Прямой эфир Яд в мініатюрних пляшечках)))

Тут така ситуація в мене виникла. Я ростила кристали з мідного купоросу. Спочатку заливала їх на металеву основу епоксидною смолою, але кристали під смолою вивітрюються і починають біліти. Потім придумала їх закривати в мініатюрні пляшки. Зібрала їх в прикраси і стала спочатку продавати в чоловіка в майстерні, а потім зробила магазин на міжнародній площадці для хендмейду Etsy. Вступила в групу в Фейсбуці темтичну, ну і там всі грають в такі ігри, що ставлять один одному лайки, щоб підняти товар і магазин в рейтингу, на що я отримала не дуже позитивний коментар, що продаю ядовиті кристали і краще б я цього не робила, бо потім хтось поскаржиться на мене і в мене будуть проблеми. Я там вказала, що то за кристали. Якщо їх не облизувати, то нічого страшного не станеться, хіба може побитись пляшка, ну і тоді вони потраплять в навколишнє середовище. Але навіть цей мідний купорос використовують для оприскування плодових рослин в садоводстві. Хоча і я після тих коментарів і задумалась, що може й дійсно я не права)))) Я там їй писала трохи в своє оправдання, що це не так і небезпечно, ще й там герметично закриті ті кристали, але вона все ніяк не могла угомонитись і закидувала мене коментарями. Що б ви зробили? Не продавати таке закордон?

14 комментариев

avatar
Ті прикраси виглядають отак:
avatar
Коментарі: Алина, я тут с непрошеным советом несколько, имеете полной право проигнорировать, но вдруг сочтете заслуживающим внимания. Если кто-то из покупателей (или конкурентов — мало ли) не поленится поинтересоваться свойствами кристалликов в баночках, Вы таки имеете серьезный шанс получить проблемы. А уж тем более — если у покупателя оная баночка разобьется, не приведи случай и/или кто-то пострадает от того, что их не предупредили, что внутри ядовитое и легко водорастровимое вещество. Кристаллы медного купороса прекрасны на вид, но в таком вот виде их использовать — гм…
avatar
і ще в такому дусі)))
avatar
Виглядають гарно )
avatar
З приводу питання — навіть не знаю, як би я вчинила )
avatar
Може продавати, але вказувати в описі, що саме то є, і ще роздрукувати інструкцію і також вкладати в кожне замовлення?
avatar
я то і там написала на англійській, що то за кристал, халькантит, але не писала про отруйність. Ну якщо його аж облизати чи з`їсти, то це буде небезпечо, а так заклеїла надійно корок, треба подумати як це правильно написати на англійській.
avatar
Дякую за сайт ) Давно хотіла знайти, але не було часу і не знала як шукати. Не знаєш, є ще якісь міжнародні подібні сайти?
avatar
немає за що, ну от ще чула Ebay, але я не пробувала, мої знайомі на цьому Етсі продають і навіть успішно, то я хочу також спробувати, поки такі пляшечки і ще квіти засушені під епоксидкою і буду експерементувати. Думаю такі корони і прикраси там би брали. Ще й можна продавати за доларову ціну і буде дуже вигідно.
avatar
Оце знайшла за 28 доларів, ніби простий браслет, просто з якісними бусінами, але 28 доларів, для жителів інших країн нормально, а для нас дорогувато, ну і вигідно продавати. www.etsy.com/ru/listing/225282888/
avatar
Не думала, що таке можливо… але дійсно як подумати закордоном скрізь на товарах попередження про можливу небезпеку (яка нам часто здається неймовірною), такі в них стандарти. Я б дописала щось накшталт «Увага! Пляшечка містить мідний купорос. В разі пошкодження негайно .....» і розписати дії.

А розкажи як ти відправляєш за кордон? Оплату через пейпал оформила? Мені організаційна частина там не дуже зрозуміла.
avatar
Подумаю як це розписати на англійській, там можна шось таке написати, щоб тримати подалі від дітей в разі пошкодження вииробу. Буде попередження про всяк випадок. В мене ці пляшечки вже купили пару іноземців)) Я ще поки на цьому Етсі нічого не продала, але Олекса Мрачковський, той що гончар, відправляв і казав просто укрпоштою. Ще я читала, що можна через Делівері і Нову пошту відправляти і ще там через пару поштових служб, які мають міжнародну дотавку. Там дуже треба розкручувати, ставити всім лайки і тобі будуть ставити, то я поки цим і займаюсь і ще роблю шось нове на продаж. Оплату оформила через посередника, який працює з пейпал, вестернбід. Це мені так Олекса підказав, він вже отримував гроші і треба буде зробити валютну картку, але я поки таку звичайну вказала. А ще там щоб отримати 40 безкоштовних місць для товарів, то потрібно, щоб хтось дав посилання, як запросив на сайт. Мене так Олекса запросив і можна 40 товарів виставити безкоштовно і тільки заплатити потім за продаж якийсь мінімальний відсоток, а так то по 0,2 доларів за місце. Але якщо продавати по тих цінах, то вигідно)))) Я поки ставлю мінімум 10 доларів за товар, але це на наші гроші багатувато виходить, подивимось коли я зможу шось продати))))
avatar
я читала багато сайтів-інструкцій, як зареєструватись, як все зробити, є детальні інструкції або запитуй мене))) поясню, наскільки моїх знань виставить, бо я сама поки вчусь))))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.