Прямой эфир Термінове попередження! Увага! Дуже небезпечно!

30 фото
image
Ніколи!!! Чуєте?! Ніколи не заходьте на сайт pinterest та не шукайте різні техніки вишивки!!!!!!

З цього розділу дуже складно повернутись до реалій життя!
Якщо колись і повернетесь, то вже ніколи не будете колишніми… І частинку вашого серця буде втрачено назавжди. А замість натхнення можна отримати лише почуття власної нікчемності ;(;(;(

Додаю кілька фото для наглядності ) Реально складно зупинитись, кілька днів завісаю на цьому сайті ))) І так, сумно, що я ніколи не зможу так красиво вишивати ;(

30 изображений

Показать ещё фото ↓

66 комментариев

avatar
Ей, лише 30 фото може вміщати фотосет ))
avatar
Витягніть мене хто-небудь звідти!
avatar
ти все зможеш) у кожного свій дар + це справа практики та вдалого фото)))
avatar
Подібні вишивки — спеціальним гачком вишиваються/вив«язуються, багато часу займають та, здається, без спеціальних курсів не обійтись, а гачок — нереально дорого коштує.
Звісно, щось легеньке я спробую голкою, але глобально просто не зможу цим зайнятись. Ну, поки що точно )
avatar
ахахах)))) я там живу на Пінтересті)))) В мене на телефоні є додаток і ще з ноутбука деколи заходжу)))) Про почуття власної нікчемності — так знайомо)))) ех))) Але я останнім часом потрохи втілюю всякі ідеї, то мені якось вже краще)))))) А ще я стала викладати трохи діткам і в мене через це більше впевненості, якось помітніше стало, що я всетаки багато знаю всього і вмію)))) навіть можу чомусь навчити, хоча я б так не сказала))) Просто моя знайома порекомендувала мене на цій роботі на своє місце, бо поїхала за кордон)))
avatar
То ти майстер-класи для діток проводиш? Чи що за робота? Пиши, ділись :) Дуже цікаво!!!
avatar
я проводжу додаткові заняття в приватному дитячому садку, ми там клеїмо, ліпимо, малюємо, що придумаю то і робимо))) поки місяць пропрацювала, але буду надалі працювати)))) Приємно, що порекомендували і мене там взяли без всяких питаннь і вищої освіти, просто, бо я зможу щось дітям цікаве придумати і технічно вмію))))) Ще якось всі свої знання за роки навчання є де використати і подобається і зп нормальна))) В листопаді за день роботи з 8 до 17 отримувала 60 грн, а тут 50 грн за годину занятть і ще плюс є час щось своє робити.
avatar
Дуже круто!
avatar
вітаю! чудова ідея і приємна робота)
avatar
дякую) це дійсно круто так))) стільки позитиву, коли прихожу і діти там радіють, що зараз буде щось цікаве)))) Якраз і практика викладання, думаю це безцінно.
avatar
я вже приколола 7 277 пінів)))) створила десь 30 дощок, підписалась на 1701 цікаву сторінку)))))) і на мене підписалось 272 підписники))))) чудовий сайт))))
avatar
це як клуб анонімних користувачів Пінтересту)))))
avatar
але там можна рекламувати товар))))) я прикраси свої деякі приколола собі на дошки і їх приколюють інші люди і я так рада, що комусь це подобається))))
avatar
Я ще не розібралась там, можна свої якісь фото додавати, так?
avatar
ага, або приколювати з інтернету, я з сайту Етсі свої товари приколювала, або додавала фотографії, створюєш дошку свою якусь і там є такий плюсик, нажимаєш і вибираєш чи додати з інтернету чи з свого пристрою.
avatar
дякую, треба там все гарненько роздивитись.
Я коли заходжу — очі розбігаються, не можу зосередитись на чомусь конкретному )))
avatar
оце так хід) винахідливо) треба й собі полазити там)))
avatar
реєструйся швидко))) це така всесвітня соц мережа для ідей)))) там створюєш дошки і додаєш туди картинки і там стільки всього)))))
avatar
фух, я не самотня ))))
avatar
я ще багато своїх знайомих на нього підсадила)))))
avatar
Ти не нікчемна, тащо не засмучуйся, робиш чудові речі!!! Крім почуття нікчемності ще ж натхнення і бажання щось робити. Ніколи не пізно вчитись, майстрами стають не за один раз))) А через роки постійної практики))))
avatar
Вишивка така чудова, але я от бісеру такого якісного не зустрічала, хіба я колись вишивала на мереживах для весільних суконь і мені там давали якісний, який замовляли десь. Я б такі брошки зробила)))

