Прямой эфир Стало відомо, чому не можна спати на животі

Прямой эфир: Стало відомо, чому не можна спати на животі
Основна більшість людей спить на животі, а не на спині. Чому це так? Швидше за все тому, що так зручніше. Звичайно, хтось любить спати на боку, хтось — на спині, але таких людей не так багато щодо любителів «поспати на пузі». Не дивно, що лікарі з деяких пір почали проводити дослідження на тему, як найкраще «відпочивати» людині. Чому ж не можна спати на животі?

Як виявилося, чоловікам взагалі не бажано засипати в такому положенні. Причина проста — збільшується ризик розвитку імпотенції. Пов'язано це з тим, що в такому положенні багато органів людини схильні здавлення, включаючи статеві і внутрішні, про що розповіли іспанські вчені. Дівчата теж не залишаються осторонь — їх груди стискається, що загрожує зморшками і розтяжками на ній. Існує й інше цікаве думка лікарів — через здавлювання грудей в рази збільшується ризик захворіти на рак молочних залоз, причому основна більшість вчених також підтримують це теорію.

До речі, такий сон сприяє появі зморшок на обличчі і цей факт має місце бути. Подивіться на японських дівчат — вони ніколи не сплять на животі і виглядають чудово навіть у 45-50 років. Звичайно, стверджувати, що зморшок у них менше через сну ми не будемо, але факт є факт.

14 комментариев

avatar
я раньше спала только на животе. Во время Б. пришлось изменить своей привычке. После родов пробовала поспать на животе ровно 2 раза, и ровно 2 раза просыпалась с жутким лактостазом. Уже даже смирилась, что сон на животе мне пока заказан)))
и тут такая тема))
а вы как спите?
avatar
После беременности и после кормления грудью — очень редко на животе, отвыкла уже. А если ложусь на живот, то ногу в колене сгибаю, и получается, что под углом лежу, а не на животе, на грудь давления нет (хоть у меня маленькая, но не приятно полностью на пузе лежать:) )) — или это все-таки считается, что на животе?
avatar
Начала переживать за Ксю))
avatar
Я люблю спать на животе))
вернее полубок-полкживот у меня, а Ларик тоже любит на пузе спать у меня.
avatar
я обажаю спать на животе и на боку… я даже с Алей на 8-м месяце проснулась как-то на животе
avatar
я тоже на животе люблю спать, но так полу боком полу на животе, но щас вот нельзя поэтому сплю на боку и то боюсь проснуться на животе.
avatar
я сплю полубок-полуживот:-) даже сейчас:-)
avatar
ну чаще всего у меня так же выходит, пока малая не начнет тарабанить тогда стараюсь ка кто больше боком лечь :)
avatar
о я часто зараз після вагітностей сплю на животі, або на напівживоті))) голову кладу на бік, такшо лице не прижимається 100%, але от груди деколи придавлюю трохи, але лактостазів не було через такий сон
avatar
Обожаю спать на животе! Чем мне мешала беременность, так это отсутствием такой возможности)))
avatar
я сплю только на боку, иногда на спине… на животе мне не удобно, грудь мешает и вобще как-то не так) не знала, что большинство людей любят спать на животе…
avatar
я полубоком люблю спать, как на картинке)))
avatar
я люблю спать на животе. в беременность мне этого так не хватало! муж даже предлагал купить надувной круг размером с живот, чтоб пузо туда входило и я могла спать «на животе»))) сейчас вот пока наслаждаюсь, что могу спать на животе.
кстати, грудь сейчас уже не мешает. размеры позволяют их раскинуть в стороны))
и да, у меня сейчас проблемы с позвоночником и на животе единственная поза, когда он полностью расслабляется.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.