SOS червоні плями на слизовій горла

SOS: червоні плями на слизовій горла
В нашого Саші таких схожих пару плям з`явилось в горлі, він тільки такий в'ялий був, що не дав добре роздивитись, поки заснув, вже проснеться і буду дивитись, що там з горлом. Ще висока температура піднімається, 39,4 найбільше вимірювала, але одразу збивала, бо йому щось дуже погано вже було. Почалось все тільки вчора ввечері, був в садочку, ще після нього активний зайшов додому, взяв екскаватор і пішов гуляти з татом, прийшов трохи в'ялий. Сів подивитить мультфільм і засинав аж за столом. Вже тоді він став гарячий, наміряли вже тоді вище 39 і збивали. В принципі все не дуже критично, тільки чотири рази збивала температуру, навіть раз поїв сьогодні зранку ще, і активним був трохи, зараз просто до лікаря немає куди його зводити і швидку не хочеться викликати, температура збивається, п`є багато, пісяє нормально, обезводнення немає. Чи все-таки викликати швидку хоча б ввечері? Бо навіть незнаю що з цим горлом робити. Так ще з носа добряче тече, кашлю немає.

51 комментарий

avatar
в інеті взагалі якісь статті про кір, може таке бути? ми йому робили щелення ще КПК давненько вже.
avatar
Не хочу пугать, но похоже на скарлатину. Я бы вызывала врача.
avatar
таки викличемо швидку тоді, бо в нього ще ніколи таких плям не було, та й температура така піднімається, при незначних симптомах, поки почекаю хай виспиться.
avatar
а миндалины как? ты напиши потом, что скорая скажет!
avatar
ніби в нормі ще були, тільки так більше як на піднебінні ці плямки, ага, напишу як тільки лікар його подивиться, ато шось той хлопчик вирішив відіспатись ще
avatar
Я тоже думаю что нужно врача вызывать, что бы не упустить момент, и не запустить болезнь.
avatar
проснеться огляну його, та й викличу швидку, хай вже подивляться, ато може й треба антибіотик буде, а ми час упускаємо.
avatar
поки ніяк не дочекаємось швидку, але вже і в Даші температура піднялась до 38, поки ще не збивала їй, і в мене страшно болить голова, в себе наміряла 37, шось в нас, що передається, чоловіку поки нічого немає, бо він тільки недавно додому прийшов.
avatar
А как у тебя и Даши горло? Наверное точно скарлатина.
avatar
И я за скарлатину
avatar
Та от щось лікар говорить, що не бачить нічого страшного в тому горлі.
avatar
Нарешті вже приїхали і до нас, то лікар говорить, що це вірус такий, пояснювала, що на горлі в Саші такі просто запалення місцями, буду дивитись чи їх не стане більше, в Даші поки нормальне горло, тільки після обіду температура піднялась, в мене так починає горло боліти і дерти, випила ще парацетамолу таблетку, бо моя голова ніби має лопнути від головної болі. Призначили тільки свічки противірусні, температуру збивати і для горла щось. Сказали ще до лікаря з понеділка звернутись.
avatar
Дітлахи навіть їсти попросили, хоча це вони тільки другий раз за сьогодні їдять, але вже їдять, бо цілий день не хотіли. Тепер пробився апетит)
avatar
это хорошо ) выздоравливайте все!!!
avatar
Выздоравливате! Надеюсь просто простуда.
avatar
У моего племяхи была скарлатина, так там была температура под 40 не сбиваемая и сыпь по рукам, ногам, пару дней точно отказывался кушать. Так что надеюсь у вас вирус. Скорейшего выздоровления!
avatar
дякую) ну тут 39, 4 також ніби й не маленька була, і горло в плямах, але думаю якщо лікар не бачить нічого страшного то такий вірус просто, симптоми не дуже значні, а температура висока, ще горло таке в плямках перший раз. Але вже вчора ввечері останній раз збили температуру і вище 37 не піднімалась в сина, тільки в дочки вже почався гострий період, але поки збиваємо через 3-4 години і падає трохи температура, може ще якась доба пройде і їй також стане краще.
avatar
А как с горлышком у Дашульки?
avatar
Ніби й нормального кольору, може трохи почервоніло тільки. Так само тільки нежить, тече постійно з носа і сльози трохи, як в Саші, але бризкаю їй також інгаліптом, зайвим не буде. Чогось при таких слабеньких симптомах висока температура.
avatar
Як взагалі виглядають судоми від температури високої??? ато Дашу трохи трусити починає і руки робляться прохолодні. Поки дала нурофен і накрила то їй стало краще і заснула навіть. Зараз напевно розкрию як зігріються ручки.
avatar
може якщо не покращає найближчим часом викличу знов швидку
avatar
ношпу давай в таком случае, когда ручки холодные, её видно морозило от температуры.
avatar
о дякую, їй половину таблетки? поки напоїла її теплою водою і теплим компотом, то їй полегшало, вже навіть розкрила її і вона спить і не трусить, руки потеплішали а лоб і шия менш гарячі, але поки не хочу її будити термометром, хай поспить трохи, на дотик спадає температура
avatar
думаю, что пока четвертинки хватит. давать вместе с жаропонижающим.
если ручки тепленькие, то температура падает ) поправляйтесь! )
avatar
дякую, вже навіть спить спокійно розкрита і не морозить, може вже скоро перестане як і в Саші підніматись, добре що хоча в нього вже вище 37 не піднімалась
avatar
