Прямой эфир Дитина не хоче спати в садочку

Моєму Віталіку вже 4 роки. І от як почалось 1 вересня — отак і не спить в садку. До цього все нормально, навіть любив поспати. А тепер тільки лежить і очима кліпає.
Це вже так по віку потрібно? чи ранувато почалась відмова від денного сну?

19 комментариев

avatar
Його вже і вихователі перекладали на інше ліжко, і по спинці гладили:/. І ніяк…
avatar
Мы не спим с 2 лет.В садике уже как получится.
avatar
ну и пусть не спит)) устанет — заснет. другим же не мешает?))) может он думу думает?)))))))
avatar
Скоріше строїть якісь каверзні плати по захопленню всесвіту.
avatar
а может по спасению?)))))
avatar
И моя Маша не спит дома днем с 1,8 примерно. И в садике по началу с непривычки не спала, но потом то ли скучно стало просто лежать, пока все спят, то ли сиадный инстинкт возобладал, уже спит)
Думаю, втянется постепенно.
avatar
Даня с двух не спит днём, уже не могу дождаться, когда Егор перестанет спать)))
avatar
тююю, а я наоборот, хочу чтоб подольше он был
avatar
та меня шторит это: пора идти домой, потому что Егору пора спать…
avatar
ну моя спит в такое время, что меня это не шторит мы в это время не гуляем.
avatar
У меня Алеська уже частенько пропускает сон.
avatar
в нас в основному сплять діти в обід, я їх вкладаю, навіть якщо вони полежать півгодини, годину, дві спокійно, це вже спокій мені)))))) Хоча буває не сплять і дочка в свої 2,8 і син в свої 4,6, або дочка спить, а син не спить. Хоча я і його стараюсь вложити поспати, дивлюсь по ньому, що може потім бути капризним, коли не поспить. Ми багато гуляємо і він втомлюється всетаки. В садочку бувало не спав, а просто лежав пару разів за рік, а з першого вересня ми ще поки не водили їх в садок, тільки з понеділка підуть.
avatar
оооо… денний сон… це наша одвічна проблема))) в яслах з вихователькою постійно виникали конфлікти саме через Владову відмову від сну… вони його намагались вкласти будь-якими методами, натомість він лише закатував істерики. Коли я приходила, вихователька починала стогнати, мовляв, його усю сонну годину колисала, аж мозолі на руках натерла, а він так і не заснув. на моє «не колишіть» в неї починався кіпіш, шо як це так, він же має спати.
цього року вихователі в нас змінилися… до кожної дитини шукають підхід. і Влад навіть якщо не спить, то техенько (ну або й не дуже) лежить… Але істерик не закочує. Позавчора протягом тихої години задовбував виховательку питаннями «А чого треба спати?», «Нащо діти сплять?», «Хай вже прокидаються», «Я не буду спати?» і таке інше…
На мою думку, є діти, які фізіологічно не потребують денного сну і хоч по стадіону їх ганяй, вдень вони спати не будуть… згадую себе, я теж дуже рідко спала в садочку.
avatar
от Влад, такі питання задає)))))
avatar
добре, що вже виховательки помінялись, тепер може буде вже на весь день залишатись нормально)
avatar
Если ребенок себя нормально чувствует без дневногоо сна то пусть и не спит. Для нас сон это глобальная проблема, ни днем ни ночью спать Андрей не хочет. Я была уже смирилась с мыслью про отмену дневного сна, НО тогда к 6ти вечера начинается треш: он становится вообще неуправляемым (это помимо того что у него и так гиперактивность), плюс нервный. Да и мне 2 часа тишины днем просто НЕОБХОДИМЫ. И независимо от того спит он днем или нет уложить вечером его одинаково оооочень сложно. Поэтому я его укладываю днем спать, заставляю, привыкла уже к истерикам. А в саду потом посмотрим как будет, но воспеток мне уже жалко))
avatar
Ого какая темка)) Коротко говоря мы в саду так и не спим, но лежать он уже соглашается, поэтому проблем нет с садиком и отдыхом)) А нет вру: один раз он таки уснул, тае нянечка мне даже его фоткала, на случай если я не поверю)))
avatar
У меня Ярик тоже не спит в саду. Лежит. А если засыпает, то рассказывает об этом как о неком СОБЫТИИ!
avatar
Привіт! Як у вас справи?
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.