Прямой эфир Дівчата мені сумно((((((( аж плакати хочеться((

Ми живемо з чоловіком в Києві, він сам зЗапоріжської обл м. Енергодару, а я з Іванофранківської обл м Коломия. виходить в Києві самі. До нас приїжджала чоловіка мама 3 березня, а 16 числа приїхав ще й папа. Я така рада була, мені так з ними класно( хоча у нас 1 кімната але я завжди рада їх бачити) і тепер вони поїхали додому, а в мене прям сльози, Синуля розплоакався що вони пішли і я заодно. так на духі х… во шо ппц. І знаю що в Києві краще, як і для дитини так і для мене, але так хочеться щоб хтось рідних був поруч, щоб в гості прийти до батьків. у нас в Запоріжжі квартира є, ми зараз її продавати зібралися що б в Києві купити. і я інколи задумуюся а мож туда переїхати жити, там 1.5год їзди до батьків, або взагалі до них переїхати… а з другої сторони розумію, що там робити? там взагалі нічого нема, нема куда сходити, що подивитися. і взагалі дитині нема куди ходити для розвитку. ясно що в Києві більше перспектив ніж там… щоправда в мене таке відчуття виникає лиш після того як у нас погостюють батьки. за пару днів воно проходить і я навіть не задумуюся щоб кудись їхати. просто так хочеться щоб вони були близько, я їх так люблю)))

11 комментариев

avatar
а где именно в Киеве живете, может вместе погуляем)))
avatar
У меня тоже родители далеко, редко видимся, и тоже возникает желание уехать поближе к родным.
avatar
ми на оболоні живем))) дякую))) блін здається все є і друзів повно, в гості ходимо, гуляємо всюди, дельфінарії океанаріуми все є, а нехватає батьків,іі я взагалі не могла подуматиколись до заміжжя що буду за свекрухою скучати))) моя мама взагалі в Греції живе вже 15років)
avatar
Я тебя понимаю:(Сама такая.
avatar
і більш за все думаю за синулю, виходить що я позбавляю його діда і баби, спілкування з ними(( так класно дивитися як вони з дєдом граються, він по паузу йому скаче)))
avatar
зато будешь на лето его отправлять к ним! знаешь как будет здорово!
avatar
ну вот мы на Виноградаре, если что…
avatar
не плачь, просто они только уехали вот и грустно, а вообще по родным очень скучаешь, я вот не представляю как бы я смогла от них далеко жить от сестры, я очень сильно плакала когда мы повыходили замуж и разьехались от родителей, хотя она часто ко мне приезжает))
avatar
мы на троещине. родители мои рядом и прабабушки и прадедушка, но реальноиногда очень хочется жить гдето у чёрта на куликах без средств связи))))))
avatar
я тоже так раніше думала))
avatar
та на літо да. ми їздимо до них на 2 місяця. а як виросте точно буде до них їздити)) вони 2 місяця назад у нас були тиждень))) я звичайно мамі кажу як добре що ми далеко живемо, але жартома))) (а інколи і не жартома) апару днів пройде і все буде супер)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.