Прямой эфир Перша травма голови(

Сьогодні мій син вперше сильно розсік собі лоб, ще й може бути підозра на струс мозку, поки його оглянув травматолог і якихось признаків не виявив, але сказав спостерігати, бо може вночі боліти голова чи нудити( Думала потрібно буде зашивати, така рана глибока, але добре, що йому не прийшлось терпіти ще це. А сталось це від простого бігання по дворі біля дому. Зашпортався і впав дуже сильно головою в кривий асфальт, де яма на ямі і розсипана купа щебня(( Ще про всяк випадок зробили йому рентген черепа, ніби тріщини немає, але в понеділог ще рентгенолог подивиться. Син радий, що він побачив свій череп, він раніше тільки бачив рентген своїх щелеп і зубів, а тепер вже всієї голови в фас і в профіль.

13 комментариев

avatar
постраждалий
avatar
Бідненький(((( Спадіваюсь, що це буде ще і остання його таравма голови.
avatar
Ой кошмар((
Пусть все хорошо будет! Заживайте!
avatar
Ого(((( выздоравливайте поскорее!
avatar
дякую всім) надіюсь струсу мозку не буде, бо недавно його друг десять днів пролежав з струсом мозку, це ж так нереально для них просто лежати цілими днями.
avatar
Я представляю какой для тебя это был стресс((( Пусть быстро заживает и без последствий! )
avatar
Ох уж эти детки) выздоравливайте! Пусть все быстро заживёт!
avatar
Бедный Сашка (Пусть заживает быстрее.
avatar
ужасы какие! в итоге сотрясение не диагностировали, надеюсь? А у Камиллы в школе мальчик упал на игровой площадке и ему зашивали голову.
avatar
Струсу не було, добре що його не нудило і голова не боліла. От ці діти( В мого сина хоч без швів обійшлось, так склеїли пластиром, щоб загоїлось.
avatar
Вже навіть піджило, пройшло вже 12 днів.
avatar
пластир яким зклеїли рану, щоб зажило мали не знімати тиждень, але він взяв через 5 днів відлетів в садочку під час сну, але кров вже не текла, то добре.
avatar
Вроде хорошо зажило, может и шрама не будет?
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.