Прямой эфир Допоможіть! Вирішується доля )

Якщо я вам ще не набридла з коронами, то маю запитання )) Допоможіть вирішити долю корони о_О

14 комментариев

avatar
avatar
Якщо пам«ятаєте, в мене якось не забрали три корони.
Вони виявились занадто специфічними та дорогими, досі в мене пилючкою припадають.
Попросилась я до одного гарного фотографа, щоб вона зняла одну з них у своїй фотосесії. Мені здавалось, що вона ідеально пасує і до сукні і до образу взаглі.
Але ось дивлюсь на фото, і бачу, що фото класні дуже і корона там не дуже доречна. І взагалі вона так собі виглядає. Я її по-іншому „бачила“ в уяві на моделі з красивою сукнею.
avatar

Ось ця корона.
Правда, у дорозі вона, видно, прим«ялась а візажист не змогла її розрівняти, мабуть. На моделі трохи інша форма наче, не така, як має бути. Але це дуже погано, що лише я її можу розпрямити як треба :(
Тому подивіться, будь-ласка, зі сторони. Нехай ще лежить, знайде свого власника чи розібрати та зробити кілька різних прикрас?
Мені шкода розбирати, бо там дуже багато проволоки, яка дорого коштує та яку повторно я не зможу використати. Але намистини та камінці зможу повторно і їх там не мало, вистачить на на одну прикрасу, можна зробити 2-4 штуки чогось гарненького )
avatar
Чекаю на поради :)
avatar
Може буде цікаво, ось проект, можна записатись ще :)
Візажист — Катерина, вона чи то лисичка чи то синичка, я вже не пам«ятаю.
Фотосесії будуть проводитись до 14-го травня.
фотосесія у бот саду
avatar
Мне на фото с сессии тоже корона кажется не очень уместной. И дело не в самой короне, а в том, что для такого тяжелого помпезного платья нужна корона поменьше, не такая громоздкая. А по цветам хорошо.

Разбирать ли — не смею советовать. Очень жаль усилий и вдохновения твоих. Тебе она самой нравится? Хочешь разобрать, потому что просто лежит, или потому что что-то в ней смущает?

А может громоздкие украшения реально в аренду фотостудиям сдавать?
avatar
Я кстати тоже за аренду, короны в основном одеваются раз, а потом под другое платье надо уже с другими камушками, и опять покупать, а вот аренда корон — это что-то новенькое, и, думаю, востребованное. Открой страничку в ВК или ФБ, и попробуй, а потом уже решай про разборку…
avatar
Мені зблизька вона наче хмаринка, легка та повітряла, ажурна )) Думала, що ідеально буде до такої сукні. Але здалеку щось вона вся злилась і правда виглядає дуже важко.
Вона мені дуже подобається, зблизька )) Але за рік ніхто нею не зацікавився. Фотостудіям я не писала. Але в друзях в мене є кілька фотографів — і знайомих, і клієнтів. Сама корона не привернула до себе уваги. Я сподівалась, що на цій фотосесії вона себе проявить та зможу фотографіями зацікавити інших фотографів чи просто людей, які люблять собі фотосесії красиві влаштовувати.
Як би було багато можливостей купувати які хочу та скільки хочу камінців, та творити з ними що завгодно, а також як би була можливість зберігати десь усе, що натворила, то нехай би лежала. А так хочеться, щоб хоч пару разів на рік вона знаходила «саме своїх» клієнтів )
avatar
Просто на крупном плане она хорошо смотрится, а на других фото теряется.
avatar
Да, от на фото здалеку вона зовсім інша наче ((
avatar
Мне она на фото потерялась среди окружающей сирени и цветов, тех что в руках. Не в короне дело, а в большом количестве сиреневого вокруг!
avatar
Мабуть :) Дякую :)
avatar
Девочки уже всё сказали, а мне корона нравиться)
avatar
Дякую :)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.