avatar
Навіть не уявляю, щоб я вирішила таке робити — склааадно, як на мене дуууже )
avatar
та я думаю не дуже) треба тільки старатись акуратно пришивати рівненько бісер.
avatar
Але краса неймовірна!
А ти де вишивала мережива весільні? :) Ти пацювала у весільному салоні хенд-мейд? :)
avatar
Та то спочатку моя мама працювала вишивальницею на невеликому підтриємстві швейному, де шились вечірні сукні і весільні плаття. То вона брала роботу додому, я їй допомагала, вишивала також, потім брала вже на себе і на мене. Але це важка сидяча робота. То я до перших пологів брала цю роботу, а потім перестала брати, бо важко було з великим животом сидіти довго. Там давали мереживо і на тих орнаментах потрібно було розшити бісером, за зразком, або самим придумати. Трохи схоже на таке:
Але так працювати на когось важко, мало плотять і ти сидиш зранку до вечера шиєш))) то потім в нас почала продаватись чоловікова кераміка і я ще сувеніри ліпила і мені це було вигідніше робити. Хоч я і скрізь недовго працювала, але якогось трохи досвіду набралась))) то пошиття одягу, то вишивка, то поліграфічний дизайн, то навіть пробувала шити з шкіри і хутра, то хрестиком вишивала за дуже малу плату)))) але я більше так не хочу))) хочу щоб платили або щоб зробила і продала сама))) В нас в ккраїні є хоч якісь пільги для ремісників, що дуже добре.
avatar
Ух ти! :*
avatar
Воно гарно виглядає, але це ж стільки роботи)))) шматок мережива для корсету можна вишивати тиждень чи якщо менше вишивки, то 3-4 дні.
avatar
Знаю, дуже кропітлива робота о_О
Для мене загадка, як вишивати, щоб нитка чи ліска не плутались. Та як кріпити лиску, вузлики ( В мене дуже часто розв«язується. Плавити запальничкою не виходить. Може я чогось не знаю )
avatar
Треба ще щоб нитки не зтягували тканину. Я тільки тонкою ниткою вишивала, бо мені давали їх, щоб вишивати ними і голки тонкі дуже, щоб бісер пролазив через вушко. Треба було тільки робити так, щоб ззаду не було наплутано. Того я і як в вишиванні хрестиком закріпляла нитку на лицьовій стороні і ззаду було акуратно і під бісером не було видно.
avatar
я шось навіть незнаю як лискою вишивати, не пробувала))))
avatar
В мене є тоненька нитка, бісерна. Але вона подвоюється на кінці, неможливо протягнути у голочку тоненьку. То просто нитки такі трапились, інші ще пошукати?
avatar
мені таку на бабіні давали, фірму й не згадаю, там точно їх є багато, я якщо двоїлось ножницями зрізала кінці просто.
avatar
ясно, дякую :)
avatar
ще моя любов — кераміка))))
avatar
Красиво!
А покажи ещё свои работы!
avatar
А я ще нічого не вишивала ) Поки що лише слюнки пускаю на пінтересті )))
avatar
А, ти не мені, а Алінці пишеш )
Так, мені також цікаво дуже :)
avatar
о це не моя робота))) це те, що мені подобається і я хотіла б зробити))) а в мене поки не виходять тарілки з котами, одна не дуже вдала пішла на попільничку в кав`ярню з котами)))) а ця так досконало виліплена, хочу також таке навчитись зробити))))
avatar
??? Це Алінина робота? Я думала фото з Пінтересту взяте )
avatar
нет, она же написала: трохи схоже на таке
avatar
то Аліна до сукні писала, а не до кераміки.
avatar
а я не поняла, что ты о керамике спрашивала)
avatar
аа, ага )
avatar
не бачу… де таке написано? о_О Я сліпко
avatar
там де фото корсету з вишивкою))))
avatar
ні не моя, фотки з інтернету
avatar
А ти все одно давай лінки на свої красивості :) Я люблю позалипати та слинки попускати на чужі роботи :)
avatar
та нічого такого, я навіть не фотографую багато робіт, бо мені не подобається, хотілось би краще, але я ще не можу)))) ось тут в пінтересті трохи є якихось робіт. Треба ще шось робити))) ru.pinterest.com/alinahrapan/my-works-ceramics-pottery-jewelry-art/
avatar
не встигла я відкрити та роздивитись кулони — як підбагає Влада та тицяє пальцем, зі словами — о, я такий хочу! )))))
ru.pinterest.com/pin/432627107939421233/ — на цей, з різнокольоровими блискіточками :)
Справді, гарні всі!
avatar
та вони такі прості)) треба гарних квітів для гербарію, я експерементувала з епоксидною смолою, можу Владі подарувати))) Я їх тільки десь десяток може продала і ще трохи сережок, а в інтернет магазині ще поки нічого не продала, є ще над чим працювати))))
