Прямой эфир В чому зустрічати Новий рік? Підбираємо колір по знаку зодіаку)

Якщо ви ще вагаєтесь, яку сукню обрати для новорічної вечірки, чи корпоративу, можливо, варто прислухатись до зірок? Особливо, якщо ви очікуєте на народження дитини.
Рік Змії, що невпинно наближається, може бути дуже щасливим та загадковим, якщо ставитись до нього поважно та спробувати приручити майбутні події. Головне вміло підлаштуватись, бути рухливою та мінливою, а це так люблять жінки.
Тому сміливо можете експериментувати як з одягом, так з образом та кольором. Підказати, який колір краще обрати, можуть зірки.
Овен
Очікування подій – це, навіть, цікавіше, ніж переживання події. Тому можете сміливо насолоджуватись підбором свого наряду серед червоних тонів. Ви будете помітні та яскраві, сміливі та виразні. Червоний – саме те, що вам потрібне на вечірці.
Телець
Хочете, щоб новорічне свято було світлим та незаплямованим неприємними емоціями? Тоді й наряд підбирайте відповідний. Білий колір допоможе вам відчути себе затишно та яскраво, а під бій курантів ви притягнете до себе удачу. Але пам’ятайте, що білі тони краще підкреслити аксесуарами.
Близнюки
Смарагдовий колір дуже благородний, як і Близнюки. Вони гарно переливаються на сонці і саме цей колір допоможе вам підтримувати ті емоції в колективі, серед яких ви відчуватимете себе найбільш комфортно.
Рак
Золото, блиск та мерехтіння – це те, що чекає на Раків під час зустрічі Нового року. Тому сміливо одягайте все блискуче, прикрашайте себе золотими прикрасами та виблискуйте на вечірці. Зірки сприяють тому, щоб ви були в центрі уваги – використайте це.
Лев
Леви хочуть та люблять бути в центрі уваги. Але їм не потрібна награна, чи нещира увага. Так само як і звичайний червоний колір. Хоч він і привертає увагу, проте занадто просто та легко. Тому вишневий колір – саме те, що треба. Він яскравий, проте насиченіший та благородніший, ніж червоний.
Діва
Діви планують все заздалегідь. Тому, напевно, у вас вже є одяг, в якому ви хочете зустріти Новий рік. Зірки радять, щоб він, або його елементи, мали жовтий колір. Це той колі, що принесе вам удачу в цю переломну мить. Жовтий принесе вам натхнення та радість початку нового року з чистого листа.
Терези
Світлі тони та легке мерехтіння підійде як ніколи Терезам в мить початку Нового року. Терези дуже чуттєві та інтуїтивні, тому й одяг підбирають ретельно. Світлі відтінки допоможуть їм не відволікатись на дрібниці та подразники, а повністю насолодитись спілкуванням.
Скорпіон
Скорпіонам захочеться яскравих емоцій та драми. Тому й колір будуть обирати роковий – чорний. В цьому кольорі можна бути в центрі уваги, або сховатись в темному кутку, коли захочеться просто спостерігати за подіями, що розгортаються на очах.
Стрілець
Яскраві та сонячні кольори допоможуть Стрільцям досягти гармонії з собою та своїм настроєм. Можна буде не лише почувати себе гарно, а й заряджати своєю сонячною енергію оточуючих. Жовтий колір покаже вашу впевненість в собі і розкриє ваші потаємні бажання.
Козеріг
Все, що зараз потрібно Козерогам – це добавити в життя мрійливої безтурботності. А допоможе цього досягти насичений та непростий колір сапфірів. Це глибокий колір, що допоможе оточуючим побачити всю складність вашого характеру та образу. Мрійте та експериментуйте. Зірки на вашій стороні.
Водолій
Забудьте про те, що треба бути серйозною та дорослою. А в цьому вам найкраще допоможуть експерименти з фіолетовим кольором. Зірки радять пробувати щось нове і насолоджуватись результатами своїх експериментів.
Риби
Риби із Змією мають багато схожих рис, тому й рік буде сприятливим для цього знаку зодіаку. А щоб ще більше задобрити символ нового року, обирайте наряд кольору морської хвилі. Тоді ви точно будете відчувати себе як риба у воді.
?
Мария 27.11.11г.

19 комментариев

avatar
ох… я не люблю блестки и т.п… шо делать?)
avatar
дождик)
avatar
обвешаюсь дождиком ))
avatar
как я тебя понимаю )))
еще и золото! фе (
avatar
а у меня смарагдовый) как раз купила новое платье зеленого цвета)
avatar
А у меня изумруд)Это какой?
avatar
оттенок зеленого
avatar
ууу… чёрный… надоел уже! хочется красок)))
avatar
а у меня желтый — в прошлом году был, не повторяться же!
avatar
блин ненавижу красный((((((((((((((((((
avatar
)))таже фигня)))))
avatar
блин со теперь делать — одену труселя красного цвета))))))))))) чтобы и сама не видела и другие не знали))))))))) но буду в красном!
avatar
)))) тоже правильно. Я так делала несколько лет назад, когда надо было в красном встречать. И себе, и мужу купила красные труселя)))
avatar
ухтышка! вот все мое любимое про меня написали)))
avatar
жесть, як уявлю себе всю таку золоту, блискучу і мерехтячу, то аж тошно стає))))
avatar
я Весы, а платье к НГ купила тёмно-синее… значит буду отвлекатся… а то «Світлі тони та легке мерехтіння» не в этот раз)
avatar
Я сегодня купила черное платье, но вот штаны с обалденной кофтой, как раз зеленоватые, так что я в теме))одену их тогда))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.