Прямой эфир мої аналізи

Ходила вчора здавати аналізи, вечором на пошту скинули результати

Діагностика захворювань щитоподібної залози:
1 Тиреотропний гормон гіпофізу (ТТГ, TSH) у мене 6.47 µIU/mL, а норма 0,27 — 4,20 -зависокий треба понижати хоча б до трьох.

2 Вільний Т4 (free T4) у мене 12.77 pmol/L, а норма 12,0 — 22,0 — ніби нормально.
Іду в 14 год до ендокринолога.

Ходили 19.01 у ЖК, працівники там самі влаштували собі вихідний, 9 год ранку всі пішли собі пити каву, напевне і не тільки каву, на робочих місцях нікого немає. Здала тільки аналіз сечі, хотіла ще кров з пальця здати на дверях писало прийом аналізів тільки до 9 год, було без 5хв і двері уже закриті, змушена була їхати на наступний день. Але гарна новина що ми все таки попали на УЗД, лікар дуже довго дивився, хв 20, рахував пальчики на ручках і ножках, дивився чи животик цілий, чи є носик. Сказав що у нас все впорядку, вад, відхилень немає і прийти сказав у 20 тижнів. Строк сказав 11 тижнів і 6 днів. Стать не сказав, я і не хочу взнавати )) Уже при народжені дізнаюся, але чоловік впевнений що на УЗД бачив хлопчика ) Завтра у 14 год іду ставати на облік, а у понеділок зранку знову в ту ЖК ще якісь аналізи здавати. Ось такі новини, і ще до цього всього мене 2 дня дуже сильно боліла голова, сьогодні нарешті уже легше, добре що я цей тиждень у відпустці, з понеділка на роботу. Незнаю чому, але перша вагітність проходила набагато легше.

13 комментариев

avatar
Мои поздравления))))))
avatar
Дякую )
avatar
о як це класно, перший раз побачити малюка на УЗД))))
avatar
хай поскоріше проходить це погане самопочуття і аналізи будуть хорошими)))
avatar
Я доцю взяла з собою, вона дуже хотіла побачити малюка, так раділа коли їй показали де головочка, де ручки, ножки, а чоловікові дозволили зняти на камеру відео )
avatar
о це так класно)))) потім в неї буде брат чи сестра і друг вдома)))
avatar
Поздравляю. Желаю что бы все самое плохое (в плане самочувствия) осталось в прошедших 11 неделях, и осталось только наслаждаться беременностью.)))
avatar
Поздравляю, это так волнительно))) я аж соскучилась за этими ощущениями, но больше не хочу, конечно))
avatar
а этот первый анализ (тиреотропный гормон) что показывает? отчего высокий? с щитовидкой что-то?
avatar
у мене у 2003 році прооперована щитовидка, частина видалена тому що там були вузли зобу. (Можливо можна було лікувати, я тоді була ще у 8 класі, замала щоб вирішувати щось, а мама дуже довіряє лікарю, якщо він сказав так і має бути. І зробили мені операцію) Тепер я кожні 3 місяця здаю кров з вени у медісі на аналіз гормону ТТГ. Якщо він дуже високий то неможна завагітніти і виносити плід. 2 місяця тому він був у нормі, але зараз у дитинки ще щитовидка не працює, тому вона бере мій здається це гіпофіз називається, і тому у мене піднявся ТТГ, я збільшила дозу L тороксину з 25 до 50 і через 2 місяця подивимось. Ось такі у мене справи, я тепер на цих таблетках маю сидіти до кінця життя і постійно контролювати яку дозу приймати (
avatar
Поздравляю! )) второй раз все это ещё больше волнительно ))
avatar
Вчора була у ЖК і стала на облік, пішла до своєї дільничої, вона в принципі нормальний приємний лікар, коли іти до когось іншого то потрібно платити за те що ти стаєш на облік біля 500 грн у приватній 1200 грн. ПДР 06.08.16р. Так що чекаємо ляльку у серпні ) Вага — 50 кг, обєм живота — 75 см, висота живота — 14,5 см. З результатів була тільки сеча все добре. Дали мені листочок пройти медогляд і ще у понеділок маю піти здати аналізи, але не дали мені жодного направлення і які аналізи здавати, я про це тільки дома подумала ( пізніше передзвоню запитаюсь. А так в основному у нас все добре. Наступний покід у ЖК 4 лютого.
avatar
А мне сначала дали пачку бумажек для анализов. На кресле посмотрели, и сказали: «Приходи через 3 недели. Как раз успеешь все сдать. Муа-ха-ха. А потом и на учет поставим».
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.