Личное дело Наші 3 місяця

Нарешті я знайшла вільних 5 хв, щоб хоч щось написати. Ходили ми з Марком у поліклініку набрав 600 гр важить 6600 кг недобрав 200 гр, сказали частіше прикладати до грудей, хоча ми прийшли на прийом на 5 днів швидше, можливо він і ще набрав. Подивилась в рот сказала що короткувата вуздечка потрібно підрізати, пізніше подивилась і сказала, що це може така по довгаста форма, ще подивимось, я уже почитала в неті про це дивлюсь дитина витягає язик аж на бороду, значить все ок, хоча на консультацію до хірурга підемо.
У перший місяць наш педіатр відправляла нас на УЗД мозку, тому що нога тряслася, все добре, я робила масаж нога перестала трястись, у два місяця почула шуми у серці відправляла на ЕХО і я їй показала на шиї три плямки вона сказала що це гемангіоми і ще до цього всього сказала що МАрко тримає погано голову потрібні масажі.
Прийшли у 3 місяці шумів уже немає (ми не ходили на ЕХО), плями майже посходили, масаж не мотрібний, тму що малюк гарно тримає голову, коли на животику то уже відриває плечі від поверхні, встає на руки, гарно тримає уже іграшку в руці і тому вона немала що сказати і пристала до язика, цікаво яку хворобу вона знайде у 4 місяця.
І ще одна сумна новина, ми переїхали у село жити, не знаю наскільки часу, але у мене уже депресія, відчуваю себе відірваною від світу, не має куди піти погуляти з дітьми, жодного розважального центру, один магазин і все. Я така втомлена два тижня пакуватись тепер розпаковування, можливо коли відпочину я трішки заспокоюсь ) І Марко три дня не какав, я уже хвилювалась, сіла вам писати і він мене обрадував, хоч якась гарна новина мені, тому що раніше такого небуло. Ось такі у мене новини.

29 комментариев

avatar
І ще ми навчились голосно сміятись )
avatar
Поздравляю! Отличные достижения!!! Отдельный +1, что утер нос врачихе)
П.С. Ты ей канцтовары принеси — у тебя будет самый здоровый ребенок)))
avatar
вона у нас цукерки любить )
avatar
Мои по 5 дней бывало не какали))) ниче, это норм)))
avatar
у Андрея было один раз такое, а вот Вовка любитель по три-четыре дня держать все в себе))
avatar
у нас перший раз, і я уже Марка мучила зарядками, і тримала над горшком ))) ходила і нюхала памперс кожні 5 хв )))тепер аж самій смішно
avatar
держать над горшком — самый действенный способ))))
avatar
Растете умнички)Почему переехали? А доця с садиком как теперь?
avatar
Там де ми жили тільки одна кімната і з нами була ще сестра чоловіка, мало місця і так було а тут і ще дитина, тому і переїхали. Юля в садок ходить, 5-10 хв якщо машиною, 20 хв маршруткою і ми в Стрию, але все рівно не можу ще звикнути, щось готую потрібно докупити, звикла що навіть у тапочках можна збігати і купити, а тут потрібно наперед спланувати які потрібні продукти.
avatar
Я вже майже 7 років ніяк не звикну до відсутності цивілізації.Ми теж в Вінниці але далеко від центра.Тут ні маркетів, ні майданчиків, далеко від роботи в дорозі час(Але мусимо миритись, варіантів шось змінити зараз поки нема (
avatar
Ми будинок продаємо у Самборі, коли продамо щось у Стрию купимо, а то і Оля кісса за нами уже скучила )
avatar
)))Скоріше вертайтесь в цивілізацію)
avatar
надіюсь, здається знайшовся покупець на будинок, тільки пропонує малу ціну, домовляємось
avatar
вартує таку ціну чи задорого, пропонує 25 тис покупець
avatar
Я не знаю які у вашому регіоні ціни на будинки і квартири.По теперішньому курсу у нас в місті за такі ціну шикарну квартиру можна купити, трьокімнатну з ремонтом.25 тис це дуже мало, хоч би 35
avatar
ми теж йому так написали і сказали що там є багато буд матеріалів, сказав що передзвонить чекаємо )
avatar
Ох уж эти врачи))))
avatar
Ходили вчора на прививку, за 2 тижня набрали 200 гр, казала мало у мене молока, загальна вага 6700, сказали мені брати вагу, важити дитину перед годуванням і після, контролювати скільки з'їдає. І мені потрібно збільшити кількість молока, але як?
avatar
Ну за две недели 200 грамм вполне можно считать нормальным, если представить, что в месяц при тех же условиях — это 400. На нормальности я не настаиваю, но хочу написать, что Полина с 5 до 6 месяцев набрала 150 грамм, только что специально лазила в карточку. А беспокоит ребенка что-то? Наши дети по возрасту одинаковые, но моя в 3,5 месяца весит 5,5кг, а Марко 6,700. Может у него до этого был скачок роста, а теперь более пропорционально хочет бес набирать? Он с голоду не кричит у тебя? Через сколько времени просит кушать? А вообще ж при подозрении на недоедании делают тест на мокрые пеленки. Самый простой способ.
avatar
Чаще прикладывай — больше выработается
Пей лактационные чаи, в аптеке купи
Ешь грецкие орехи — повышают надои жирность молока
avatar
У меня с Полиной была гиперлактация, я до года ее ходила как после выписки из роддома, с меня и днем и ночью самотеком молоко бежало. А теперь лактация нормальная. А когда грудь пустая, то вообще такой малышкой становится. Мне все время кажется, что мало молока. Вроде и не кричит от голода, и спит хорошо, а я все время на измене. Хожу и ною Диме. Он долго терпел, а потом говорит: «Ты уже определись наконец, молока мало или из всей одежды выросла».
avatar
Я уже сама не знаю, зранку просинаюсь мокра від молока, Марко їсть часто, плаче взагалі рідко, нічого його не турбує, зріст у нього 63 см, минулий місяць набрав 600 гр, наша лікарка кричала мало, недобрав 200 гр. А тепер у нас і ще проблеми з каканням — два рази у тиждень, і педіатр сказала, що дитина голодна і не має чим какати.
avatar
Та что-то она явно гонит, про нечем какать особенно.
avatar
Для начала пошли врачиху на фиг. Для собственного успокоения сделай тест на мокрые пеленки
avatar
у меня такие дети были в пол года, советую расслабиться.
avatar

Моя жабка ) Фото з телефону погано видно, пізніше закину кращу якість.
avatar
Яка краса!!! :*
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.