Прямой эфир Адаптація в дитячому садку

Почали трохи адаптувати дочку до дитячого садочка, з лікарняними вона за той рік проходила десь тільки півтора місця. Але за цей час вона максимум тільки до обіду залишалась. Пробувала її залишити хай поїсть там в обід, а вона бастує, не їсть зовсім і починає плакати сильно, хоче до мами і я навіть собі не уявляю як вони її там вкладуть спати. Вдома вона вже рік сама засинає, але тут вона собі спокійна в звичному оточенні, якщо її залишити з кимось з родичів, то запросто яже спати і без мене. Але в садочку їй не дуже подобається, вона до обіду не плаче навіть, а потім дуже плаче(((( Я її забираю додому, бо шкода її там залишати плакати. Ніби вона не дуже й маленька, вже повних 3 роки. Старшого сина залишаємо зранку і до 16-17 години, а її мушу йти після 11 забирати, бо вона там починає плакати, коли вони йдуть на вулицю. Приходиться за день три рази бігати в садок, я мало чого запланованого вспіваю так зробити. Треба би її там залишати поспати і тоді я зможу працювати довше і більше. Але от думаю коли вже вона звикне толком до того садочка, чи не звикне взагалі???? Поки залишили обох дітей вдома на канікули з 11 піду візьму довідку, 12 можна буде вести дітей в садок, син то піде нормально, йому там подобається навіть. А от з дочкою щось сумніваюсь, вести чи не вести? Може там заяву якусь написати хай якийсь період вдома хоча б до весни? Чи краще не робити перерву? Бо потім взагалі може не захоче туди ходити, бо вдома ж краще)))) Мені просто вже було б краще її з собою на роботу брати хоча б па половину дня чи працювати з нею вдома. Що скажете, як краще забрати її з того садочку на якийсь період, чи хай ходить звикає, може потім все-таки залишиться там спати і на весь день?)

5 комментариев

avatar
От не працюю я вже офіційно 5 років і горю бажанням працювати, не так для більшого доходу, як для себе, для своєї самореалізації, але щось ніяк не можу залишити двох дітей в садочку і піти вже щось натворити)))))) от вспіваю деколи і з ними щось зробити, але це так мало, хочу багато працювати))))))
avatar
ще якщо ми з чоловіком більше заробимо то скоріше побудуємо дім, то це буде плюсом для нас)
avatar
Ще такий прикол, що дочка постійно розказує, як їй погано в садочку, дітки там вредні, їй все там не подобаться, вихователі кажуть, що на заняттях все робить, а тут ми ще прийшли на її новорічний ранок з чоловіком, вона нас не бачила, але ми її бачили. То вона там танцювала, співала, така активна була, все робила на святі, не плакала ні разу, а нам потім розказувала, що плакала і було погано, от)))) вона може просто дуже хитра?))))) бо по вигляду я б не сказала, що їй там було погано))))))
avatar
Мы сейчас адаптируемся, для себя сделала вывод, если его жалеть или спорить (не хочу в сад — нет надо идти) то рыдает прямо. Поэтому он мне не хочу в сад, а я ему понимаю тебя, какую машинку берешь с собой? он сразу тянет машинку, опять не хочу в сад, а я — понимаю тебя, на санках или пешком пойдем?)) ну и так далее, и обходится без слез, но часто болеет. Две недели перед НГ отходил, и спал и ел и все ок. Я бы оставляла на пол дня, и забирала на обед, смыл до весны оставлять, пусть привыкает постепенно.
avatar
вот я б тебе советовала не насиловать ребёнка. Даня в прошлом году бастовал до истерик, аж ночью просыпался с истериками. зато в этом году сам попросился ходить в садик. болеет конечно, и малый за ним, но ходит с удовольствием и даже спит там, хотя дома не спит в обед с 2,5 лет. считай пробовали ходить с 3,6, а нормально сам пошёл в 4,6. я против насилия такого, если ситуации в семье не критическая
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.