Прямой эфир Помічники)))

Мої дітки допомагають татові на роботі))))) чоловік з своїм другом роблять декор стін в кінотеатрі, такого кроля з Аліси в країні чудес))) той кролик там ще з годинником буде. Я сьогодні відносила туди чоловіку ноутбук і заодно діти їм там подопомагали трохи))))) Хочу вже сама на якусь таку творчу роботу, ех, були б діти в садочку, чи міг хтось з ними сидіти під час лікарняних, я б там також би щось робила)))) Але це таке, всьому свій час)))) Головне щоб не хворіли, може Дашуня піде також в садочок і я зможу працювати між їхніми лікарняними)))
Прямой эфир: Помічники)))

31 комментарий

avatar
avatar
такий кролик здоровенний))) ще в процесі, має вирівнятись, потім з нього віділлють форму і зроблять аж 6 штук однакових))))
avatar
avatar
вони там навіть встигли побитись за інструменти)))) вийшли на вулицю всі в гіпсі, білі)))
avatar
avatar
такий десь буде з годинником і ще пілястри, капітелі, нароблять))) якось схожу туди на кіносеанс і пофотографую)))) але там ще так багато роботи)
avatar
пілястри, капітелі,
это что?))
avatar
такі страшні слова)) це такі колони

верхня частина називається капітель, а нижня пілястра)))
avatar
вони так шаблонами витягуються з гіпсу)))
avatar
как все сложно)))) спасибо!
avatar
классный кролик и детки:-)
avatar
Вот детям забава))) ты, помнится, мужу подработку искала. Уже все наладилось, я надеюсь?
avatar
ага, цікаво там))) будемо заходити навідуватись)) це майже біля дому. Шукали роботу в Києві, але потім тут знайшлось багато всяких халтур))) тут ще в цьому кінотеатрі купа роботи, то тепер можна не їхати нікуди на роботу))) а працювати скрізь по трохи. Ато заробляли ми за рахунок туристів, а тепер з ситуацією в країні до нас все менше і менше їздять, треба перекваліфіковуватись))))
avatar
вот и правильно!
avatar
ще й робота цікава, їм з другом по душі))) і нормально оплачувана))
avatar
Ух ты! я тоже туда хочу )))
avatar
Класс! У тебя крепкие нервы, на прогулке, все белые, в гипсе! Считайте меня бякой, но я не знаю как бы поступила, пустила ли детей туда) А работа у мужа творческая, это реально круто!
avatar
о ну я також не дуже люблю коли вони всі брудні))) але коли вже це нас не мине, то ж пральна машина все виправить))))) після прогулянки парками чи дитячими майданчиками всерівно майже кожного дня треба все прати, або тільки штани Саші)) а деколи ще й куртки їм обом, та ж діти, скрізь вилазять, на колінах, то впаде хтось, а на вулиці болото. Після садочка взагалі син приходить ще брудніший. В нашого тата ще то глина на роботі і діти там з неї ліпили постійно, то гіпс зараз, то я звикла що після походів на роботу до тата будуть брудні)))
avatar
а я бы не только пустила, но и сама присоединилась бы!: р

очень крутой кролик)
avatar
і я б приєдналась
avatar
Нет, ну если б мы целенаправленно туда шли творить, то вопрос бы не стоял в принципе) Тогда можно и по уши окунуться в процесс:-))
avatar
та от треба було терміново занести туди ноутбук, а я якраз гуляти мала йти з малими, а це практично біля дому, то зайшли))) порились в гіпсі, думали, що допомагають))) це ж діти, то вони три рази підряд руки миють з купою мила, а то вони б в щось вимазувались)))) їх трохи кидає в крайності)))))
avatar
твої улюблені кролі)))
avatar
прикольно)) хлопці молодці) і діти теж))
до речі, вони вже майстерню закрили чи що? бо ми в неділю хотіли б зайти з друзями
avatar
дякую) ну не закрили майстерню, але майже туди не ходять зараз))) спиталась Олега, каже що зможе прийти в неділю, десь приблизно в якій частині дня ви там будете гуляти?) чи ти ще не знаєш?)
avatar
думкаю, у Фортеці будемо після 14.00. я вас ще наберу
avatar
я то Олегу сказала) говорив, що буде в неділю весь день там, попрацює трохи, ви прийдете і ще один француз на екскурсію приїде)))) то якраз всі бажаючі зможуть зайти в майстерню))) подзвониш, він вийде вас проведе, або кажи, що ви в гончарну майстерню і вас пропустять)))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.