Прямой эфир ВАЛЕРИАНОВОЕ эфирное масло (Valeriana officinalis L. )

у меня вопрос: кто применял для детских ванн? действительно ли оно способсвует успокоению перед сном? стоит ли делать такие ванны ребёнку?
?
Но для каждого из нас
Сердцу мил свободы час
И порой не жалко жизни
Чтоб хлебнуть ее хоть раз

3 комментария

avatar
ну незнаю чи воно там дуже ефективне))) можна спробувати, не завадить)) але ми Сашу заспокоюємо тим шо не даємо дивитись мультфільми, граємось в спокійні ігри, і всяке таке))) ато він в нас останнім часом став капризний, ще як був в лікаря, вона виявила шо в нього зуби ріжуться, якісь там 17-18, ато немає ще всіх кутних)) так вот напевно і причина його вередувань)
avatar
ванны только после консультации с врачом! максимум — поставить аромалампу со свечкой и подальше от ребенка.
успокоению ребенка способствует выключенный телевизор. Оксан, ну серьезно, если у вас телек для фона работает и Даня рекламу смотрит, то о каком спокойствии может идти речь? не включай его недельку совсем и посмотри, изменится ли ребенок.
avatar
от ще згадала шо на Сашу заспокоююче діє прогулятись перед сном))) бувало після появи Даші ми мало гуляли з Сашою, не кожного дня навіть і не довго, і він не хотів в обід засипати, так я просила чоловіка кожного дня з ним гуляти чи зранку чи поближче до обіду))) так деколи Саша навіть вже не міг йти до дому)) замучувався і тато його ніс на руках))) а потім тільки роздягаємось і він одразу хотів спати)))) а ще якшо нагодувати або скупати(а він дуже любить в нас булькатись, переливати воду) навіть плаче коли з ванної йдемо)))) так виключається потім одразу)))) ну але всі діти різні, такшо в вас мають бути свої якісь такі способи замучити і заспокоїти Даню))) шоб він спокійно заснув))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.