Прямой эфир Мій 2015 рік

Я практично нічого не писала потягом усього 2015 року, тому аби ви не забули, що я така є, нагадаю про себе і розкажу якими були останні 365 днів для мене та моєї сім'ї.
Це був надзвичайно важкий і морально виснажливий рік. На початку 2015 журналістська робота витягувала останні соки, я багато нервувала, багато плакала. Мені випала доля писати усі некрологи про загиблих Героїв. Це було настільки важко і боляче бачити сльози рідних. Вдома мною аж трусило від нервів, в мене абсолютно не було часу на сім'ю і на себе. А коли мені сказали, що я замало пишу про село і вони шукатимуть іншого працівника, мене взагалі розірвало… З часом змирилася з тим, що я безробітня і стала повертатися у звичну колію.
Цього року моя сім'я пережила немало, хоча я знаю, що сотні сімей пережили події значно серйозніші, а дехто переживає їх і досі: у квітні ми раділи Андрійовому успішному захисту кандидатської дисертації, а вже за декілька днів в істериці відправляли його до війська. Місяці стресового стану, постійних поїздок на Рівненщину, телефоних дзвінків і очікувань — таким було наше літо. Хто знає, що таке військовий долбо*зм, той розуміє. А ще у липні на сході загинув мій друг, перед яким відчуваю вину за свій довгий язик і досі((
Влітку з Владом ми були нерозлучним цілим, куди він — туди і я) Нам просто пощастило, коли президент вніс зміни до закону, згідно з якими зобов'язав демобілізувати усіх науковців зі ступенем. Осінь повернула тата додому, мамі дала нову роботу, а Владеня відправила у садок)
Восени я кардинально змінила сферу діяльності і це мені надзвичайно подобається. На співбесіді нас було 14 дівчат, з них вибрали лише 4)) серед них і я) Тепер у мене в рази більше знайомих, сотні нових ідей і гора позитиву всередині))) Я знову відчула, що я жінка і мама. Вдома я повністю належу сім'ї, а не статтям, а на роботі кайфую))
Цей рік багато чому мене навчив, відкрив очі на безліч речей і показав, що дійсно цінне, а що так — дрібничка.
У наступному році я хочу більше позитиву і більше посмішок моїх рідних і близьких. Нехай і вам він принесе лише радість. Ну і хай дітки наші будуть здорові, розумашні і тільки тішать своїми досягненнями))
Все, а тепер йду прибирати

10 комментариев

avatar
Молодец! Вперёд только с позитивом!
А что за новая работа?
Я так поняла муж был мобилизован, но на восток его не отправляли!?
avatar
дякую) я працюю адміністратором розважального клубу)) щодня у нас свято, повно дитячого сміху і радості)Організовуємо різноманітні вечірки і свята… коротше, весело
А Андрія від сходу врятувала його башковитість. він був у частині діловодом. начальник планував забрати його на Донбас з собою, але вчасно вийшли зміни до закону)
avatar
Ух, мурашки по шкірі.
Бажаю щастя, спокою та позитиву у новому році і надалі!
avatar
дякую, Женічка) У вас теж хай все буде гуд))
avatar
И у меня мурашки :)
avatar
додала настою всім перед святами:)
avatar
я рада за вас))))ви молодці, витримали все! ваша сімья надзвичайна)
avatar
Ох и год! Пусть все тяжести и грусти остаются в этом году, а в новом смех и улыбки пусть наполняют ваш дом и сердца!
avatar
всё плохое оставляй в этом году… а работа у тебя… ммммммммммммм… Мишаня часто говорит, что хотел бы такую роботу ))) счастья, здоровья тебе и твоим близким!
avatar
Привіт!!! Як твій 2016 рік? :) А 2017? :) Пиши хоч інколи :)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.