Прямой эфир школа для чайників

Доріс мій Морко до школи :)) школу вибрала давно, у нас у дворі біля садочка є непогана школа. З сьогоднішнього дня починається прийом дітей в перший клас. Як виявилось, наш мікрорайон відноситься до іншої школи. Яка знаходиться в пару кварталіі від нашого будинку ( ножками топати 15 хв, ще через дорогу потрібно переходити). Може хтось знає, можу я обирати школу яка мені ближче? Я знаю що є варіант піти «домовитись» з директором, але мені це не підходить.як юридично правильно? Чи змиритись і ходити в школу закріплену за нашою адресою?

12 комментариев

avatar
Як люди роблять?? Всі «домовляються»?
avatar
Договариваться не обязательно деньгами. Смотря что за школа. Надо идти к директору, поговорить.
avatar
Кажуть що можуть нас записати в додатковий список, який будуть формувати з 16 квітня. Як будуть місця то візьмуть
avatar
У нас хоть время ещё не подошло, но я тоже постою послушаю) то тут такие очереди в сад, что я уже думаю, может, и в школу пора на очередь становиться?)
avatar
ой не знаю как в больших городах. но у нашем мухосранске мы (наша улица) прикреплена к школе № 3. а ходим мы в школу № 2. за Аниткой пришла к директору и говорю что бум учится у вашей школе, а за Максом и вопрос уже не ставал. директор сам позвонил и спросил записывать Макса в А класс или в Б, потому что понятное дело, старшая дочь училась в этой школе. попробуй для начала прийти к директору и решить этот вопрос словесно ( спрос в лоб не ударит) ну а потом уже по обстоятельствах. дай Бог что бы все решилось за один визит и без затрат!!)
avatar
я только хотела сказать, что в мухосрансках так и есть)))
У нас в городе три школы, и я буду пробиваться в ту в которой мы учились с мужем
avatar
Звонила в школу за якою нас закріпили, кажуть місць нема усі чотири класи сформовані…
Позвонила в управління освіти, вони кажуть що не маю права мені відмовити. Завтра піду в школу нехай беруть, або пишуть що немеє місць.
І спробую завтра поговорити із директором школи, що у дворі.
avatar
Честно сказать, когда собирала Даню в школу, выбирала в которую удобно. Пришли и Даню взяли. Может наш адрес и закреплён за этой школой, не задавалась таким вопросом.
avatar
если школа общеобразовательная то не возьмут (та что во дворе )
а если с каким то уклоном, специализированная, то там на конкурсной основе принимают.
avatar
о, у нас во дворе школа с уклоном — туда экзамен здают)))))
avatar
кстати, я до школы пёхом топала минут 30 (для взрослого 15), тоже через дорогу — не страшно было)
avatar
Та топати то не проблема. І підземний перехід є. Але це в іншу сторону від садочка :( я поки собі не уявляю як відвести Марчика в школу, а Злату в садочок. А та що у дворі поруч із садочком, власне тому я її і примітила.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.