Прямой эфир Привіт-привіт усім!

Привіт дівчатонька! я вже реально дуже і дуже давно не ула у вас, але десь там далеко у душі ще живі спогади про наше чудове спілкування))) І коли дівчата підняли мій старезний топік, то я була дуже здивована. Але на прохання дівчаток тепер створюю новий і розповідаю, що ми і як ми))))
Отже, знову квітень, і ми знову чекаємо церемонію нагородження уже третього Житомирського учнівського кінофестивалю. Ось наш фільм

Також зараз за фільм можна проголосувати у номінації «Приз глядацьких симпатій» за посиланням: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfugDdOKkQ8N9yMGOkINpxTQxP91JjWt9GEXHAaxN27IXU5gw/viewform?c=0&w=1
Про результати кінофестивалю та про все інше цікаве, що у нас відбувається обіцяю розповісти трошки пізніше)))))
якщо виникають питання по фільму (а вони у багатьох виникають)))), то запитуйте, все розповім)))
Головний посил нашого фільму — Насильство, тим більше у родині – це найгірше, що можна собі уявити. Своїм фільмом ми прагнемо донести, що насильство – тільки страшний сон, який може наснитися людині. Ми закликаємо усіх, хто перегляне наш фільм задуматися над цією проблемою, зробити висновки і усвідомити – насильству нема місця у щасливій родині! Щаслива, міцна, дружня родина – щаслива, сильна, справжня Україна!

10 комментариев

avatar
www.youtube.com/watch?v=kGX9YdKRoDc
посилання на фільм, бо знову він не вставився!
avatar
Проголосувала :)
Пиши ще про себе :)
avatar
дякую! голосування для нас завершилось нічим((( чекаємо саму церемонію, побачим, що ще там буде
avatar
Шкода (
avatar
і нам шкода((( але не час розслаблятися! завтра ми проводимо танцювальні батли у школі! це буде просто щось)))) ну а в суоту будемо сяяти на червоній доріжці фестивалю! сподіваюсь, що щось там ми візьмемо))))
avatar
Бажаю, щоб щось таки взяли на червоній доріжці! ;)
Напиши потім про батли танців — дуже цікаво! :)
avatar
на жаль, ми нічого не взяли((( а йшли з таким чудовим настроєм. А батли теж класно пройшли, але засмутило трошки, що перемогу віддали малим, о вони малі. Старші були кращі (об'єктивно)))) А так ми з подругою запалювали на сцені)))
www.youtube.com/watch?v=qiCZ7DLTEHI&t=2s
avatar
молодцы, смело)))
avatar
Все одно молодці! :)
А ви з подругою — красоткі )
avatar
дякуємо щиро)))) стараємось)))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.