Прямой эфир Океан Ельзи))))

Вчора весь день йшов дощ, але я вірила, що він перестане йти)))
Пару разів під час концерту йшов дощ, але добре, що зливи не було)))) Хоча всі б під час зливи слухали концерт))))

21 комментарий

avatar
чого я ніяк не можу навчитись вставляти відео? ніби все правильно роблю, а виходить пустий топік
avatar
«Будете занадто кволі, то піде дощ і змокнете до холєри» Святослав Вакарчук
І ніби не змокли:) Дощик трохи був, але не заважав насолоджуватись музикою :) Значить були не дуже кволі))
www.facebook.com/assjakp/videos/1492111510859599/
:D
avatar
Моїй радості немає меж))))) в мене тепер додалась ще одна мрія піти на концерт Океану Ельзи вдруге і втретє)))) Завжди любила і люблю пісні цього гурту, але слухати їх вживу — це не передати словами!!! Ех, завтра вони виступають в Чернівцях і ще до 17 червня буде трохи концертів. Буду думати як би потрапити ще на концерт))))) Бо потім планують йти в творчу відпустку))))
avatar
Йде дощ, а від людини так і випромінюється душевне тепло, неймовірна творча енергія, було тепло, незважаючи на 9 градусів тепла і дощ і дуже душевно, емоційно, аааааааа
avatar
Скоро мене тут забанять))))
Там в натовпі навіть десь є я)))) Взяла правда другу фан зону і була не біля сцени, але навіть з моїм низьким зростом було все видно і головне чути)))))
avatar
Було спекотно)))
avatar
avatar
Святослав Вакарчук насолоджується співом фанатів))))))
avatar
Патріотично)))
avatar
Дуже крууууто!!!
avatar
А не страшно в такому натовпі стояти?
Мені трохи моторошно уявити, щоб я опинилась. Чи все ок?
avatar
та ні) я б сама пішла якщо б не знайшла собі компанію))) а так знайшла собі компанію і було взагалі не страшно, мене ще під самий будинок відвезли))) знайшла собі в компанію двох однокласниць з художньої школи, вчительку і теперішнього директора художньої школи і викладачку свою з університету))))) ми ще стояли в другій фан зоні, одразу за парканом, який відділяв дві фан зони. В першій фан зоні перед сценою навіть з дітьми були. Думаю все було нормально, без інцидентів. Ходила з двома людьми віком моєї мами, які там і підтанцьовували і підспівували і були в захваті від концерту і це так чудово)))) Моя мама взагалі б на таке не пішла. А тут люди молоді душею))))
avatar
Там ще була купа поліції та й місто в нас на 100 тисяч, я там половину всіх знаю)))) взагалі не страшно)))
avatar
Круууто! Концерты — это непередаваемая энергетика! Очень рада за тебя! )
avatar
дякую))) це круто, що вони все-таки приїхали до нас))) колись були ще в 2004 році здається і тут знову))) я тоді не ходила, мене б не відпустили і грошей би не дали батьки на концерт))))
avatar
в 2006, в мене випуск у школі тоді був)
avatar
ого, та й 11 років вже пройшло)) Настя, що була зі мною ходила тоді в 2006, але вона й не пам`ятає який тоді був рік))) Давно то було)))
avatar
а в мене Аліска ще маленька для такого гучного двіжу. тай я не особливий фанат ОЕ, мені достатньо вдома їхні записи послухати, щоб кайфанути… а взагалі-то, якби я дуже хотіла, то могла б безкоштовно з маминого балкону подивитися концерт, бо вона живе прямо біля стадіону, де виступав ОЕ))така собі третя фан-зона)))
avatar
та ясно, що ще маленька, я б сама з такою крихіткою не пішла на концерт і шкода було б її залишити комусь))) там з гуртожитка від університету всі на балконах дивились)))) добре, що в тебе там батьки живуть поряд))) а я фанат і не могла таке пропустити, навіть мріяла потрапити на їх концерт і вже здійснилась одна моя маленька мрія, було дуже круто)))
Только зарегистрированные и авторизованные пользователи могут оставлять комментарии.