Прямой эфир Чекаємо на зубну фею)))

Ще давно не раз писала які в мого сина погані зуби і скільки він з ними намучився. То от сьогодні з допомогою стоматолога стало на два поганих зуба менше))) ще залишається два аж дуже поганих, але вони трохи кращі, ніж ті, що вирвали. То ще пізніше їх вирвуть. Вже один різець опускається вниз і скоро вилізе повністю. Син мужньо терпів, ходив без мене з татом, поки я була на роботі. Витерпів укол знеболюючогоі всі ті маніпуляції з витягуванням зубів. Тепер вже його майже не болить і він щасливий чекає за зубну фею))) Правда зуби розкришились і немає, що ставити під подушку. Але ми з ним поговорили і прийшли до висновку, що зубна фея знає в кого зуб випав і до того приходить. То до нього прийде))) Передивився свинку Пеппу колись і все знає про зубних фей))) і класно, що в нього скоро будуть постійні, гарні і здорові зуби.

14 комментариев

avatar
треба тепер якісь монетки під подушку поставити))))
avatar
сколько лет ему?
avatar
повних 5 років тільки і ще 8 міс, ще хитались від того, що вони погані і флюс часто робився на яснах і промивання содою нічого не дає, всерівно ясна запалені, то вже можна було пеньочок вирвати. Хоч він і хитався і зуб підпирає, але міг би ще не скоро сам випасти. Знайшли лікаря, яка вирвала безкоштовно навіть, бо чогось в приватній не виривають проти волі дитини, кажуть їхати кудись в більші міста і з наркозом тільки. Тут потримав тато і лікар насильно, але травми не залишилось, ще піде зуби лікувати точно.
avatar
вчора вже як ми зібрались спати він придумав, що монетка, яку йому фея принесе, має бути шоколадною)))) а в нас вдома таких не було і вже було пізно йти кудись її шукати, то я позбирала в наших з чоловіком гаманцях копійок, помила навіть, щоб не ставити брудні гроші під подушку. Зранку син проснувся і одразу ліз під подушку і такий був щасливий, що йому ті монетки фея поставила)))) хоч і ніби це більше традиція з-за кордону, але це їх мотивує ще виривати зуби))) потім от ще два поганих пеньочка вирвуть і буде радий, що фея йому дасть монетки за зуби))) Може вже на наступний раз шоколадні)))
avatar
avatar
там правда тільки справа немає двох зубів, але пеньочки ще два, там навіть пломби ще тримаються, але немає всіх центральних верхніх. Добре, що він пристосувався і їсть так, буває м`ясо погано жує, якщо тушене чи запечене щматками великими, а так впринципі без проблем жує.
avatar
сьогодні шось не заглялувала йому в рот, він сам акуратно чистив зуи зранку, а потім я бігла за подарунком Дашиній одногрупниці з садочка і на 11 год. на день народження, то навіть не дивилась сину в рот, зуби не турбували, а тут перед сном по звичці вирішила промити і побачила там зуб. Вже така біла смужка, такий білий і здоровий зубчик, син радий, дивиться в зеркало на свій новий зуб і радіє)))) Сказав, що йому подобається його новий зуб і що піде виривати ще інші пеньочки. Добре, що відвели до нового стоматолога і вона вирішила той зуб таки вирвати, навіть ще сусідній в придачу, бо він би не випав сам і там ясна були запалені. Ще мабуть підемо через тиждень, хай та сама стоматолог подивиться, може б і сусідній ще хоча б один можна також вирвати, а може й два)))) добре, що обійшлось без наркозу загального, а тільки уколи місцево в ясна і вже почали виривати ті погані зуби.
avatar
страшна фотографія)))

ще вчора ясна були дуже опухші, червоні і з згустками крові на місці зубів, а тепер вже менше опухші і зууууббббб))))
avatar
бедное дитя((
avatar
та бідний( але вже добре, що немає двох поганих зубів, так менше інфекції, скоро буде точно один гарний зуб, ще пізніше може другий. Тепер так радіє, коли дивиться в зеркало на свій новий зуб, він сьогодні ще більше показався)))
avatar
И давно у вас такие проблемы?
avatar
Та в нього як тільки прорізались, то були зуби темні, емаль розкришилась, такшо з самого початку. Чи недорозвинена емаль, ще стоматологи казали, що антибіотики після народження і препарати заліза могли повпливати. Там йому пломбували їх потрох але аж з троьох років, а до цього взагалі в нас в місті нічого не хотіли робити з тими зубами. А тепер ніхто не хотів виривати і нарешті знайшли лікаря, яка вирвала нарешті зуб, він там так підпирав вже поганий пеньочок, а той зуб сам би ще не скоро випав і напевно сами би не випав.
avatar
бедный мальчик, а что стоматологи сказали, коренные не будут иметь таких проблем? У меня у Шарлоттки зубенки мелкие, темноватые, но крепкие пока. и вылезли поздно — первый после года
avatar
та добре, що він дав вже ті зубки вирвати, ще може один чи два залишиться вирвати, постійні зуби будуть хороші, це було видно на рентгені і вже один різець постійний показався і він такий білий і гарний, син вже дуже щасливий.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.