Ох, Вас и зацепило. Даже не представляю как это тяжело когда одновременно двое болеют. А ты как, темпы нет? Выздоравливайте.
avatar
та от кои вони двоє по черзі хворіють то нормально, вчора Даша була активна, а Саша весь день пролежав майже, сьогодні навпаки, то я справляюсь)) ще сьогодні я краще себе почуваю вже, може скоро всі поправимось вже)))
avatar
Не може, а точно!!!
avatar
Мы тоже все поболели((( я так вообще дохляк(((
avatar
Отужеж!!!(((
Давай лечи всех и себя!
avatar
та ппц(( лазарет
avatar
о це саме хворіти разом з дітьми( тримайся, одужуйте скоріше)
avatar
а белые пятна на горле это всегда ангина?
avatar
не всегда
avatar
У себя обнаружила белые пятна небольшие на горле. Соплей нет, горло болит. Хотя мне сегодня значительно легче.
У мужа одно маленькое пятно, хотя он вроде как не болен.
У Ярика пятен нет, но у него и болезнь протекает по другому, он прилично кашляет.
У Алеси три дня была невысокая температура, сегодня с утра не было. Ей горло посмотреть не могу.
Ждем врача.
avatar
ну если с темпой высокой, то зачастую ангнина, тонзилит.
avatar
Ми вже ніби трохи поправляємось, але ще в Даша вночі горіла, навіть не міряла, була гаряча дуже, дала, нурофен, але майже годину вона не ставала менш гарячою, але спасло те, що я її розкрила, вікно привідкрила, напоїла ще добре, то вже потім їй почало ставати краще, почала потіти і стала менш гарячою. В Саші то ще зранку 38 наміряли, то дала парацетамол йому і поки не піднімалась вже ні в кого температура, відсипаються зараз))
avatar
Може хтось знає ще куди утилізувати термометр??? Пошукала в аптечці ще один термометр об разом дітлахам міряти, а не по черзі, як я робила пару днів)))) а тут дістаю його з пластикової коробки, а там скло тріснуло, чи він впав в когось чи в аптечці хтось на нього якусь коробку чи пляшечку з ліками поставив різко. поки склала то все в пакет, трубка з ртуттю не тріснула, але там і скла багато дрібного і ртуть ж не можна так просто викидати, бо на свалці поб`ється. Куди його віднести??? пожежникам?))
avatar
Ще я лікаря сьогодні зранку викликала дільничого, сказала що в однієї дитини вночі температура висока, в іншої зранку 38, ну і там в реєстратурі сказали чекати в другій половині дня лікаря. Потім звонить мені лікар з номера медсестри, який в мене підписаний в телефоні. Та й говорять чи не можемо ми прийти на 12 годину до них, зайдемо без черги, якраз закінчується час прийому. Та й я впринципі так подумала що ми зможемо, дітям трохи краще, можна було б і пройтись чи під`їхати. Але поговорила з чоловіком, сказав що не зможе, бо вже запланував багато справ, а ми домовлялись з ним, що лікаря викличемо додому і мені не потрібна буде його допомога. Каже, що взагалі вои не мають права заставляти батьків приводити дітей з температурою. Інші родичі також не могли мені допомогти донести, довести в`ялих дітей, Саша навіть би в свої майже 4 роки просився би на руки, а Даша тимбільше, двох їх я б не понесла. Таксі можна було б взяти, але в наш час це вже майже розкіш, на крайній випадок вже(( тут за пару кварталів до поліклініки я б заплатила не малу суму, яку можна більш раціонально витратити, ніж на таксі в поліклініку, бо в лікаря багато викликів і вона аж ввечері тільки зможе добратись до нас. Ніби для неї так зручніше, меньше ходити по викликах, а для нас не дуже. Перезвонила сказала, що я не зможу до них прийти, вона була не дуже задоволена, але це ж ніби її обов`язок. Все наполягала щоб ми прийшли, але я настояла на своєму, що немає кому допомогти прийти і т.д. А як би ви зробили??? Пішли б самі до лікаря в поліклініку, коли ви викликаєте його додому??? Ваші періатри дільничі завжди приходить на виклик? Ви їх часто викликаєте? Я впринципі не дуже часто, останній раз ще весною, але тоді в нас був інший лікар, от поміняли і ми то приходили завжди до неї на прийом, першого разу викликали. Так пригадую, що вона так багато викликів відміняє, звонить і домовляється щоб прийшли в кабінет. І раз тато один з хлопчиком шкільного віку попхався в кабінет без черги, бо він на дім викликав лікаря. Або по телефону постійно лікар говорила чи не можуть обійтись без неї батьки, розказувала в телефоннному режимі як лікувати дітей.
avatar
ого)))) так багато написала))) вибачайте)))
avatar
поки ще чекаємо її, вже половина п`ятої, може до вечора прийде до нас))) може спеціально прийде пізно))))) ато так розповідала про аж 8 викликів і як це довго ходити по всьому місту
avatar
оце вже вони обнагліли!!! я б на твоєму місці вже б до головного лікаря зі скаргами йшла…
не хворійте!
і я на твоєму місці звернулася б до Бідюк
avatar
ага, Олег так само казав, але я кажу що ж можна з ними спочатку поговорити))) а потім вже можна й до лікаря. Дякую, може ще трохи і вичухаємось. Так нас в принципі за весь час лікар влаштовує, це чогось перший раз так придумали)))) але прийшла і все нормально)))
avatar
была такая ситуация, я пошла в пол-ку но только потому, что у Алисы уже не было температуры, если была, то не пошлп.Вообще тоже возмущалась
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.