avatar
Рейтинг
+1046.89
Сила
2889.72

Юля

Публикации

Прямой эфир Так проба, хто повернеться?? Дуже шкода що сайт помер, пробую реанімувати))) появилася друга дитина, тому хочеться знову спілкування))) хто за?

Прямой эфир Синочок зажигає на дитячому діско)))

9 фото
Даніель зі своєю подружкою Ангеліною.
image
У нас щонеділі дитяча діскатека в діско- ресторані незнаю даже як назвати, але дуже класне місце. От мисьогодні нарешті вибралися, будемо ходити через тиждень бо на наступну неділю ідем в театр на виставу івасик телесик з дітьми.
А от сьогодні вони
Показать все 9 фото →

Рукоделие Іграшки із фетру, або моє нове хоббі)))

8 фото
image
Не хнаю, але мене пробило на шиття, давно хотіла купити фетр і попробувати шити з нього, і тут це здійснилося… Але я як добралася до фетру то заказала стільки, що на рік вистачить)))) таких сердечок подружки попросили пошити, вже 8 штук продала))
Показать все 8 фото →

Прямой эфир Святий Миколай чи Ді Мороз?????

Дівчата таке питання виникло у мене. Скоро прийдуть свята Різдво, новий рік… Почала я розбиратися з дідом морозом святим миколаєм і санта клаусом, почала читати історію поцьому питанню. Бо останнім часом перестала я любити Діді Мороза. Святий
Читать дальше

Куплю-продам Продам комбез 70грн. новий

6 фото
image
Дівчатка не знаю який розмір, десь на 2 роки, там не овчинка а штучний такий мєх, на синтепон похоже.
заміри на фото видно.
це малому подарили того року але ми його не
Показать все 6 фото →

Прямой эфир Потрібна допомога!!)) зимовий Комбез і термо білизна!!!!

Прямой эфир: Потрібна допомога!!)) зимовий Комбез і термо білизна!!!!
Ось вибрала малому такий комбез синій на Зиму John Jason, температура пише до -30 на сайті, нехай і до -20 точно, читала відгуки що він не тоненький, теплий, має флісову підкладку всередині ткань вроді GORE-tex. ну з цим ладно найшла заказую, а далі як одягати під нього я зрозуміла або термобізилзну+поддєва флісова, або одяг: водолазку і колготки з приміссю синтетики 30-50%? да дальше іде флісова піддєва, от мене цікавить на сайтах пише якщо комбез має флісову підкладку то уже піддєви флісової не треба так як утворюється статична електрика, я так поняла.
От тоді як гуляти?? тільки одягати всадік термобілизну і комбез????
і ще пишуть що треба синтетику, і пишуть про мериносової шерсти термобелье. але воно натуральне, щось нічого не можу я роздуплитися як його зимою одягати)))
найшла таку мериносову білизну item.taobao.com/item.htm?id=35588429713&tb_lm_id=ruyitao%3A5%3A5

Прямой эфир Я Лох... або осторожно ШАХРАЇ!!!!!!

Дівчата розвели нас вчоро з чоловіком на гроші як лохів… так вчора ревіла як дура, як так можна було повестися на це все, і не раз чула про такі схеми а тут… попала 3200грн((((((((
Ситуація така, заказала я малому велобег, вчора прийшов і
Читать дальше