Прямой эфир Девочки, самые-самые мои хорошие! Очень нужна ваша помощь!

Приветики Лисички! Я за вами соскучилась! Уже и не помню, когда я в последний раз писала вам! Но сейчас мне очень нужна ваша помощь!
В прошлом голу вы уже помогали мне с голосованием за наш фильм. В этом году всё та же история. Мы сняли фильм, на который я угробила почти все нервы и здоровье.Вчера началось голосование за приз зрительских симпатий. Люди голосуют реально не за то, что понравилось, а за свою школу, подключая кучу народа. У нас пока не много голосов, но мы реально достойны выиграть! Поэтому прошу вашей помощи. Займёт голосование всего минуту. Заходите на сайт Your text to link...
и голосуете за фильм «Один у полі воїн» ЗОШ №33. И вам +1 к карме, и нам хорошо))))) Мы очень надеемся на вашу поддержку!
Ну и вот сам фильм, кому интересно)))

23 комментария

avatar
Поднимаю!
avatar
www.youtube.com/watch?v=MEvA89yXTjQ
фильм, а то не вставился
avatar
Спасибо тем, кто уже проголосовал!
avatar
проголосувала
avatar
а может ещё кто-то проголосует?)))
avatar
я сразу проголосовала, просто не написала)
avatar
а что за конкурс? какой приз?
avatar
второй год подряд у нас в Житомире проводится ученический кинофестиваль. Дети снимают фильмы, а потом жюри выбирает лучших. как оскар, только нас местный)))) одна из номинаций как раз приз зрительских симпатий))) в награду дают статуэтку, диплом и сладкие призы. может в этом году ещё что-то будет
avatar
Привіт!
Як справи вдома та на роботі?
Женька вже зовсім дорослий? Ще не одружився? )) Ну хоч дівчина є? ;)
avatar
опа! привіт! я вже і не думала, що про мене тут хтось пам'ятає)))) Женька дорослий, вже іноді такі перли видає, що просто атас)))) розумний, займається карате))) вже здав два іспити і має 10 кю. На роботі завал, багато всього цікавого, якраз зараз знову іде голосування за приз глядацьких симпатій, але вже за новий наш фільм. я сто років мауть тут не була! а ви тут як?
avatar
Звісно, що всі всих пам«ятають! Дівчата, ну ви даєте :( Кожна думає, що про неї забули — і не пишете через те. А ми ж всі одна одну пам»ятаємо, та приємно хоч раз на рік почитати про новини, як дітки ростуть, як робота складається та особисте сімейне життя!
avatar
Женька — умнічка! :)
А ти вся в роботі :):)
Цікаво, напевно, фільми знімати :) У нас школі такого, здається, нема.
avatar
просто я із сайту пішла давно, а от топік минулорічний написаний був для допомоги у голосуванні. бо коли бачиш, що інші школи грають не чесно, то дуже руки опускаються. хоча я за вас добре пам'ятаю, але реально нема часу на щось інше окрім родини та роботи. І то робота зараз трохи переважує, бо стільки всього хочеться зробити, реалізувати. Он у нас в п'ятницю відбуватимуться грандіозні танцювальні батли. У нас ще ткого не було, тому сподіваюсь, що буде цікаво. А у суботу знову будемо на чевоній доріжці сяяти і я сподіваюсь, що отримаємо якусь статуетку за фільм. Бо це реально дуже цікавий і клопіткий процес!
avatar
Напиши потім, як пройшло та чи виграли, добре? Нам дуже цікаво! Правда-правда!!!
avatar
И фильм хотим посмотреть тоже ))
avatar
для цього створюю новий топік))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.