Домоводство Курячі сосиски

Спробувала сьогодні зробити і мені і сину сподобались, а дочці ні)))) Вона хотіла, щоб філе пішло на відбивні, а ми їх тільки доїли і я вже не хотіла робити знову відбивні і зробила сосиски))))) www.facebook.com/appetitno.tv/videos/419444001739374/
Я правда не додавала перець і паприку, бо в мене їх немає вдома. А на вулицю вже не хотілось третій раз сьогодні виходити)))) То зробила без цих спецій, тільки з коріандром.

9 комментариев

avatar
Син подивився зі мною відео рецепт і захотів, щоб я це приготувала))))
avatar
Виглядають дуже смачно! :)
avatar
Я готовила как-то. Твой рецепт не смотрела. Моим не понравились, а мне норм-мясо и мясо. Я варила.
avatar
Тут по цьому рецепту спочатку варити 20 хв, а потім ще обсмажити, то я так і зробила. В нас всім сподобались і дійсно немає такої текстури сосисок, але магазинні сосиски робляться з незрозумілої маси, а так хоч ми знаємо, що там куряче філе)))) Ще й я не додала тут паприку, то варені ці сосиски такі білі, бліді зовсім, треба напевно додавати ще паприку для смаку і кольору, ну і обсмажуєш і рум`яні стають і апетитніші))))
avatar
Сохранила)))буду готовить))
avatar
Очень аппетитные!

Меня только всегда смущает процесс варки в плёнке. Я понимаю, что она пищевая, и всё же…
avatar
Походу харчову плівку можна нагрівати до 120 градусів. Або можна взяти рукав для запікання і в ньому варити, або в фольгу і в духовку поставити запекти і підсмажити.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.