Прямой эфир Який він розумний какушонок!!!!!!!))))))))

Дівчата ну відки в цих дітей в тій голівочці розуму)) синулі 1 рік а він вже такий хитрий… він захворів, повно сопель в носику і я йому висмоктую трубочкою спеціальною, ну і він побачив вчора її на столі вихопив що я і не бачила і викинув в мусор( він всю каку збирає по хаті і несе в мусор, каже кака, і я йому даю пампер і кажу викінь, і він несе) я потім шукаю требку і нема ніде, кажу чоловіку подивись в мусор, а вона там, я так і подумала, бо бачила як він підозріло з кухні тікав)) а сьогодні давала сироп від кашлю так ледве зловила його і залила бо ніяк не дається, і тут я закрутила баночку(напевно не сильно) і пішла ложку на кухню від сиропу віднести, прихожу а він зі стола взяв сироп, пішов в другий кінець дивану від менеЮвідвернувся і вилив сироп і кричить мені кака, беее, я не поняла на шо він там кака каже, а він біля дивану все вилив бутилку кинув в калюжу і каже кака)))))) я в шоці, ну як він додумався до такого, мала какашулька)))

12 комментариев

avatar
вот чудик малый!!)))))))))))))))))
avatar
а такий довольний стояв, що навіть коли я сварила його(він переважно хникати начинає і лізе обніматися, щоб пожаліла) він стояв довольний і навіть не моргнув, розвернувся і втік гратися)
avatar
а наш Женя теж памперса за собою виносить. Якщо не даш винести, крику буде. А давали нурофен, як температура була, то як побачить, то аж до плачу просить, щоб дала.
avatar
він тоже раніше так просив сироп, але у нас уже 7-й день тому йому надоїло сиропи пити, тепер тікає по хаті, кричить нє-нє-нє!!! так що сусуди чують))
avatar
наш теж, збирає каку и несе в мусор! и кричить КАКААААААААААААА!!! і підгузки))))
avatar
А мой «хозяйського батька дитина» наоборот всё из мусорки тащит в комнату, правда приговаривает- фу кака, фу кака, но тащит))) чтоб добро не пропадало.
avatar
)))) наш все в мусор несе, татові носки теж носив, і кака казав))
avatar
у нас ведро переворачивала и по кухне раскидывала. потому теперь мусор под замком.
avatar
И у меня каку в мусор несет, ходит по квартире собирает, а потом выкидывает, так смешно за этим наблюдать, деловой такой, страшно))))))) а вот еду из мусорки достает и ест (((((((
avatar
А мой тоже ест))) я дам ему печенько, он чуток поест и бросит на пол, я подберу и выброшу. Через пол часа смотрю, а он опять его ест)))
avatar
у нас з мусорки нічого не тяне, хіба коробочку якусь як викину то вона йому стає потрібна))) а так тільки викидає, тож даю печеньку він половину зїсть а половину над мусоркою стане і крише туда))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.