Прямой эфир ФМ Хороші новини від Аліни Храпан)))

День 1: Впринципі звичайний будній день))) наш тато на роботі, Саша не в садочку бо ще нежить не повністю пройшов.
Але: 1. зранку наш тато сам годував дітлахів))) я люблю коли хтось робить мої буденні справи))) взяла і пішла прийняла ванну)))) поки всі снідали, а це вже добре. Поки вийшла всі були нагодовані крім мене))) нагодувала ще себе)))
2. Сьогодні моїй мамі видалили поліп в носі, міні-операція пройшла добре. Ми з дітлахами прийшли її навідали в лікарню, принесли домашньої їжі і всякого смачненького, там їй ще пару днів треба пролежати, бо з носа витікає всяка кака(( і колять антибіотики. Дуже затягнула з тим носом, але добре, що нарешті наважилась і прооперував її кращий дікар лор в місті, тепер має вільно дихати носом. Домовились, що як випишеться підемо на піццу з дітками))))) Це її трохи порадувало)))
3. Ще сьогодні чогось Даша збила нам весь звичайний режим. Взяла і ходила ще з 10 години ранку просила грудь і спатки хотіла. Прийшлось приспати і трохи вона таки поспала, потім погуляли, сходили в лікарню, прийшли а вона роздурілась і більше не хотіла спати. Так і Саша через неї не поспав в обід, а потім лежав на дивані грався машинами і заснув так і там)))) Так от і спить з 18 години, напевно вже і до завтра, тільки треба буде переложити в його ліжко. Тай Даша вже хвилин 15 як заснула, я вільна, УРРААА)))) тепер навіть незнаю чим зайнятись)))

12 комментариев

avatar
передаю естафету lena_pchela
avatar
спасибо!
avatar
я позже отпишусь про хорошие новости, сейчас немного не до этого… что-бы не прекращать цепочку дальше эстафету передаю Катрунечке
avatar
ты как на курорт на день перенеслась
avatar
И я люблю когда за меня кто-то делает домашнюю работу, а я при этом ничего не делаю)))
avatar
мама пускай поправляется скорее))) хорошо, что детки дали отдохнуть)))) а Саша часто болеет в саду?
avatar
ну от вже другий раз, але думаю шо це не часто і не багато)) ще в червні хворів, після тижня першого в садочку, тоді два тижні був на лікарняному і кашляв, але потім як одужав місяць нормально проходив без хвороб, ще місяць канікул і майже два тижні з 1 вересня відходив і знов вірус, але зараз тільки нежить, і тиждень вдома, може вже з понеділка піде знов.
avatar
Люблю, когда папа на кухне:-) и когда малышня рано ложится спать))
avatar
День 2: Якийсь не дуже хороший був сьогодні день. Але:
1. Саша поспав в обід, хоча сестра відмовилась спати, подрімала півгодинки і проснулась, але ми вдвох приготували поїсти поки один вредний хлопчик спав))) а це вже добре, бо ми не були голодні)))
2. Ввечері гарно погуляли)) і мої діти не билисьз іншими дітьми, гарно грались, ділились іграшками і кукурудзяними пластівцями, які ми купили по дорозі в парк)))) А ще мами інших діток подумали шо це я з сестрою гуляю (з Дашою) а ще як побачили шо в до мене підбігає ще один хлопчик, почали запитувати, чи мої це діти))) Вічна моя проблема, що я така дитина на вигляд))) Але кажу, що мені 23, то вони заспокоїлись))))
3. Ще сьогодні чоловікку позвонили наші друзі-крішнаїти і запросили нас до них на прасад (там дуже смачна вегетеріанська кухня). Так от навіть в людний, туристичний день наш тато прийде з роботи і підемо всі разом до них в гості))) Чудовий спосіб сходити гарно провести час всією сім`єю з позитивними людьми)))
avatar
Ух, клас, розкажеш потім про прасад та кухню вегетаріанську? :)
avatar
було дуже смачно, проста рисова каша з маслом + соуси класні такі, думаю там роль рають спеції і позитивна атмосфера при якій це все готувалось. Ще запечані кабачки і баклажани з соусами, спеціями, якісь смажені штуки))) не запамятала їх назву індійську)))) овочеві з шматками овочів, суп якийсь гороховий без картоплі з капустою цвітною, морквою, спеціями. Ще тортик, шарлотка з лимонним соком, цедрою, яблуками, халава (здається так називається, такі шари з горіхами, солодкі дуже і ситні) йогурт, компот)))) було ну дуже смачно, казали приходити ще до них)))) ще собі купили книжку про їхню кухню, мабуть перейдемо на вегетеріанство знову (бо колись вже переходили і закинули, почали їсти м`ясо знов, та й діти їдять, то прийдеться їм готувати, а нам щось вегетеріанське) Ще там лекцію цікаву розповідали але я її прослухала бо була на вулиці з дітьми)))) там приватний будинок в наших друзів і свій двір, діти там грались і мені за моєю найменьшою Дашою приходиось дивитись))
avatar
шось я закинула трохи цей флешмоб, останнім часом якісь не дуже позитивні новини. В мене якась трохи апатія починається і одні проблеми зі здоров`ям майже у всіх рідних( Може пізніше продовжу як почнеться трохи більше позитиву))))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.