, що буде як колись тільки пломба, але там в кабінеті боїться, не довіряє лікарю і не контролює себе((
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.