Прямой эфир Дівчата...

Влада давно просить ліфчик або топік. У неї і є вже кілька куплених топіків.
Все літо носила лише короткі маєчки та шорти, деякі я купила, деякі пошила. А якщо прохолодно, то під кофточку обов«язково треба вдягти топік, і спати — лише в топіку .
Мене це, чесно кажучи, напружує вже.
Що робити, не звертати уваги, забезпечити достатньою кількістю топіків та ліфонів, щоб не було сліз, коли всі вони брудні або сохнуть? )) Чи дати прочуханки, щоб забула що таке ліфон, поки не виростуть первинні жіночі ознаки? )))))

А останній тиждень прямо заїдала мене, щоб я їй пошила справжній ліфон із застібкою на спині. Я пропонувала ще один топік або щоб хоч застібка попереду була. Але ні, треба, щоб на спині, як у дорослих (у мене нема з застібкою спереду, тому вона не бачила і не знає, що дорослі ліфчики можуть і попереду мати застібку).
Застібки ми купили, зараз буду шити 2 пари.
Я не можу пояснити чому, але мене чомусь дратує ця тема.

66 комментариев

avatar
Що скажете, мами дівчаток? )
avatar
Не думаю, что постоянная резинка на теле будет полезна. Нужно решать проблемы по мере их роста) нет груди-нет лифчика.
avatar
Ну, якщо лише через резиночку — то можна ж і без резинок вузьких та тугих, все широке, м«яке, натуральні тканини і т.д. Якщо заморочитись, то можна знайти чи пошити зручні.

Якщо сам факт носіння ліфчика у першрму класі не страшно — то вже заморочусь та організую нормальні ліфчики чи топіки, щоб комфортно було.
Хоча вчора я пошила ліф з мережива — ясно, що не натуральна тканина та і мереживо для дитячого тіла не самий комфортний матеріал. Хоч нічого не давило, але на ніч не дала в ньому спати, пояснила про кровоток (мені на пошту вчора всі коментарі приходили, читала підказки та думки) — погодилась зняти дуже спокійно, я навіть здивувалась ))
avatar
А мне кажется это естественное желание, тем более в продаже есть детские лифчики, пусть носит под одежду, может это говорят мои детские комплексы, но считаю что девочек очень важно в таких вещах поддержать. И думаю оно само пройдет)
avatar
оот, я і боюсь гірше зробити тим, що забороню взагалі.
avatar
Может это у них в коллективе такие загоны и она пытается не отставать? Или она хочет быть взрослее))) короче, мать, готовься, если так))) я наверное бы не запрещала, но причина тут не та, которую описала Поля, мне кажется, у Влады комплексов как раз нет совершенно никаких.
avatar
я не говорила что у Влады комплексы, это у меня комплексы оттого, что в таких ситуация не поддерживали)
avatar
вооот) моя мама задумалась об очевидном, когда мне подруга лифон подарила))) это был 7 класс и у меня уже был 2й размер)
avatar
Ну не ровняй 7 класс и первоклашку
avatar
не равняю) просто делюсь своим детским опытом)))
avatar
Топіками Влада активно цікавиться давно, вдома намагається з чотирьох корік всі маєчки та футболки підкотити, підв«язує стрічкою, щоб трималась кофтинка та животик не приховувала. Десь з чотирьох років, напевно це триває. Тільки почалась ця тема не просто коротким топом і все, тоді вона ще просила зробити два високі хвостики та в руки придумувала різні речі типу пишних бантиків — копіювала черлідерів (група підтримки чи як там правильно). Десь побачила, вже не пам»ятаю де. А потім перестала копіювати підтримку, просто так короткі топи стала носити. Весь час, всі ці роки )
А ідея саме з ліфчиком із застібкою стала гострою саме цього літа. На майданчику частіше стала з«являтись дівчинка, стара подружка. І вона також носить або прагне носити топи та ліфчики під одягом. Тобто вона знайшла підтримку з боку подруги і стала ще активніше просити, щоб я їй сшила як справжній )
Так, комплексів я не спостерігаю у Влади )))
avatar
Жень, на улицу тоже в топиках и коротких майках?
avatar
Так, влітку ходила дуже часто у коротких. Цього літа. А раніше — лише вдома, не просилась на вулицю так піти.
avatar
У меня Дашка просила в этом году топик. Я отказала. Боюсь за неё, она гуляет сама и вымахала очень за лето, совсем не выглядит на свой возраст. Переживаю, что может привлечь внимание нее только мальчиков, но и дядечек.
avatar
Ой, я коли відпускаю саму погуляти на майданчику під балконом, або коли в магазин у сусідньому будинку йде сама — то скромно вдягаю, також боюсь. Хоча вона ще як дитина виглядає.
Але коли зі мною — то топіки дозволяла, не змогла відмовити, їй дуже хотілося (
avatar
Первое чтобы я сказала — постарайся расслабиться и не раздражаться)))) НАБЛЮДАТЬ. Поддержи Владу и наблюдай. Когда она будет спокойна — постепенно выясни ситуацию в школе, с друзьями… понять откуда эта тема в целом выросла.
Она же в 1й класс пошла? Адаптация, стресс, новый коллектив, учителя и т.д.

