Прямой эфир Я така блондинка! )))))

Збираюсь сьогодні на свої улюблені східні танці *Angel*:*
Як завжди — запізнююсь.
Вибігаю з дому, голова вся в думках своїх та паралельно чортихаюсь, що знов з запізненням лечу. Стоїть моя маршрутка, я до неї біжу-лечу, водій мене чекає. Підбігаю та розумію, що це не моя маршрутка. В шоці, що знов майже не сіла не в той траспорт, що мені потрібен (а таке доволі часто зі мною трапляється через поспіх та неуважність).
Різко перед сходинками зупиняюсь та біжу до наступної маршрутки. Влітаю, сідаю біля водія. Коли від"їхали водій у мене спитав — а що трапилось?
І тут я зрозуміла, як виглядала зі сторони ))))

Біжить тітка, підбігає до маршрутки, заглядає всередину — кривиться, очі наповнює жах, різко відбігає та стрибає в іншу маршрутку. Напевно водій та люди вирішили, що я там щось страшне побачила чи внюхала )))))) Я б себе не зручно почувала б, якби стояла біля виходу з маршрутки, хтось до мене підбіг, а потім відбіг із жахом на обличчі )))

10 комментариев

avatar
До сих пір з себе смішно ))
avatar
Женя))))
avatar
Страшні емоції на обличчі були в мене точно )))
avatar
бомбу подкинула)))
avatar
я в пятницу на работе с кучей документов в буфет забежала, развернулась и убежала)) мне нужно было в канцелярию, а в голове крутилось, что мойц обед должен был состояться два часа назад, вот ноги и понесли. С маршртками тоже часто бывает, особенно если меняется привычный маршрут.
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.