Прямой эфир Конфуз

У кожного в житті бувають моменти про які дуже хочеться забути, але не виходить. Давайте, коліться хто як позорився по життю.
    Теги:
  • нет
  • +2
  • 0
  • 599

20 комментариев

avatar
Почну з себе. Коли з чоловіком ще зустрічались, а ми були молоді-дурні- і дуже сексуально стурбовані. Могли і хотіли чпокатись часто і в будь-якому місці.У нього можливості не було, бо жив з бабою. А у мене батьки на роботі. Якось у нас процес в розгарі. Як зараз пам«ятаю, купила в жарт презики із ароматом. І тут додому повертається батько. Ми звичайно одягались миттєво. У чоловіка, тоді ще просто хлопця мого, як назло заклинило замок на ширінці. Він і так і сяк, а я ж ні сном ні духом про проблему. Заходить батько, ми так чинненько сидимо на дивані, типу інтелектуальні розмови ведемо. Ну папа мій подивився якось на чоловіка якось підозріло і пішов собі на кухню. А я глянула, а презерватив той зеленький стирчить… Ох і сором…
avatar
яяяяя))))))))))))))) того року пішли з чоловіком на весілля до брата. я була одягнута в класний настоящий корсет і в штанах обтягуючих як лосіни. і тут ми пішли танцювати танець«голубка» хто знає такий))) і ось там завдання було вискочити чоловікові на руки ну я і скочила, і не тільки я а і мої груди 3.5 розмуру я то заскочила на руки а груди вискочили з корсета ну і це бачило пів весілля)) чоловік мене зразу заніс у туалет на руках, я поправила своє майно і так встидно стало))) але думаю не покажу виду, ми вийшли і дальше пішли танцювати ніби нічого не було, а я там прям горіла від стида, і всі на мене дивилися))) 
avatar
ооо, голубка — это самый крутой момент свадьбы! я на своей думала, что не вынесу этих выкрутасов! а по теме: захотела ночью в туалет, смотрю свет горит, думаю ктото забыл выключить, выключила, смотрю молчат, значит точно никого нету, ну и заруливаю себе, а там брат на унитазе сидит)))))))))))))))))))))) незнаю кому из нас было стыднее)))
avatar
я на своїй до кінця не танцювала, бо у нас вона була 40 хв)))))
avatar
у нас примерно час была, там такие музыканты заводные!!! я чуть не выпала, когда они сказали«а теперь голуби бируть голубок на руки та несуть ноги мити в потічку» у нас в парке свадьба была, там маленькая речка течёт))))
avatar
ну а на самом деле просто на крыльцо нас вынесли)))
avatar
і боялася що груди випадуть)))
avatar
конфузы на свадьбе — это ваще пипец. мы у друзей были, там одна девушка надела платьн, которое ей явно мало уже, сиськи выпрыгивали- то ладно, у невесты тоже выпрыгивали, а вот то, что она на полу по время танцев почемуто всё время падала — ноги разьезжались — от сначала жалко её было, а потом ну уже спешно))))
avatar
весілля і голубка це завжди смішно))
avatar
А що таке голубка? у нас, здається, такого обряду немає
avatar
это танец такой: выходят пары парень и девушка, чем больше, тем веселей. музыканты играют каюто однообразную мелодию и они же или тамада иили ктото руководят «голуби (парни) беруть голубку за руку і танцюють по колу, голубка(девушка)зправа, голубка зліва, голубки стають сзаду и копають голубів лівою ногою» — и так дальше, на сколько хватит фантазии ведущего! это очень весело и смешно!
avatar
Клас, в нас точно ніде такого не бачила. Хочу побачити, може хто з весільного відео кине уривочок?
avatar
эх, я б вырезала, но у меня в нет буке нет дисковода)))) это релаьно классная штука, на Прикарпатье почти везде
avatar
брат еще ладно )) я типа так свекра поймала )) хорошо хоть он спиной стоял )))
avatar
брат мужа))))))))))))))))))))))
avatar
а мне было лет 12-13.тогда еще старшая сестра с нами жила, и в тот день болела… пришел к ней ее парень, они сидели у нее в комнате, а мне срочно понадобились ножницы, ну я и заскочила к ним… только на выходе поняла что какая то у них неестественная поза под одеялом… покраснела и вылетела мухой )))
а вобще у меня вся жизнь сплошной конфуз… вечно что то делаю или говорю, за что потом стыдно
avatar
Щодо весілля, мені подружка розказувала прикол. Був на весіллі конкурс: хлопці між ногами зажимають банан, а дівчата без рук, тільки ротом, повинні його почистити і з"їсти. Одна дівчина так спішила, що закглотнула банан за раз. Хлопці піввечора її МЧ вітали із вдалим знайомством...
avatar
до сих пор помню как будучи беременной пукнула в магазине )))))))))))))))))))))))))) так стыдно не было никогда))))))))) и мой пук услышали ))))))))))
avatar
А я після пологів не могла стриматись, десь тиждень червоніла.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.