Что касается моих девочек, то Зоря об этом и не думает. А у Евы обратный загон, она не хочет лифон и грудь))) Она выглядит сильно старше своих одноклассниц и лифчик добавил бы ей ещё «возраста», её это фрустрирует) Подарили нам раздельный купальник летом с лифчиком-шторками… так она носила только плавки и в лагерь брать лифчик от него не хотела))))
avatar
Дякую, буду спостерігати )
Складно зрозуміти, звідки саме така пристрасть до ліфонів о_О Але це точно не пов«язано з новим колективом та школою.
avatar
Моя об этом даже не думает)
avatar
Я пам«ятаю, що Катюня косметикою та аксесуарами наче колись цікавилась дуже? А зараз як?

Влада також косметикою цікавилась, каблучками на взутті — але це все пройшло. А от топи ніяк не пройдуть.
У наших подруг також є різні фішки/загони. Дехто косметикою дуже довго цікавиться, блиск на губки весь час маже, або хоча б з собою носить весь час. Хтось виїдає мізки мамі, щоб на каблучку туфлі — при чому не тимчасово, а також протягом кількох років, як у Влади з ліфонами. Це мене і цікавить, які у дівчат ще є приколи, як довго тривають і як мами на це реагують ))
avatar
Катя любит каблуки.Туфли обязательно с каблучком маленьким.Косметичка есть своя, блески помады-это не ушло.У меня подружка еще любит поддернуть ее, приходит в гости а Катя в трусах по дому бегает, та всегда спрашивает-ты че без лифчика)Катя стесняется)))А на пляж в купальнике с лифоном, я пытаюсь снять, она не соглашается)
avatar
А зачем пытаешься снять?

Меня так бесят эти юные эксгибиционисты на пляже (( Когда мальчику лет 5, чресла по колено, а он бегает без плавок. И недоумеваю, почему девочкам верх от купальника не надевают. Чтобы грудь облучить? Зачем?
avatar
И я голых детей на пляже не понимаю, в первую очередь с точки зрения гигиены.
avatar
причем возраст не имеет значения)))
avatar
Голые дети, садящиеся стратегически важными частями тела в песок, это нечто. Мне хочется стукнуть родителей)
avatar
Мы летом в поезде ехали, то там девочка с мамой ехала. Девочке лет 9 не меньше, сидела в трусах и без верха, потому что жарко. Там реально уже грудь присутствует.
avatar
Чтоб полосочек не было)Так нет груди, что там прятать.Мы в тени загораем, и в безопасное время, никогда не жаримся на солнце.
avatar
Ну мальчик без плавок в 5 лет то понятно, но что прикрывать девочке 5и лет, не понимаю? Может у меня такое отношение потому что нет дочки, но реально не вижу никаких проблем в неприкрытом верхе у девочек, которых даже не начало ничего форсироваться.
avatar
*Формироваться
avatar
Полностью согласна) Если у девочки пятилетки купальник не сдельный, то ей даже возможно будет неудобно ходить в лифчике (будет крутиться).
avatar
Я бы точно не шла у своей на поводу)Какой лифон в 7 лет? Сисек нет, выростут тогда и поговорим.Я злая да?
avatar
Нет, я того же мнения. Плюс резинка постоянно давит и это не есть полезно.
avatar
Жень, честно не знаю, не думала что в этом возрасте уже ими можно обжиться, я бы чесно сказала, что на таких маленьких ещё их не бывает и что это вредно ходить все время в них, т.к. перекрывается кровоток, и потом могут «не вырасти» ;-) когда время пройдёт.
avatar
Я вчора сшила Владі поки що один ліфчик, вона його поносила після школи. Хотіла і спати в ньому ) Але я пояснила про кровоток і що не виросте, і вона дуже спокійно погодилась не вдягати на ніч. Поки що зроблю висновок, що ліфчики їй забороняти зовсім не буду. Але щоб вони були без резинок тугих і з матеріалів натуральних, але на ніч не дам вдягати і щоб носила їх не довго (так, вдягла, погралась, відчула себе дорослою та зняла). Подивлюсь, що далі буде )
avatar
помню мне подарили лет в 7 или 8 красивый комплект трусики и короткая маечка. Я была в полном восторге. Уже в третьем классе у меня намечалась грудь и я носила лиф трикотажный. Вреда от маечки короткой я не вижу. На сон лишнее. А маму Влада видит дома и перед сном в лифе или без? Подавай пример, что спать нужно без него. Может, Владе нужна красивая ночнушка, шёлковая пижамка, под которую некрасиво лиф торчать будет?
avatar
Ночнушечки є, але дитячі. Піжама нова є — у вигляді "«человечка», як для малявочок, у вигляді фіолетового котика. Вона у захваті від неї, але ліфчик все одно намагається начепити )) Подумаю, підберу якусь таку, щоб ліфчик там зайвим точно був, щоб сама побачила це.
Я вдома не ношу бюстгалтери взагалі, і сплю без них.
avatar
Помню в школе, тоже в начальных классах был загон: все обсуждали кто уже носит лифчик, а кто нет и мальчишки проводили пальцем по спине, чтоб понять и потом обсуждать, не для этого ли нужна застёжка на спине?
avatar
не знаю… такого не помічала. В школі мені здається навряд чи. Бо тема з ліфоном раніше почалась. На майданчику — не помічала.
avatar
У кого лифчики, а у кого уже труселя пошли полным ходом) сегодня Дашке отдала своих 5 штук, новых. А вот сиси у нее уже растут, что меня пугает.
avatar
почти 9 лет, разве рано?
avatar
А разве нет? Или это я не готова?
avatar
не знаю как надо, но у меня появлялась, а в 9,5 уже месячные начались. Кроме их же болезненности по части гинекологии вроде всё норм, гормональных проблем, кроме пушистости, вроде нет, но, может, пока
avatar
если рослая, не рано. сейчас у девочек месячные в 9 лет далеко не редкость.
avatar
да, это уже начало) готовься)))
avatar
А що з труселями? ))
Твої красивіші?
Не великі на Дашу?
avatar
в том то и дело, что не большие )) правда на меня они давно малы ))
avatar
примерно та же история… у нас с Евой одинаковый объём талии сейчас… и это я поправилась… труселей пачку отдала ей своих новых (заказывала на себя, но чуть с размером впритык получились)
avatar
Может, лифон в первом классе и рано, и может у Влады пока комплексов нет. Но раз она так горячо его хочет, я бы не стала резко запрещать, чтобы эти самые комплексы в ней не взращивать.

