Прямой эфир К Новому Году все готовы?))

Квартиры и дома украсили? Елочку поставили? Меню составили?
Делимся фото, поднимаем настроение)
Советуем новые рецепты!)

42 комментария

avatar
Я вот в поисках рецепта утки с яблоками)))
avatar
Ого!
Я не хочу щось нічого готувати, сил нема O_o
avatar
Ми взагалі майже нічого не зробили))) ялинку може сьогодні поставимо, може поприбираємо, я вже навіть нічого не планую, бо всі плани зриваються. Сижу ломаю голову, що б дітям придумати на творчі занняття на роботі, ще треба між занняттями прийти і поставити варитись холодець. Діти вредні і сваряться весь день, навіть пішовши в душ, вони сварились під дверима ванної, бо їх конфлікт зайшов так далеко, що мала розбиратись тільки я)))) Ще чоловік мав посидіти з дітьми, поки я на роботі, а поїхав за ялинкою і машина зламалась по дорозі і він тепер займається ремонтом і не вспіє з дітьми побути. Прийшлось терміново телефонувати мамі моїй, а я їй тільки вчора сказала, що не треба буде їй приїжати. Вона зла, бо ми зірвали всі її плани. Весело так)))) А я хочу закутатись в ковдру і спати чи подивитись фільм))))))
avatar
Добре, що основні приготування завтра і подарунки готові, ще можна все вспіти, але якось не хочеться в останній момент все робити. Добре, що вчора в мій вихідний взяла і спекла з дітьми будинки з печива, про які вони мріяли, то хоч шось по плану вспіла))))
avatar
мені повезло, що в мене відмінились заняття на 11 год))) хух))) тепер часу добавиться, аж на 14 годину може діти прийдуть, то йду поставлю варитись холодець і приберу хоча б)))))) ех))) чоловік ще не повернувся з ялинкою, ну може вже скоро буде))))
avatar
Будиночки з печива, це такі об"ємні, що склеюються? Чи печиво у формі будиночків?
Я буду пекти вже після 1-го січня, зараз взагалі поки що нема часу на це.
Але Владі хочеться щось спекти, з тістом повозитись ))
avatar
такі з печива, що склеюються, я вже багато років підряд планувала їх спробувати спекти і все ніяк руки не доходили, а тут вже діти просили, то взяла і спекла)))) мало бути спочатку просто імбирне печиво, але до мене прийшло натхнення навіть і вирізала частинки будинків)))
avatar
вийшло не дуже рівно, але для першого будинку нормально))) вони в нас ще не склеювались на глазурь, то я топила цукор і на нього клеїли))) ще вони вирішили їх вчора почати їсти)))) то на сьогодні залишились тільки деталі))))
avatar
Ялинку вчора купив чоловік. Але мені ще треба закінчити роботу, потім узятись за прибирання в квартирі, а вже потім наряджати ялинку :)
Хоча Влада отримує завдання майже щодня (адвент-календар), та готується до Нового року. Заодно зняли кілька відео :)
ВІДЕО Владиlink...
avatar

avatar
классс)))) молодці, стільки натворили))))
avatar
Натворила та навитворяла більше, зняли лише це :)
avatar
Я от чомусь адвент-календар ніяк не зберусь зробити, хоч і так трохи шось творили, але мало)))) так би кожного дня були завдання)))
avatar
Меню у нас ленивое в этом году, как и последние 2 года) из основательного только котлеты Маша заказала) да два салата. А так бутерброды и намазухи всякие.
Убирать сегодня буду. Опыт подсказывает, что слишком заранее с двумя малышами убирать нет смысла))
Подарки готовы, надо только упаковать втихаря.

