Прямой эфир Беззубий хлопчик)))

Вчора якраз купуючи додому продукти прихопила жменьку шоколадних монеток))) На випадок, якщо зуб випаде))) І тут він і випав ввечері. Він правда його постійно хитав. Але той зуб вже ледве тримався. Ще сусідній скоро має випасти, треба ще купувати монетки))))
Прямой эфир: Беззубий хлопчик)))

8 комментариев

avatar
Тепер вже два верхніх прорізались, один повністю інший тільки на пару міліметрів і от нижні випадають. Чекаємо зубів. Колись було на верхній щелепі 4 страшних зуба, навіть пеньочка, а тепер все повиривали і новенькі гарні ростуть. Це така радість для батьків і для дитини, яка все своє життя з поганими зубами. Спочатку він навіть комплексував, що в когось білі гарні зуби, а в нього погані( Але тепер всім хвастається своїми новими зубами і їх відсутністю і чекає ще нових)))
avatar
Гарний беззубик :):)
avatar
вже гордиться новими зубами і їх відсутністю))))
avatar
Так на тебя похож! Одно лицо)
avatar
видно, що моя дитина))) ще багато хто каже, що на тата схожий дуже. А от наші колишні сусіди колись думали, що я з чоловіком брат і сестра))))) поки не побачили нас в весільному вбранні, смішно так))))
avatar
Поздравляю! Радовался? Камилла ждет очень, когда у нее зуб выпадет, Карлотта наслушалась и теперь тоже ждет
avatar
дякую) ага радів дуже))) це ж добре)) і в нас так менша сестра вже чекає випадання зубів в свої 4 роки))))
avatar
вже і другий нижній різець випав в минулий понеділок))) син радий такий, там вже два нижніх різця видно. Постійно соромився своїх темних зубів і пеньочків і тепер його радості немає меж. Вже всі погані зуби вирвали, ще парочка з пломбами, але там не страшно все. І вже чотири постійних зуба))) Як швидко діти дорослішають. Вже цього року піде в 1 клас. Ех…
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.