avatar
Вони всі дуже гарні все одно! Люблю такі прикраси :) Вже маю комплект з засушеними трояндочками. То в тебе можна буде замовляти? :)
Ти що, Влада — сорока! Їй все що гарне, все потрібно ))
avatar
точно як моя Даша))) в мене шось не дуже класні засушені бутони троянд, треба десь знайти кращі))) і ти ж молодець такі класні обручі і корони робиш, вистав в пінтерест))) ще краще запінити посилання на магазин, навіть з фейсбука здається можна.
avatar
Дякую! Розберусь трохи зі своїм магазином та розберусь з сайтом пінтерест (та етсі заодно :) ), і спробую себе порекламувати )
Я себе відчуваю старушечкою, щось з новими сайтами туго розбираюсь )))
Я фото 2 роки майже не додавала нові, нових робіт. Хоч їх і не багато (нових, відмінних від старих робіт) було, але все ж є. Але фото треба в першу чергу в магазин додавати, а потім вже в альбоми різні в контактах. А з магазином я застрягла, не розвивала його всі ці роки, що він існує.
Нарешті, до речі, виборола у чоловіка робити інтернет-магазин так, як мені до душі, поприбирала усі інші товари (бо там вже органічна їжа була, чого так тільки не було — а толку нуль, я навіть за цінами не встигала слідкувати, і за асортиментом). Тож тепер Ти-Яскрава — буде лише мій магазин, моїх робіт :) Без усіляких пилочок манікюрних, каш органічних та іншої бяки.
avatar
Це ж добре мати власний магазин, фотографуй і виставляй))) з тебе ще чудовий фотограф, а я шось ніяк не навчусь все правильно фотографувати, може ще зроблю лайтбокс і лампи би хороші)))) ще й фотоапарат я беру в когось, то в брата то в ще якихось знайомих))) може вже якось куплю свій, але це ж зараз треба немалу суму))) Я шось з тим Етсі також спочатку не могла розібратись, але перечитала багато сайтів з покроковою інструкцією як все зробити, там ще посилання дають, за яким можна буде 40 товарів виставити безкоштовно, бо так по 20 центів треба буде оплачувати за місце для товару. Ну 40 для початку, щоб спробувати думаю вистачить, а якщо підуть продажі, то можна буде платити тих 20 центів. Там ж ціни в доларах виходять хороші))) якщо я тут продавала кулон за 50 грн, а на Етсі можна ставити 10 доларів. І це ще низька ціна. Але в мене рука не підніметься вище поставити))) А за щось складне можна і 20-30-40 доларів ставити. Я приблизно дивлюсь там ціни на аналогічні товари і собі ставлю. Ще англійську треба би підтягнути, але перекладач онлайн допомагає)))) Є ще доречі група хороша Етсі сейлз в Фейсбуці і там всі діляться своїм досвідом по продажах і по правильному створенні магазину. Це дуже допомагає є якісь порадники і підтримка)))
avatar
Але треба шось робити з глини, експерементувати, сьогодні я над цим думала але не вспіла, бо розбиралась з глечиками, а потім пішла в садок на заняття і вже не було коли ліпити. Хоч в мене вдома є глина, можна зліпити щось. Але ще гора не пофарбованих сувенірів і треба доліпити новий макет. І зайнятись трохи розкруткою інтернет магазину. І так завжди зі всіма справами мало часу на експерименти.
avatar
Як у тебе цікаво там! Серйозно :) Хотіла б побачити, як проходить день у майстрів таких, як ви з чоловіком :)
avatar
Купа роботи)))) Ще ж коли працюємо на себе, ми не можемо просиджувати весь день і постійно багато працюємо, я на роботі в майстерні тільки коли діти в садку, а так то в мене вся робота може робитись вдома. Цілий день шось приходиться робити. Вже почали підготовку до тур сезону, який тільки з весни почнеться)))))
avatar
Клас! :)
avatar
Багато часу йде на штампування сувенірів, фарбування, лакування, підготовку глини))) але це краще робити ніж працювати на когось))))
avatar
Ще думаю сину щось таке придумати, щоб він ліпив, ми йому випалимо і хай продає в вихідні по половину дня, або залишить в тата в майстерні і він продасть, а зароблені кошти хай витрачає на іграшки, бо він багато всього хоче)))))
avatar
О це круто дуже буде :)
avatar
хай хоч сувеніри штампує якісь)))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.