Прямой эфир Як вигнати виховательку з садочка?)

Хтось пробував це зробити? Які мають бути причини??? Збирання лишніх грошей на ремонт, висажування дітей на шкафчики, чи телефонування мамам, шо їхня дитина хвора, з високою температурою, коли дитина здорова — це не дуже вагомі причини?? Завідуюча відтягує звільнення, хоча погоджувалась з батьками спочатку. Ще й батьки на зборах з завідуючою стали мовчати, бояться чи шо, тільки вже 6 чоловік проти стало, хоча було набагато більше. Особисто моїй дитині вона нічого поганого не зробила, тільки постійні претензії хіба від однієї виховательки, а від іншої ніяких. Але чогось не хочеться бути в її групі, а перевестись не знаю чи варіант, бо тут поздавали стільки грошей на ремонти, в новій групі напевно багато чого прийдеться знов здавати. Але на крайній випадок переведемо))) син не дуже любить цю виховательку, ше може половина групи перевестись в іншу)))

12 комментариев

avatar
Шось дуже темні там накладні, на фарбу, вікна, без штампів і з завищеними сумами, вихователька сама замовляла, а не батьківський комітет.
avatar
може спробувати через міське управління освіти? прийти до их із заявою, розповісти всю ситуацію.
avatar
Дуже важко. Там має бути аморальний проступок, несумісний з займаною посадою. Легше відмовитись від послуг вихователя у конкретно вашій групі. Але там має бути простиня підписів…
avatar
ми тільки 15 з 30 назбирали підписів проти, половина тільки проти, половина за, іто потім перед завідуючою передумали батьки деякі( ну але вже завідуюча пообіцяла її замінити з 1 вересня, ну хоча б так, ще може мама, дитину якої ображала вихователька звернеться, бо боїться напевно((( ех… це ніби не дуже аморальний вчинок, але ж не допустимо(
avatar
ой, Аліна, ви ж знали у який садочок йдете… недобудований за 20 років басеїн, хоча на нього постійно збираються гроші, численні судові справи на завідуювачку, які просто закрили і все, історія з вихователькою-туберкульозницею — і це ще далеко не всі страсті-мордасті ДНЗ №21. І так, щоб дівчата знали, це центральний садочок нашого міста, в який міське управління освіти вкладає найбільше грошей! я мала можливість віддати Влада в цей дитсадок навіть без черги, але принципово відмовилась.
З управлінням освіти теж навряд чи вийде щось вирішити, бо вони покривають завідувачку… А начальницю управління освіти покривають ще вище… коротше, справи дуже мутні…
єдиний спосіб вирішити проблеми — якщо більшість батьків таки захочуть її змінити і з заявою підуть усі разом до Кирички, з погрозою, що в іншому випадку зроблять розголос…
avatar
Ми то знали на що йдемо, хоча і найбільший хабарник в місті з садочків, але так хороший, нормальні вихователі (ну крім однієї:D). Ми ще взнали який він хабарник, навіть коли Саша, ще не пішов туди)))) але все-таки, його взяли без благодійного внеску. Так грошей ніхто не просить і не всі точно носять вихователям гроші і пакети хз з чим)))), тільки от з ремонтами нахімічили дуже. Такі високі ціни скрізь понаписували в накладних з базару, підприємства в накладних, яких не існує в реєстрі, дорогі вікна, дуже багато матеріалів записано, можна було весь садок відремонтувати, а не одну групу))) Ну це вже трохи батьки з батьківського комітету не одразу прослідкували на що йшли гроші, хоча думаю вони самі мали б за все розраховуватись. Поки добились того, що її з 1 вересня переведуть в іншу групу, ну хоча б так, мене це впринципі влаштовує. Ще не багато залишилось, так як наш Сашко трохи ходить, трохи хворіє, його там не ображала ця вихователька. Але є діти яких ображала і їхні мами чомусь мовчать((( ппц, не приходять на збори з завідуючою( бояться чи що, на їх місці я б чи дитину звідти забрала, і шуму би наробила, гроші, то гроші, а от психічне здоров`я дитини як не як найголовніше, щоб там було комфортно всім.
avatar
Якщо ще щось натворить, поки її не переведуть, то будемо звертатись до когось вище, а що вона собі придумала, що вона там має право робити що хоче))) їй довіряють дітей, вона має бути врівноваженою і спокійною.
avatar
визвіть ТСН та й по всьому.бо інакше умажками та заявами нічого не доб*єтеся. (вони просто десь загубляться)
avatar
о дааа телевидение сейчас многое может решить))
avatar
ну хоть опзорять
avatar
може стане стидно)))) чого одна вихователька нічого не збирає з батьків, а інша збирає, одна ображає дітей, а інша ні, на ТСН її)))) в мене брат журналіст, якщо потрібно буде))))
avatar
о дякую)))) візьму на замітку))))) ато наша заява десь вже губилась))))) прийшлось знаходити)))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.