Прямой эфир Як потрапити до дитячого садочка?

Актуальне питання. Щось десь чула, але ніде не прочитала і ніхто не пояснюю.
Яка процедура оформлення дитини в садочок? Ви на місці із завідуючою домовляєтесь чи на направлення сподіватись треба?
Просто мене знайома нажахала своїми розповідями про візит у міське управління освіти. Їй сказали, що про садочки в які вона дитину хотіла віддати їй можна забути, бо там вже черга і т.д. А йти їй треба в садочок до якого через півміста їхати. Ну нормально? як же це черга може бути, якщо ще направлень не видавали?
Загалом, поділіться досвідом. Я розумію, що буде який благодійний внесок. Просто цікаво, до кого в карман той внесок краще покласти: завідуючій чи в управління освіти?

9 комментариев

avatar
аууу!!!
avatar
дивись, мені сусідка казала, що треба в управління йти на чергу ставати, але коли я прийшла, то мені пояснили, що коли я надумаюсь вже віддавати дитину в садок то маю до них прийти з усіма справками із поліклінніки і вони дають направлення у садок.
avatar
я вообще про направления первый раз слышу… у нас все идут прямо к заведующей садика и договариваются! Только вот все сады по разному, в одних надо за три года записываться, в других — за 3-6мес.
avatar
привіт))) ти повернулась))) за садочок нічого не підкажу, ато самі поки тільки записались в черги і нам сказали прийти в травні цього року, але я надумала шо не будемо поки Сашу в садочок віддавати, шоб потім вони в нас обоє не хворіли, ще якийсь рік посидить вдома, і ще й він не добре говорить і впісюється деколи, такшо піду схожу напишемо якусь там заяву походу шо ми ще рік будемо чекати
avatar
Впісюється? Ха, у нас це регулярно. Памперси — форевер.Сподіваюсь стадний інстинкт у моєї дитини проснеться, як побачить, що всі дітки на горщик ходять.
avatar
хи))) ну він в нас вдень без памперсів може ходити, деколи попроситься на горщик, а деколи і впісяється, або я хожу за ним і кожні 30-40 хвилин питаю чи він не хоче на горщик)))) якшо хоче то сідає, а якшо не хоче то навіть і не сяде)))) так якось))) шось я думаю шо його там не будуть переодягати і на памперси не хочеться знову переходити, ато забуде шо таке горщик))) а за літо може ще навчиться)))
avatar
я теж сподіваюсь, що влітку справа піде краще.
Сходила в садочок — записали, сказали прийти в кінці квітня на виїзну комісію в садочку, де і видадуть направлення.
Віталік вже підготувався до садочка — в кабінеті завідуючої ридав так, що його весь садочок чув. Загалом спробуємо, ще в інший садочок сходити
avatar
У нас попка с садиком)Регистрировались в элекронной очереди, выбирали там садики, в которые хотим попасть (по приоритету), потом идешь в любой из этих садиков со свидетельством и паспортом и вас активируют. Эл. очередь проблемы не решает т.к. заведующая показала стопку заявлений от руки, мол они были написаны раньше и потому в приоритете. Группы еловек по 40-50 уже сформированы ( учитывая, что это садик по прописке), а 5ам места нет, не резиновые
В сентябре пройдусь и посмотрю где сколько человек по факту, а то деньги прийдется давать так или иначе, так хоть выберу, где группы поменьше.
avatar
Мы вот записались в пт на наступну весну, ніхто про направлення не говорив нам
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.