Будь здоров! Коли дитина вже не заразна при вітрянці???

Почались висипи тільки 20 грудня, викликали педіатра 21 і вона сказала, що буде хворіти десь 10 днів. В дочки має бути свято новорічне 28 грудня. Вихователькам сказала, що вітрянка в неї, але вони кажуть приходити на свято. Ніби вже тоді буде не заразна. В статтях в інернеті пишуть, що заразна буде 5 днів з моменту, коли закінчаться висипання, поки ще прищі з`являються і багато, навіть на статевих губах, на язику((( ще вона каже, що в вусі відчуває прищики, ех… Вже й на лиці з`являються прищики. Вести її 28 на свято, чи краще не треба? Вона вже всерівно заразилась, в садок до хвороби ходила і всі, хто міг заразитись вже заразились. Може виглядати не дуже вся в червоних крапках, температура до того часу спаде. Ще в сина нічого немає і краще б його посипало скоріше. Бо так лікарняний затягнеться ще на довший час. Дочка плаче, що хоче на свято і ще плаче, що їй погано і все чухається. Виховательки її чекають на свято. Вести на те свято чи не треба?

6 комментариев

avatar
Але ця дівчинка вирішила намазатись маркером з зеленкою і що це їй допоможе не чухатись. Я їй сказала, що буде чухатись і ще й пекти може, але це ж таке заняття, сидить і себе крапочками розмальовує і не ниє навіть, правда до свята новорічного воно не відмиється, бо її не можна терти нічим, тільки ополіскувати водою.
avatar
Я бы повела под ответственность воспитателя, но не думаю, что другие родители придут в восторг от девочки с ветрянкой на утреннике))
avatar
Вихователька мені по телефону сказала, щоб приводила на свято, а педіатр сказала лікарняний і карантин 10 днів. Вона просто в день коли в неї з`явились перші прищики ще була в садочку. Ще йшли з подругою і її дочкою разом додому пару кварталів, дівчинка з нею в групу ходить і в них поки без прищів. Брат без прищів)))) Але вже всі ноги собі крапочками помалювала, буде так видно)))
avatar
Саша на 13й день заболеет)) у нас так было, и смотрю по знакомым это прям закономерность)))
avatar
Ех, це ж ми на місяць точно застрягнемо вдома, ппц, так і думала, що може бути інкубаційний період, а потім почнеться. Тепер залишається тільки змиритись з цим, пропустимо новорічне свято, всі події передноворічні, ніхто до нас тепер не прийде в гості, навіть на день народження дочки. Але це не кінець світу і напевно буде тільки раз в житті)))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.