Прямой эфир Відкритка з 8 березня від Синочка!

Сьогодні ми в нашій школі раннього розвитку робили відкриточки мамам з 8 березня. Я хоч і викладач але відкриточку свого Синулі теж оцінила)))) Він мені подарив і сказам " мам дай полюблю тебе" і поцьомав мене. А потім він дівчаткам які в нього в групі подарив підсніжники ( там 3 дівчинки і він один хлопчик) Отакий мій Синочок молодець, і мама тоже, привчаю його дарити дівчатам квіти))) Він на валентина дарив валентинти і сердечка на палочці( в канцтоварах продаються)
А ось і фото відкриточки))) Звичайно мамі від Дані ми писали разом, в 2 рочки нам ще рано писати( все казав «мама я сам напишу», ледве написали разом, а карлючки то вже він сам писав Мамі)))Прямой эфир: Відкритка з 8 березня!Прямой эфир: Відкритка з 8 березня!

11 комментариев

avatar
какие трогательные моменты эти открыточки… а подпись… сразу видно, серьёзный парень
avatar
клас))) как это мило, я уже не дождусь этий криво неклееных цветочков и кривулек написанных)))) ми-ми-ми
avatar
Очень классно!!! надо сохранить на память-я всё храню-и открытки и рисунки.потом так приятно вместе пересматривать.
avatar
Ми займаємося 2 рази на тиждень, і кожен раз у нас якийсь малюночок, чи аплікація, так у нас уже ціла папка з вересня))) а ще _ дома кожен день щось малює)) У нас уже великий склад))
avatar
так это ж здорово! маленький талант растёт!
avatar
Вот такие подарки, самые ценные))) Сынуля молодец.
avatar
класс! у меня в машине на зеркале уже 2 года бабочка бумажная висит, сынуля в садике делал)
avatar
А я вот не могу понять, он что в 2 года реально вырезал тюльпаны и вазочку? или он только клеил, а вырезала ты? как такие открытки дети делают в таком возрасте, мой на бумаге только краски рамазывает, а тут я часто встречаю в 2 года дети какие то открытки делают родителям, они что реально сами это все вырезают и клеят? Или все делает мама, а ребенок ток клеем мажет?
avatar
))) ні ))))Я викладаю в школі раннього розвитку. я їм роблю заготовки, квіточки вазочку, показую приклад як має бути і діти клеять самі( деяким діткам батьки допомагають))))) мій уже привик клеїти і сам клеїть під наглядом))) ножницями ми тільки полосочки вміємо вирізати))))
avatar
аааа, а то я думаю ничего себе, уже и цветы вырезать умеете))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.