Прямой эфир А у нас ПАПУГАЙЧИК живе!)))))

7 фото
image
Дивився мій Даня зранку в суботу мультик один, а потім каже «мама купім чєрепаху». я кажу купім як підеш спати на обід гарно, ну і він пішов гарно спати на обід, проснувся і каже ідем купім черепаху далі))). ну і ми поїхали в зоомагазин за 15хв до закриття))) а там черепахи не було, а були папугайчики, чоловік мій походив походив, я йому кажу що берем або рибоки або папугая. він якось неохотно кивнув і вийшов з магазину на двір до машини з малим, вийшла і я… кажу ну шо берем шось, він сказав краще папугая візьмем, і далі намилився до машини… я кажу ну то що ідем і берем! він очі відкрив по 5 копійок і каже — «Що прям зараз? ти шо ???»
короче пішли ми і вибрали папугая… цей вибір я довірила чоловікові, щоб хоч вибір кольору нашого попки був на ньому( довольний такий був як я його послухала, якого папужку брати)))) Накупила я ігрушок, драбинок папужці, клітку. прийшла додому начиталася на форумі про папугаїв що клітка йому мала, вчора поміняла на більшу, і заодно більше ігрушок набрала))))
Назвали його тошка, так щоб Даня міг виговорити))) тепер мене радує папужка мій, цілий день коло нього хожу, нарадуватися не можу)))
Даю йому яблочко, кажу на тошенька яблочка, а мій синулька — «мама я тоже хочу яблочка»
говорю до тошки- " хороший тоша, гарний" Даня мені -" і я хороший, мама погладь Даню")))) сидимо разом коло клітки( Даня на колінках, я його цьомаю глажу" а він мені і Тошу мама погладь, Тоша хороший))))

7 изображений

14 комментариев

avatar
прикоооооооольно)))))))))) поздравляю с пополнением)
avatar
поздравляем с приобретением друга!!!
avatar
Дякую. він такий гарний, такий класний)))) а такі тоюки в клітці робить) я поставила клітку біля ноута на стіл, от сижу тут і постійно на нього дивлюся)))
avatar
ух ты!!! класс! я тоже давно на них смотрю! у нас в клинике в холле белый и зелёный сидят — такие лапушки)))) от приобретения останавливает два фактора: куда его девать на время отъездов и куда ставить клетку (типа тогда цветы выкинуть, а я жду пока они сами скончаются....)
avatar
я не думала спочатку про такі питання))) я купила а потім коли додому прийшли почала думати))))) зразу на форум зайшла глянути чи не отруйні мої вазонки для папугайчика нашого. вроді все ок)) я чоловікові сказала потім, якщо б я спочатку прочитала форум там де все написано про папугаїв, або почала думати чи купляти чи ні, куди ставити точно б не купила)) а тепер нема куди діватися) я дуже задоволена. а коли будем на море їхати то родичі будуть дивитися або кума)))
avatar
та, моя мама точняк не станет смотреть за ним. слушай, ты в Коломые сейчас? у нас тут опять ДР скоро! а как же торт?))))
avatar
Да я в Коломиї))) я тобі онлайн поможу, або на телефоні)) ну або в Коломию їжжайте)))
avatar
Ух ты, я аж детство вспомнила, сколько у меня их было) Поздравляю с приобретением нового члена семьи)
avatar
Дякуэмо. Блін це класно коли є в домі тваринка. тепер ще хочу черепашку купити)))
avatar
вы по мелким прорываетесь да?
а кота или собаку не хотите?)
avatar
да) кота точно не хочу. у мене був вже кіт персицький, якось я не до котів. а собаку би хотіла дуже, люблю доберманів, і чоловік би хотів… але папугайчика хоть можна тітці дати на пару днів коли треба десь поїхати а от на добермана вона точно не згодиться, його вигулювати треба зранку, і взагалі більше клопотів ніж від маленьких тваринок)) До собаки треба більше уваги, сил і терпіння)))
avatar
ну это да, это второй ребенок)
avatar
да. в мене ітак їх двоє( чоловік і син)) а тут ще за собакою ходити))) може колись і наважусь)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.