Расслабься и спокойно поговори с ней, спроси, носят ли лифчики другие девочки в классе. Пошей лифчик с неудобной застежкой, в конце концов)))
А в красивой короткой маечке ничего плохого не вижу.
avatar
Дякую )
Так, вирішила, що не буду забороняти різко таки, не подам вигляду, що мене це непокоїть і дратує.
Вчора пошила один із застібкою на спині. Вона ковирялася з нею хвилин 20. Але я бачила, як вона кайфує від того серйозного заняття ))) І повернути на живіт, щою застібнути, як я це роблю — не хотіла. Важливо було саме на спині застібнути ))))
avatar
а я застегиваю заводя руки за спину)))
avatar
и я, никогда не кручу
avatar
а я по-всякому :) В залежності від тогою. на скільки тугі гачечки :)
avatar
Ведьмы!)
avatar
это наверное выворотность суставов рук))) ну или просто привычка.
avatar
Нет! Всех на костер!)
Пысы. Скорее привычка, я руки заворачиваю норм, а вот на спине никогда не застегивала, даже не пробовала.
avatar
а я спереди никогда)) хотя мама, если рассматривать ее в качестве примера для дочери, всегда застегивала спереди.
avatar
Рассказала мужу только что — очень смеялся )) видно было, что умилился, представив Машу в лифчике))
Говорит, что не запрещал бы. Если зверек требует лифчик, то ему надо его предоставить, пусть наиграется)) я солидарна, как обычно)
avatar
Ну що, вдягала той ліфон щодня моя маленька жіночка ))
На ніч та в школу — без істерик чи незадоволення знімає, як тільки я скажу. Я встигла лише один сшити, хоча домовленість була поки що про дві штуки а потім ще кілька. Я очікувала, що не злізе з мене, поки я багато їх не пошию. Але одного достатньо )
Заспокоїлась дитина :) І сьогодні перший день не згадала про нього навіть :)
Подивлюсь, що далі буде.
avatar
пиши, дуже цікавий досвід)
avatar
Школа, видно, зовсім вимотала мою дитину, тому під кінець тижня забула про всю єрунду (ліфчики та топіки), а сьоогдні відпочила, нагулялась, уроків не робили — то під вечір згадала знов )))
Ох ці дівчата ^o^
avatar
но ты попробуй отморозиться от пошива второго и остальных)) авось и «мода» пройдет))
avatar
Я морожусь, бо поки що просто навіть часу не можу викроїти на це )
Але вона й не наполягає. Поки що… або вже мода проходить і справді.
avatar
А в первом классе задают уроки?
avatar
Їх не мають задавати, але все ж задають. Вірніше, ми дороблюємо те, що не встигли у класі )
В основному домашнє завдання полягає у тому, що дітвора нам, батьками, вдома пояснюють, що вони робили у класі (повторение — мать учения :) ), але можуть і якусь вправу дописати (палочки, гачечки), вірш прочитати та вивчити. Ну і в нас такі робочі зошито-книжки, що на кожній сторінці іллюстрації-розмальовки, частину вони у класі розмальовують, а частину — вже вдома домальовують.
Домашнього завдання не багато виходить, але це розмальовування не всім йде, а навіть тим, кому подобається розмальовувати — все одно набридає ) Але це потрібно для зміцнення руки.
Але у нас розвивальна там якась програма Харківська. Вдома мало що треба буде і надалі робити.
А от по програмі росток у нашій же школі — додому багацько задають (ну, задавали минулого та позаминулого року, як цього року з новим законом — не знаю ще)
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.