Прямой эфир А Даня уже зовсім без памперсів 4 дні)))

З квітня ми почали гуляти без памперса на дворі і на обідній сон також. (до того ж ми дома ходили без памперса з 6 місяців) а останні 4 дні синуля не хоче одягати памперс, я пробувала його вночі будити на горшок, але він відмовлявся, і йшов пісяти тільки зранку (але зразу пів горшка))))) ось і настав той момент коли ми відмовляємося без памперса взагалі)) УРА-УРА-УРА!!!

9 комментариев

avatar
МОЛОДЕЦЬ! ми теж уже повністю без памперсів обходимось)
avatar
класссс, я никак не дождусь когда и мой пойдет))
поздравляю вас))
avatar
вот умница! поздравляю вас! )
avatar
Дякую) ми просимося самі на горшок якщо в штанах, бере мене за руку веде в кімнату дістає горшок з підліжка і каже що він хоче «кака» або «пісь»)) а якщо без трусів то інколи наробить купу і несе мені горшок на кухню щоб вилила, або кличе мене і показує що фу)))
avatar
класс! умничка, взрослый парень уже ))
avatar
та да))) їмо самі, без памперса уже, труси і штани надіваємо самі))) можна в школу давати))
avatar
Классно) а мы пока только гуляем и дома в трусиках) а спим в памперсе, правда после дневного сна все чаще памперс сухой) планирую уже и днем без памперса укладывать) а потом и ночью)
avatar
ура))) вітаю, такий молодець))) а в нас до нашого сина не доходить ще поки)) такий вредний не проситься, а нагло з хитренькими очима пісяє в штани)))) ех)) вдома ходить вже давно без памперсів, вже десь рік точно, а на сон і деколи на вулицю ще одягаємо. Ато мене так дістали ці впісювання, йому через пару днів вже буде 2,4, ех…
avatar
ураааа =)))) вы умнички
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.