Вчера вечером для меня стало открытием, что НГ с сб на вскр, а не с вскр на пн))
avatar
А ёлка стоит и картина висит у нас с 19 декабря ещё)
avatar
Молодці :)
Заздрю, що у вас є картина та є куди повісити :)
avatar
Я ще навіть не хочу думати про меню ) Воно буде нереально ліниве ))
avatar
та да, яке готування багатьох страв з дітьми, ще й вони всього того не їдять, то ми запечемо шмат м`яса, який діти будуть їсти, парочку салатів і бутерброди і вистачає, ще хіби моя свекруха вирішила варити холодець, але я б сама з таким не гралась)))) я взагалі не думала за упаковку подарунків))) але це ж інтрига, треба хоч таким коричневим папером обгорнути і стрічкою якоюсь)))) і щоб ніхто не бачив, може цієї ночі))))) ми шось ще також навіть не прибрали, якщо і пропилососимо сьогодні і помиємо підлогу, то завтра прийдеться всерівно пилососити)))))
avatar
avatar
разорвала меня эта картинка)
avatar
о, да))) видела это сегодня вк))) ржала аки конь)))
avatar
я страшная лентяйка в этом году. Мы в гости идем 31 вечером к моим бабушке с дедушкой, да и свекровь с дочкой с нами, так что ужин я особо не готовлю, с меня холодец, и кексы с черникой. Дома еще шубу сделали. И со свк думаем завеятся в 12 под главную елку с шампанским, щас вот полы еще помою и все. Подарки Мишке только, и свк купила маску для волос. Мужу ничего, я ему лучший подарочек (хотя он завтра грозится меня по брокарду выгулять, то совесть мяукнула). Чай куплю еще бабушке и дедушке. да и все наверно)))
avatar
А я для НГ все приготовила (подарки, елку, продукты куплены), кроме себя. маникюр надо срочно, а сил нет, болею.
avatar
А в нас ще сьогодні діти натворили збитків, спочатку впав з стіни гігрометр, який дочка скинула, побилась трубка з водою від нього, а потім син перевернув ялинку))))) ппц, вона стояла в банці з водою і на підставці і коли падала банка ще перевернулась, прибирали калюжі. Я зла, замучена, але ніхто не постраждав, навіть не кричав ні на кого, просто прибрали і вже заново збирали ялинку. За 5 новорічних ялинок вони таки умудрились звалити одну.
avatar
Мне в этом году абсолютно всравно что на столе)) Поэтому по салату на брата и пюрешка)) аааа нет еще может курицу запеку, свк нам подогнала. Ёлку 19 ставили
avatar
Покажи финальный коврик!)
avatar
Все только собираюсь)) может завтра найду время все пофоткать и покажу))
avatar
Я все) две монастырские избы, фаршированный судак, утка с яблоками и салат)
Подарки тоже упаковала)
А завтра я на работе) уборка на муже) и малявке)
avatar
мы пока занимаемся уборкой, потом я на тренировку, муж с сыном гулять. Как вернёмся какое-нибудь жаркое или картошечку с мяском в духовке приготовим. Шампанское, мандаринки есть, подарок сыну на антресоли, так что считай готовы
avatar
Всех с Новым 2017м годом!!! УРААА!*^^*
avatar
Ура!!! Всех лис и лисят с Новым Годом!!!
avatar
С НОВЫМ ГОДООООМ!!! С праздником девочки!!!
avatar
ВСЕХ С НОВЫМ ГОДОМ!!!
Если честно в этом году новогодним декором и ёлкой полностью занимались дети)))) я работала и поддерживала их идейно) готовил муж и дети 30го…
31 декабря мы провели в Аквапарке. Вернулись около 21, посмотрели всей семьёй «Алису в зазеркалье» Бартона, нашли подарочки под ёлочкой, поужинали и баиньки. После активного дня в аквапарке все очень хотели спать)))

так что моя новогодняя активность в этом году состояла в активном посещении с детьми концертов и представлений в предновогодний период) и рисовании новогодних рисунков)
avatar
Приєднуюсь до привітань!!! Ура!!!!!
Рада, що ми вже так довго з вами лисуємо :):):)
avatar
І я приєднуюсь до привітаннь, хій здійснюються всі ваші бажання і наступний рік буде наповненим позитивними моментами!!!
avatar
Аліно, вибач за офтоп, але хотіла спитати чи був вже випал гончарних виробів фортеці? мо дівчатка страшенно чекають на свої, здили 5-6 листопада… може підкажеш)
avatar
випалили все перед Новим роком ще, але не відправляли ще, відправлять, тільки коли точно незнаю, а не знаєш номеру, який на чашках має бути? може я якось там буду і візьму відправлю швидше.
avatar
Це добре, чекатимемо) номери точно не знаю, Єва каже наче 204,205,206. Але вона не впевнена) тому може просто дочекаємося своєї черги)
avatar
Може бути, треба подивитись в журналі під цими номерами має бути прізвище ваше, та я туди час від часу хожу, хоч я зараз на канікулах з дітьми, то можемо захопити і відправити раніше, бо майстер-класів багатенько і вони їх довго пакують, а так би відправила вам раніще.
avatar
якщо буде нагода — було б добре) але не хочу завдавати тобі клопотів, тож дій по ситуації)))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.