Прямой эфир Обережно, шахрайка!

Саме так мала починатись листівка, яку б я завтра роздавала на вулицях міста і в навчальних закладах, якби мені сьогодні не віддали позичені кошти.
Два тижні тому поверталась я після обіду на роботу і зустріла доволі авторитетну викладачку економіки!!! з нашого університету. Зайшла до редакції і раптом відчиняються двері і заходить вона, викликає мене з кабінету і зі сльозами на очах починає просити позичити гроші, мовляв, терміново потрібно для сина і таке інше. На мою відповідь, що грошей не маю, вона підкинула ідею зняти з кредитки. Я ж сказала, що йти до банкомату з нею не буду, а перекину через приват24. Перевела їй 2 тис. грн. і відразу ж виріщила, що якщо буде мутити щось незрозуміле, буду приймати міри. думала, може, дійсно людині треба гроші саме в цей момент і я не просто так трапилась їй на шляху.
Коротше, в понеділок, коли вона мала віддати гроші, набрала вперше її номер телефону. Почула «Танюша, завтра віддам, бо мені ще не прийшли гроші на картку» Після цього кожну нашу розмову я стала записувати на диктофон. Вона виходила на зв'язок, але постійно я чула тільки «завтра» і версії про звгублений номер моєї картки, про те, що вона забула картку вдома і подібне.
Андрій про мій «експеримент» не знав, але позавчора про позичені гроші я йому таки сказала. І знаєте, що я почула? Він розповів, що нещодавно випадко почув розмову своєї мами (вона викладає в цьому ж універі) зі співробітницею про те, що на економфаці є інтєлєгєнтна особь, яка позичає гроші у всіх підряд, і вибити їх потім з неї дуже складно.
вчора ми мали вкотре з боржницею зустрітись, але я отримала смс з текстом: «давай перенесемо нашу зустріч на завтра». я написала відповідь: «Завтра останній термін. Якщо не повернете гроші, про ваші витівки дізнається усе місто, а у першу чергу ректорат університету». сьогодні гроші вона віддала. а мене мучить совість… скільки наївних ще на неї може потрапити і подарувати кілька тисяч у сьогоднішній важкий час? Може, таки варто попередити всіх? Чи хоча б ректору універу розповісти?
А ще я зрозуміла, що про любов до позичань її сім'я не знає, бо коли говорили по телефону, вона постійно виходила з кімнати і кричала, аби син закрив двері з іншого боку. Коротше, не знаю, що робити. Що б ви вдіяли на моєму місці?
А ще мене «ушлі» з роботи і я тепер безобітня, але то вже інша історія…

27 комментариев

avatar
ап
avatar
раз семья не знает, может она «сидит» на чем-то? почему тебя ушли?(((((
avatar
не схоже, але хто його знає…
ушлі, бо дуже далека від тем села, уви…
avatar
какие теперь планы?
avatar
поки не знаю, але не журналістика точно, хіба будуть платити гору грошей і матиму більше часу на сім'ю)
avatar
о, забула… в мене ж ще одна версія є))) мене поперли, бо не вписуюсь з загальну картину через колір волосся. всі журналісти+редактор — блондики, я для них занадо темна))) ггг)
avatar
и какова официальная версия? что в трудовой напишут?
avatar
а я по договору працювала, тому в трудову й запис не робила… а версія: за власним бажанням
avatar
та ще й менше року писала в них…
avatar
гггг, оце причина))))
avatar
Тань, я от навіть незнаю, думаю треба провести розслідування якесь, знайти хоча б пару людей, яким вона винна гроші, хай вони від свого імені звертаються до журналістів, хай їй буде позор на все місто, хай всі знають, могла б там дуже вибачитись і пізніше віддати, але тут шось не дуже чесно вона робила і віддала бігом після погрози. Або може зайди на кафедру поговори, або і до ректора)))) хоча впринципі тобі віддала, можна і пробачити))) або дуже не наказувати))))
avatar
такі речі не жуналісти, а міліція має вирішувати
avatar
о це буде ще крутіше))) треба тоді знайти постраждалих і хай пишуть заяву
avatar
я от сьогодні зустріла одну свою співробітницю, яка вже звільнилась з тієї роботи, де ми разом працювали, і я так згадала, що це так було класно, коли я пішла з поганої роботи, просто в декрет, раніше ніж треба, я останнього дня йшла з роботи і так раділа, що більше не буде різних важких вимог від начальника і маленької зарплати)))) все буде добре, знайдеш нову і хорошу роботу)))) і не позичай гроші всяким не дуже перевіреним жіночкам))))
avatar
я вже заспокоїлась і шукаю щось інше… навряд чи це буде журналістика
avatar
ого! це дуже неприємно! позичати комусь гроші — втратити друга. сподіваюсь, такого з тобою більше не трапиться! а Петю согодні майже розвели карткові аферисти! але поруч була я, яка начиталась ци історій тут, на Лисичках))))
avatar
надіюсь… головне, що повернула… вона віддала гроші і відразу ж втекла, а я стільки питань хотіла їй задати)
добре, що в Петі є ти))
avatar
Ти молодець, шо вибила, я у цьому плані мямля
avatar
коли людина не хоче по нормальному, треба шукати болючі точки в її душі. коли почула, що вона приховує це питання від рідних, зрозуміла що вона боїться розголосу.
avatar
возможно игроманка
avatar
не знаю. ніби ж вся така інтелегентна…
avatar
я по дороге на учебу проходила мимо заведения с игровыми автоматами, там такие божьи одуванчики иногда попадались.Так что интеллигентность еще не показатель.
avatar
Я бы добавила, что интеллигентность ВООБЩЕ не показатель:-(
avatar
буду ще шукати про неї інфу
avatar
там таких половина
avatar
не все так просто, як я думала. виявляється, ректор про неї вже давно знає і її збираються виганяти з університету. крім цього в міліції на неї вже заведена справа, але на судові засідання вона не з'являється. тоді мені дивно, чому вона таки віддала мені гроші. боїться ще однієї заяви? а ще не перестаю думати чим же вона мотивується, коли позичає гроші…
І ще одне, заради цікавості, що треба зробити, щоб її в суд доставили силоміць?
avatar
силой вряд ли можно доставить, но бесконечно не приходить на назначенные заседания тоже не вариант для неё. первые несколько раз из-за неявки одной стороны заседание просто переносится, но в итоге решение будет вынесено, и точно не в её пользу. вот не помню, сколько раз переносят, могу уточнить
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.