Прямой эфир Підготовка до 1-го вересня

Хто як готується до 1-го вересня?

Квіти вже купили чи завтра зранку плануєте?

Блузочки випрасували (поютюжили) чи завтра зранку, перед виходом? ))) Це мій страшний сон, попрасувати (поутюжить) заздалегіть перед дуже важливою подією, бо зранку може світла не бути або ще якісь катаклізми )))

До школи все-при-все купили чи лише те, що необхідно буде на перший час, а все інше потім, пізніше?

Взагалі, хвилюєтесь чи байдуже? ))) Особливо цікаво, як мами першоклашок себе почувають напередодні першого вересня :) Та і друго-третьо-всі-інші-клашки також цікаво, чи зменшується хвилювання з кожним наступним роком чи ні :)

31 комментарий

avatar
Я як завжди, дошиваю в останній день :( Хоча планувала-розплановувала все літо, коли та яку саме я буду шити-вишивати вишиванку. Ще трішки лишилось, вночі сидіти не буду, сподіваюсь.
Проте квіти вже готові, чекають :) Мені подруга флорист зробила премиленький букетик для вчительки. Використано багато квітів у ньому, і шматочок кукурудзи свіжої :):) Каже, що зараз це дуже модно — використовувати різні овочі чи щось таке подібне. Але по дорозі мені дві тітоньки дорослі сказали, що букетик дуже гарний, але кукурудза там нащо — для закуски після ста грамів? ))) Я вірю подрузі про моду, але боюсь, що вчиталька також не зрозуміє, нащо там шматочок кукурудзи :) Зняла кукурудзу зі шпажки, сподіваюсь, подруга не образиться за це на мене ))
avatar
А я, блин, Наполеон пекла весь вечер! Хоть и школьников у нас пока нет, но умудрилась я родиться 1 сентября)))
avatar
Зато для тебя 1 сентября всегда праздник)))
avatar
Яночка, з Днем народження тебе! :)
avatar
Ой, я сейчас с мокрой головой, жую варенинки с Даней. Буду сейчас крутить бигуди. Катя спит уже с помытой головой. Даня подмёл полы, помоет и будет идти в душ. Я иду ещё гладить. приготовлю свинину с подливой. Маникюр. И будет наверно всё))
С утра взяли в пк Кате справку, которую как оказалось не надо)) Познакомились с Даниной училкой. Съездили в Кукуламбию. Постригли Даню -в парикмахерской ждали очередь))) вот такой день)
avatar
Влада спить також з бігудями (2 шт, їй достатньо, з паролону).
Якщо будуть сили, то собі також накручу. Але сили вже йдуть від мене, ще підготовка моя не скінчилась, щось нема їй кінця-краю о_О
avatar
А я вернулась наконец-то в Киев сегодня, завтра хотела дите в сад отвести на пару часов, для привыкания и знакомства, а он вроде приболеть собрался, но пока не уверена, утром гляну. А вообще я как то не думала, в сад же цветы не носят? А так вроде в кулек накидала всего, разного)
avatar
У нас в садочку завжди була лінійка на 1-ше вересня (хоча про яслі — не пам«ятаю). Квіти хтось дарував, але не всі. Вихователі з задоволенням приймають, та й дитині приємно подарувати квіти виховательці :)
Так що все це — за бажанням, не обов»язково.

Не хворійте!!!
avatar
Спасибо) мы уже не в яслях, но линейки не было, в сад таки отвела, порадовали — справки для орви отменили, можно самой решать сколько дома сидеть)) воспитательница мне нравится она новая, будет до конца. В группе только пять девочек, ребенок аж бегом в группу побежал, с трудом успела напутствия дать, но заберу его в обед, с понедельника спать отдам. Нашла сразу пару вакансий, начну резюме составлять и вперед, во взрослую жизнь)
avatar
У нас в саду ремонт до 12го, так что купили сегодня тапки и чешки и ждем открытия)))
avatar
Мы завтра идем первый день в новый сад (в Ирпене). Немного переживаю за Илью, ведь он придет уже в сформировавшийся коллектив, где уже у каждого есть друзья и т.д. Но надеюсь у него все получится.
avatar
ну в саду попроще с коллективом, это не школа)
avatar
Иллюша цікавий хлопчик, у нього друзі мають швидко з«явитись, і подружки-прихильниці також :))
avatar
Не переживай.Мы весной перешли в новый сад и Тимофей это нормально перенес.Даже ему понравилось, тем более у нас 15 мальчиков и 1 девочка)))
avatar
Квіти чоловік купив заздалегідь. А решту вчора ввечері робила, лягла спати о 3 ночі, сьогодні день насичений. Лінійка в садочку, лінійка в школі, потім в поліклініку побігли — бо справки нам не виписали, сказали медогляд пройти окуліста та ортопеда.
Канцтоварів багато минулого року закупила на бебі+, тому цього року лише обкладинки на підручники, пластилін, пензлики та зошити в широку лінію докупити треба. Докупимо все разом коли зрозуміємо чого ще не вистачає і коли список із садочку видадуть.

Я не можу сказати, що хвилювалась. Просто було усвідомлення, що цього року ми якось не готові)) але ж і не готувались) тому все нормально, вирулимо)

Зоряна пішла вже у 2й клас, у нас нова вчителька. Не рада я що поміняли педагога, але нова наче хороша)

avatar
Дівулі-красотулі :)
avatar
А я угонялась за эти дни. Цветы заранее заказали.
Жень, с каждым годом проще, но у меня в этом году двойной мандраж, вроде знаю, к чему готовиться и все равно страшно )
Вано сегодня на линейке стишок рассказывал и остался очень доволен первым уроком. Вашим мультики показывали?
avatar
Ваня уже в школе??? как летит время…
avatar
і не кажи ))
Занадто швидко о_О
avatar
Ні, мультиків не було )))
Про перші уроки якось не дуже багато розповідали наші дівчата, і без особливого ентузазізму. А от похід в столову на сніданок — найбільше сподобався та запам«ятався ))) Аж підстрибували, коли розповідали, що на сніданок були гречка, сосіски та сік ))))
avatar
Абы погрызть ))
avatar
Другого вересня бути котлети, вже менше емоцій від столової )))) Сосіски рулять )))
avatar
А моих не кормят (
avatar
В школі не годують перші класи у вас? :( А чому?
avatar
Пока никого не кормят. Тендеры у них.
Сколько у вас питание стоит?
avatar
я цього не знаю поки що (
avatar
у нас завтраки бесплатно, а обед на продлёнке 15 грн был и пока не подорожал кажется
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.