Прямой эфир я вчора була на справжньому рейдерському захваті!!!

Весело бути журналістом, я вам скажу))) і навіть працюючи не в культурі чи соціальній сфері, а над темами звичайного села. Вчора мені вдалось познайомитись зі справжніми рейдерами… правда, перес… ла я добряче, але все одно було цікаво…
коротше, є в нашому районі дядько, який займається агропромисловістю — досить успішний, розумний, цікавий чоловік… а інший дядько, який седить у Верховній раді, вирішив у нього цей бізнес відібрати. його люди порозвішували по селах листівки, що отой наш бізнесмен обкрадає пайовиків, недоплачує їм і купа іншої всілякої мурні, а він натомість (хоча реальної своєї фірми і свого імені він там не називає, але те, що то він, то 100%) обіцяє золоті гори. ну і в тих папірцях він оголошує збори людей для вирішення, кому треба орендувати землю. коротше, приїхала я туди, а оцих київських представників нема. зібрались люди, наш «загажений» бізнесмен став їм пояснювати, що він нікого не обманює і веде чесну діяльність… а тут під’їжджає затонований джипарік і з нього викочується 5 братанів у чорній формі (типу правого сектору) і представляються обласною самообороною. Слава Богу, що наш бізнесмен — чувак не сліпий і просік, що то заслані гості, зразу почав їх грузити, потім і люди підключилися і зчинили гвалт. Оці «самооборонівці» поприїжджали в усі села, де порозвішували оголошення і почали агітувати за оту іншу компанію… з вигдляду — зеки-зеками… добре, що люди не дуже забиті виявились і зрозуміли хто є хто. коротше, кіпіш був ще той. а я собі бігала поміж цими бугаями з диктофоном і все переживала, щоб мене не гримнули ненароком))))))))))
А вже потім, коли я писала матеріал, то знайшла інфу, що ці тіпочки-самооборонівці, які приїжджали, — юридично ніде не зареєстровані, неофіційно захопили приміщення для своєї організації і є карманними проплаченими охоронцями.
Коротше, відбили ми вчора нашого бізнесмена, а точніше він сам відбився
а я сижу вже з газетою своєю у руках і все переживаю, щоб мене не почали шукати братани з області

18 комментариев

avatar
вибачте, дуже сумбурно написала, бо спішу на весілля, а дуже хотіла вам розказати)
avatar
ну Танюшка — вот она сила письменного слова! это у тебя боевое крещение)))
avatar
От ничего ж себе!!! Ну ты и смелая))
avatar
я після цього матеріалу в кожен джип заглядати буду)))))))))))
avatar
Ох и опасная у тебя работа ))
С боевым крещением, так сказать! ;-)
avatar
дякую)
avatar
номер со статьёй на следующей неделе выйдет или на этой? надо будет купить «подолянин»…
avatar
вже вийшов сьогодні)
avatar
я слышала у нас теплокомунэнерго ещё пресуют, правда не в курсе или те самые, что и бизнесмена этого
avatar
ні, там інша компанія, ми самі не можемо зрозуміти хто там колотить
avatar
сначала все были уверенны, что это самооборона, а сейчас сомневаются…
avatar
Вау! Захватывающая история))
avatar
Класна у тебе робота.
avatar
Я тебе вітаю! Але трохи стрьомно…
avatar
хех)) дякую) я вже в інеті без кінця забиваю своє ім’я і прізвище чи мене ніде не паклюжать))
avatar
ааа ти молодець)))) це класна робота))) от тільки мій брат вже трохи догрався, не захистив цього року диплом))))) ппц, писав правду про хабарників з університету))))) але він не падає духом, на наступний рік здасть, але продовжує далі шось там писати, і ти не бійся, все буде добре))))) записуй все на диктофон, якшо шо))))))))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.