Прямой эфир дитячі стрижки

Сьогодні мої діти взяли і підстригли себе самі. Спочатку дочка відрізала невелике пасмо волосся і син знайшов його на підлозі, приніс мені на кухню показати. Тоді дочка призналась, що це вона собі відрізала( сиділа різала папір, як завжди і придумала ще волосся відрізати. А вона взагалі часто сидить і нарізає купу дрібних шматків паперу і готує з них їжу для ляльок і плюшевих звірів, а тут придумала за це волосся, але ніби в неї не помітно де саме вона відрізала. А потім поки всі пили чай на кухні, а син сидів в кімнаті сам, грався і знайшов ножниці і собі підрізав чуба. Так помітно, прийдеться тепер його коротко постригти, або хай так і ходить з вистрежиним чубом)))) От ці діти, прийшлось тепер сховати всі їхні дитячі ножниці. А в нас вони завжди стояли в стаканах з олівцями і фломастерами у вільному доступі. Ніби знали, що нічого крім паперу не різати, але такі вони не надійні( Тепер буду забирати ножниці, якщо кудись відійду.

12 комментариев

avatar
)))) Фото есть.
avatar
Мне кажется, мало детей, которые себя не стригли )
Фотай и прячь ножницы )
avatar
вже сховала ножниці, навіть я себе стригла і ходила така смішна з коротко постриженою чолкою в пару сантиметрів, то тут ще нормально постригся))))
avatar
Да, детки часто себястригут ))
Моя сестра только всех вокруг стригла )) при чем в гораздо старшем возрасте ))
Хотелось бы это увидеть, грузи фото ))
avatar
та там просто криво підрізано і короткувато))) внизу скинула, але там вже чоловік йому трохи підрівняв))) щоб було однакової довжини і ще голову вже помив)))
avatar
недавно наш син був таким:

а потім став таким:
avatar
тут вже йому тато трохи рівніше підрізав, але якось все ще криво)) от той Сашко, захотів він собі підрізати волосся)))
avatar
))))) красавчик))
avatar
)))) сменил имидж)
avatar
)) не ожидала, что на столько коротко ))
Но ему всеиравно хорошо ))
avatar
добре, що дочка відрізала до 10 сантиметрів і не багато волосся і в неї не видно буде і при розпущеному волоссі і якщо зав`язати волосся, то буде нормально, ще ж заколками можна заколоти))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.