Прямой эфир Я Синозависима!!!!!!!!!!!!!

Блін дівчата я розумію що сину потрібно бути самостійним, що повинен спати окремо в ліжечку, а я не можу без нього, я наркоман якийсь))) Хтось безь дитини хоче відпочити пару днів, немає можливості, у когось діти сплять в інших кімнатах, самі в ліжечку. Сестра буде їхати на море без доці а їй 10 міс буде. а я без Дані спати не можу… присунуля його ліжко до свого і зняла бильце, і так спимо, потім він до мене перелазить і спимо в обнімку. і засипає теж зімною в обнімку, треба за вушко моє триматися. як з ним батьки гуляли я дома єлі всиджувала щоб не піти до них))) я не можу ніяк наважитися поставити бильце в ліжку щоб він спав сам,і знаю що він поруч за 20 см буде від мене, а я неможу.це в нас так з маленького я не можу без нього, коли він в ліжечку спить. я від Дані не втомлююся, не хочу відпочити від нього))) якщо я відпочииваю від сина то це значить ми разом граємся на ліжку, аколи щось треба то це робить чоловік))) навіть на весілля будемо іти а я з сестрою договорилася, щоб вона з сином посиділа,і то не дома а десь коло ресторану гуляла, щоб я могла вийти і бачити його, ну не можу навіть на когось з рідних навіть лишити його))) ось така я мамаша зависима від сина.це не він маминкін синочок, а я соночкова мама))
    Теги:
  • нет
  • +3
  • 0
  • 369

12 комментариев

avatar
да уж...))))но нужно учиться отпускать! а то маменькин сыночек не самый лучший вариант)))
avatar
так ось відпускати не сама страшна біда)) він дома сам грається, на дворі тоже, ось спати я не можу без нього))) я вже 2 тижні кажу що сьогодні він буде спати в ліжечку. так і не спить. бо я заснути не можу без нього)) знову знімаю бильце і суну його до себе, і знов спимо в обнімку)))
avatar
щодо спати разом, то в мене така сама історія. Ну майже)))мені просто спокійніше доки він зі мною)))ще з тих часів, як я боялася того трашного — СВДС
avatar
а що таке СВДС? просвітіть?))) от мені теж спокійніше. просто коли він коло мене він не просипається, просто крутиться, намацує сісю,її в ротик і спить. а так мені здається щоя буду спати він буде крутитися не найде того що треба, проснеться і буде плакти, його треба потім буде заспокоювати))) я взагалі після родів дуже за нього трясуся, бо міг взагалі живим не родитися.під час родів в нього серце переставало битися, так мене бігом кесарили, ледве встигли(((( так я тепер така стала, трясуся над ним і не можу без нього)))
avatar
СВДС -синдром внезапной детской смерти!
я за это очень боялась!
Но, теперь понимаю, что не нужно брать дурного в голову!!! нужно верить в ангелов-хранителей наших деток! и всё будет хорошо!!
Так вы ж ещё маленькие! МЫ до сих пор спим вместе с Тимсом — он к нам перелазит
avatar
Дівчата, може я шизанута, але до цього часу кілька разів за ніч перевіряю чи малий дихає. Чоловік тільки пальцем біля виска крутить і каже, що таке не лікується. А я нічого з собою вдіяти не можу. Мені все треба бачити і знати, що з дитинчам все норм.
avatar
та я такая же
avatar
Хууух.Я не одна така
Все, організовуємо свій дурдом.
avatar
да, да!!! согласна! вместе и дурдомить не так страшно)))
avatar
ну ось і я боюся що ми взагалі потім привикнем і він буде завжди зімною спати))
avatar
ну в шлюбну ніч ще ніхто з батьками не спав)))))
avatar
заспокоїла))))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.