Прямой эфир Робота в Києві і житло))) (потрібна допомога)

Всім привіт))) мало пишу останнім часом, наші дітлахи тільки й хворіють. І роботи постійно багато. Але от останнім часом доходу майже немає. В країні війна і люди мало подорожують, а наш основний дохід від туристів. Що якщо попередні роки ми могли скласти грошей на не сезон, то тепер з підвищенням цін ми не протягнемо цю зиму. Чоловік поки на скільки може працює в майстерні і шукає роботу якусь. Але в нас тут з нормальною роботою взимку не дуже добре. У всіх знайомих криза на підприємствах((( ледве своїм робочим виплачують зарплату. Думав поїхати за кордон, в Польщу або в Францію, але там якісь проблеми з роботою і візою, зможуть відкрити аж в середині лютого, а це пізно, треба роботу вже, або хоча б на січень. Так подумали, що ще по Україні в інших містах є робота якась. Ще й зможе приїжджати на вихідні додому. Так от, хотіла запитати, може хтось знає, де потрібні працівники в Києві?) І зняти кімнату в гуртожитку скільки десь коштує?

19 комментариев

avatar
Алина, если ему подойдёт работа на автомойке — я спрошу, тоже напряги с работой, но по знакомству может подсуетят))) там может с парнями снимать жильё
avatar
о а там не дуже холодно взимку мити машини?)
avatar
Там дуже холодно.
avatar
Ничё подобного, мой деверь отработал — всё норм было, боксу же закрыты, денег неплохо заработал
avatar
Ааа, ну может всё от мойки зависит, те что я видела, при открытых работали (((а у некоторых работодателей ребята в дырявых резиновых сапогах ходили (((
avatar
Сапоги он сам себе купил рыбацкие)))) работал в две смены, потому что так сам хотел, ночью двойной тариф, поднял не плохо денег))) хотя работа тяжёлая. Может и не стоит Алининому мужу браться и руки могут оргубеть, а он всё таки мастер — ему руки нужны! Может и впрям фицыком лучше!
avatar
о то це добре)) бо в нас в місті там взимку нереально працювати в морози))))
avatar
Волосы в хвост и вперёд! Девочки же тоже длиннокосые работают)
avatar
Не туда ответила, но ты поняла))
avatar
ну він і ходить з хвостом))
avatar
о якщо можеш запитай, будь ласка))) Ще він сьогодні і завтра буде в Києві, знов поїхав на шоу Шустера, буде мати трохи вільного часу, куди ще можна в Києві сходити роботу пошукати?)))
avatar
Официантом я думаю можно. Если да, то поспрашиваю у знакомых.
avatar
та от офіціантом його можуть не взяти)) ато волосся довге))
avatar
Берут всех, не переживай. И длинными волосами и с ирокезами)))
avatar
Мой брат мулат с длинными волосами устроился без проблем
avatar
Вот и я ж про то)
avatar
ггг, це добре тоді)) ато це ж не гігієнічно)))) волосся випадати може в їжу)))))
avatar
Можно устроится в какой нибудь паб, там чаевые хорошие и волосатые вписываются в антураж)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.